Dobavljač · pravno lice
BDO D.O.O. BANJA LUKA
BANJA LUKA · JIB 4400878260000
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 28. 10. 2026.
- Dobijeno u učitanim podacima
- 213 hilj. KM
- Ugovora kao vodeći ponuđač
- 34
Dobijeni ugovori po godinama
Ugovori u kojima je firma vodeći ponuđač.
| Godina | Vrijednost | Ugovora |
|---|---|---|
| 2026 | 35.600 KM | 7 |
| 2025 | 171.250 KM | 26 |
| 2024 | 6.000 KM | 1 |
Naručioci
Institucije koje su ovoj firmi dodijelile najviše, po vrijednosti ugovora.
- JP "AUTOPUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" D.O.O. BANJA LUKA39.900 KM · 1 ug.
- MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE17.850 KM · 3 ug.
- MH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD12.000 KM · 2 ug.
- OPERATER DISTRIBUTIVNOG SISTEMA "ELEKTRO-BIJELjINA" A.D. BIJELjINA12.000 KM · 2 ug.
- INVESTICIONO-RAZVOJNA BANKA REPUBLIKE SRPSKE A.D. BANJA LUKA11.900 KM · 2 ug.
- OPŠTINA BROD11.800 KM · 2 ug.
- ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ11.800 KM · 2 ug.
- OPERATER DISTRIBUTIVNOG SISTEMA "ELEKTRO-HERCEGOVINA" AKCIONARSKO DRUŠTVO TREBINjE11.400 KM · 2 ug.
- AGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKE9.900 KM · 2 ug.
- ZP "HIDROELEKTRANE NA VRBASU" A.D. MRKONJI GRAD8.000 KM · 2 ug.
- MJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO8.000 KM · 2 ug.
- "TERMO NOVA" DOO UGLJEVIK6.000 KM · 2 ug.
- FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE5.950 KM · 1 ug.
- GRAD TREBINJE5.900 KM · 1 ug.
- FOND ZA RAZVOJ I ZAPOŠLJAVANjE RS AD BANjA LUKA5.900 KM · 1 ug.
Zadnji ugovori
septembar 2026.3 · 12 hilj. KM
- Revizija finansijskih izvještaja4.000 KMKOMISIJA ZA HARTIJE OD VRIJEDNOSTI REPUBLIKE SRPSKEDirektni sporazum24. 09. 2026.
- Revizija finansijskih izvještaja4.950 KMAGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKEDirektni sporazum21. 09. 2026.
- MSFI 9 FINANSIJSKI INSTRUMENTI3.000 KM"TERMO NOVA" DOO UGLJEVIKDirektni sporazum15. 09. 2026.
februar 2026.1 · 6.000 KM
januar 2026.2 · 12 hilj. KM
- Analiza finansijskih sredstava i obaveza i efekata primjene MSFI9-finansijski instrumenti5.700 KMOPERATER DISTRIBUTIVNOG SISTEMA "ELEKTRO-HERCEGOVINA" AKCIONARSKO DRUŠTVO TREBINjEDirektni sporazum15. 01. 2026.
- Konsultantske usluge za Obračun MSFI 9 za potrebe ODS ,,Elektro-Bijeljina“ a.d. Bijeljina6.000 KMOPERATER DISTRIBUTIVNOG SISTEMA "ELEKTRO-BIJELjINA" A.D. BIJELjINADirektni sporazum04. 01. 2026.
decembar 2025.3 · 14 hilj. KM
- Konsultantske usluge u vezi sa analizom finansijskih sredstava i obaveza, efekata primjene MSFI 9 na dan 31.12.2025. godine4.000 KMZP "HIDROELEKTRANE NA VRBASU" A.D. MRKONJI GRADDirektni sporazum31. 12. 2025.
- Nabavka usluge "Analiza finansijskih sredstava i obaveza" na dan 31.12.2025. godine prema zahtjevu MSFI 9 - "Finansijski instrumenti" za 2025. godinu5.900 KMZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJDirektni sporazum29. 12. 2025.
- Nabavka konsultantskih usluga u vezi sa analizom finansijskih sredstava i obaveza i efekata primjene MSFI 9 – „Finansijski instrumenti“4.000 KMMJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVODirektni sporazum16. 12. 2025.
novembar 2025.1 · 5.500 KM
oktobar 2025.6 · 35 hilj. KM
- Nabavka usluga analiza i provjera poreskog bilansa sa provjerom odloženih poreza za poslovnu 2025. godinu Fonda stanovanja Republike Srpske a.d. Banja Luka5.750 KMFOND STANOVANjA RS AD BANjA LUKADirektni sporazum28. 10. 2025.
- Nabavka usluga analiza i provjera poreskog bilansa sa provjerom odloženih poreza za poslovnu 2025. godinu Fonda za razvoj istočnog dijela Republike Srpske a.d. Istočno Novo Sarajevo5.600 KMFOND ZA RAZVOJ ISTOČNOG DIJELA RSDirektni sporazum28. 10. 2025.
- Nabavka usluga analiza i provjera poreskog bilansa sa provjerom odloženih poreza za poslovnu 2025. godinu Fonda za restituciju Republike Srpske a.d. Banja Luka5.800 KMFOND ZA RESTITUCIJU RSDirektni sporazum28. 10. 2025.
- Nabavka usluga analiza i provjera poreskog bilansa sa provjerom odloženih poreza za poslovnu 2025. godinu Fonda za razvoj i zapošljavanje Republike Srpske a.d. Banja Luka5.900 KMFOND ZA RAZVOJ I ZAPOŠLJAVANjE RS AD BANjA LUKADirektni sporazum28. 10. 2025.
- Nabavka usluga analiza i provjera poreskog bilansa sa provjerom odloženih poreza za poslovnu 2025. godinu Investiciono-razvojne banke Republike Srpske a.d. Banja Luka5.900 KMINVESTICIONO-RAZVOJNA BANKA REPUBLIKE SRPSKE A.D. BANJA LUKADirektni sporazum28. 10. 2025.
- Nabavka usluga procjenitelja za potrebe izrade elaborata o procjeni vrijednosti 100% kapitala društva i procjene vrijednosti jedne akcije, zbog ocjene prihvatljivosti ponude za preuzimanje društva "Krajinapetrol" a.d. Banja Luka6.000 KMINVESTICIONO-RAZVOJNA BANKA REPUBLIKE SRPSKE A.D. BANJA LUKADirektni sporazum28. 10. 2025.
septembar 2025.2 · 45 hilj. KM
- Nabavka usluga revizije finansijskih izvještaja Javnog preduzeća „Autoputevi Republike Srpske“ d.o.o. Banja Luka za 2025. i 2026. godinu39.900 KMJP "AUTOPUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" D.O.O. BANJA LUKAKonkurentski zahtjev · ponuda: 216. 09. 2025.
- Revizija finansijskih izvještaja4.950 KMAGENCIJA ZA BANKARSTVO REPUBLIKE SRPSKEDirektni sporazum05. 09. 2025.
juli 2025.1 · 5.950 KM
maj 2025.1 · 5.900 KM
februar 2025.8 · 39 hilj. KM
- Nabavka usluga analize efekata fi.sredst.. MSFI93.000 KM"TERMO NOVA" DOO UGLJEVIKDirektni sporazum27. 02. 2025.
- Konsultantske usluge6.000 KMMH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI ADDirektni sporazum25. 02. 2025.
- Konsultantske usluge u vezezi sa analizom finansijskih sredstava i obaveza i efekta primjene MSFI 95.900 KMMJEŠOVITI HOLDING "ERS" MP A.D. TREBINJE ZP "ELEKTRODISTRIBUCIJA" A.D. PALEDirektni sporazum24. 02. 2025.
- Konsultantske usluge u vezi sa analizom finansijskih sredstava i obaveza, efekata primjene MSFI 9 na dan 31.12.2024.4.000 KMZP "HIDROELEKTRANE NA VRBASU" A.D. MRKONJI GRADDirektni sporazum20. 02. 2025.
- Nabavka usluge "Analiza finansijskih sredstava i obaveza" na dan 31.12.2024. godine prema zahtjevu MSFI - "Finansijski instrumenti" za 2024. godinu5.900 KMZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJDirektni sporazum14. 02. 2025.
- Nabavka konsultantskih usluga za potrebe ODS "Elektro-Bijeljina" a.d. Bijeljina6.000 KMOPERATER DISTRIBUTIVNOG SISTEMA "ELEKTRO-BIJELjINA" A.D. BIJELjINADirektni sporazum13. 02. 2025.
- Nabavka usluge obračuna i primjene MSFI 9 i MSFI 16 za 2024. godinu2.000 KM"RUDING" D.O.O. UGLJEVIKDirektni sporazum04. 02. 2025.
- Nabavka usluga analize finansijskih sredstava i obaveza i efekti primjene MSFI 9- Finansijski instrumenti na dan 31.12.2024. godine6.000 KMMH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJEDirektni sporazum03. 02. 2025.
januar 2025.4 · 21 hilj. KM
- Nabavka konsultantskih usluga u vezi sa analizom finansijskih sredstava i obaveza i efekata primjene MSFI 9 – „Finansijski instrumenti“4.000 KMMJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVODirektni sporazum31. 01. 2025.
- Konsultantske usluge5.700 KMOPERATER DISTRIBUTIVNOG SISTEMA "ELEKTRO-HERCEGOVINA" AKCIONARSKO DRUŠTVO TREBINjEDirektni sporazum29. 01. 2025.
- 02/.13/404-75/24 Izrada preporuka i savjeta u odnosu na revizorski Izvještajo nalazima činjeničnog stanja u vezi sa Zapisnikom o primopredaji dužnosti Načelnika opštine Brod5.800 KMOPŠTINA BRODDirektni sporazum13. 01. 2025.
- Nabavka usluga obračuna odloženih poreza u SAP ERP sistemu u skladu sa MRS 12 na dan 31.12.2024. godine5.900 KMMH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJEDirektni sporazum13. 01. 2025.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke