Dobavljač · pravno lice
ORECONS&AUDIT D.O.O. ZENICA
ZENICA · JIB 4218121290006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 28. 10. 2026.
- Dobijeno u učitanim podacima
- 239 hilj. KM
- Ugovora kao vodeći ponuđač
- 25
Dobijeni ugovori po godinama
Ugovori u kojima je firma vodeći ponuđač.
| Godina | Vrijednost | Ugovora |
|---|---|---|
| 2026 | 124.700 KM | 11 |
| 2025 | 94.900 KM | 12 |
| 2024 | 19.000 KM | 2 |
Naručioci
Institucije koje su ovoj firmi dodijelile najviše, po vrijednosti ugovora.
- JAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE36.000 KM · 1 ug.
- ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA34.400 KM · 2 ug.
- KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO30.000 KM · 1 ug.
- BH-GAS D.O.O. SARAJEVO20.000 KM · 1 ug.
- JAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR19.000 KM · 2 ug.
- JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI18.000 KM · 2 ug.
- INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA15.000 KM · 3 ug.
- ŠPD "UNSKO-SANSKE ŠUME" D.O.O10.000 KM · 1 ug.
- KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.10.000 KM · 1 ug.
- J.U. APOTEKA ZDRAVLJE ZENICA10.000 KM · 2 ug.
- JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI9.900 KM · 2 ug.
- JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZAVOD ZA BOLESTI OVISNOSTI ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA8.000 KM · 2 ug.
- JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI7.800 KM · 2 ug.
- ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO HNK/Ž7.000 KM · 2 ug.
- JP GRADSKO GROBLJE ZENICA3.500 KM · 1 ug.
Zadnji ugovori
septembar 2026.2 · 10 hilj. KM
avgust 2026.1 · 4.000 KM
juli 2026.1 · 9.000 KM
juni 2026.3 · 45 hilj. KM
- Usluge revizije finansijskih izvještaja o poslovanju5.900 KMJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆIDirektni sporazum26. 06. 2026.
- Izrada Revizije finansijskih izvještaja za 2025 godinu3.500 KMZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO HNK/ŽDirektni sporazum18. 06. 2026.
- Revizija finansijskih izvještaja za 2024., 2025. i 2026. godinu36.000 KMJAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINEKonkurentski zahtjev · ponuda: 408. 06. 2026.
maj 2026.1 · 20 hilj. KM
februar 2026.2 · 32 hilj. KM
januar 2026.1 · 5.000 KM
decembar 2025.1 · 20 hilj. KM
septembar 2025.6 · 44 hilj. KM
- Nabavka usluga finansijske revizije5.000 KMJ.U. APOTEKA ZDRAVLJE ZENICADirektni sporazum29. 09. 2025.
- PREDREVIZIJA I REVIZIJA FINANSIJSKIH IZVJEŠTAJA6.000 KMJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆIDirektni sporazum16. 09. 2025.
- Nabavka usluge finansijske revizije10.000 KMJAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTARKonkurentski zahtjev · ponuda: 312. 09. 2025.
- Usluga predrevizijskih radnji i revizije godišnjih finansijskih izvještaja za 2025. godinu broj: 36/259.000 KMJP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆIKonkurentski zahtjev · ponuda: 409. 09. 2025.
- Revizija finansijskih izvještaja - KZ 21/2510.000 KMKJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.Konkurentski zahtjev · ponuda: 603. 09. 2025.
- Nabavka usluge revizije finansijskih izvještaja za 2025. godinu4.000 KMJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZAVOD ZA BOLESTI OVISNOSTI ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICADirektni sporazum02. 09. 2025.
juli 2025.1 · 15 hilj. KM
maj 2025.1 · 3.500 KM
april 2025.1 · 4.000 KM
mart 2025.1 · 3.500 KM
februar 2025.1 · 5.000 KM
decembar 2024.1 · 10 hilj. KM
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke