Dobavljač · pravno lice
MY MEDIA DOO SARAJEVO
NOVO SARAJEVO · JIB 4202806890002
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 28. 10. 2026.
- Dobijeno u učitanim podacima
- 70 hilj. KM
- Ugovora kao vodeći ponuđač
- 25
Dobijeni ugovori po godinama
Ugovori u kojima je firma vodeći ponuđač.
| Godina | Vrijednost | Ugovora |
|---|---|---|
| 2026 | 34.495 KM | 9 |
| 2025 | 30.850 KM | 10 |
| 2024 | 4.170 KM | 6 |
Naručioci
Institucije koje su ovoj firmi dodijelile najviše, po vrijednosti ugovora.
- REPUBLIČKA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE12.000 KM · 2 ug.
- OPŠTINA LOPARE9.000 KM · 2 ug.
- VLADA REPUBLIKE SRPSKE – GENERALNI SEKRETARIJAT VLADE6.000 KM · 1 ug.
- INVESTICIONO-RAZVOJNA BANKA REPUBLIKE SRPSKE A.D. BANJA LUKA6.000 KM · 1 ug.
- OPERATER DISTRIBUTIVNOG SISTEMA "ELEKTRO-BIJELjINA" A.D. BIJELjINA5.995 KM · 1 ug.
- JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BANJA LUKA5.950 KM · 1 ug.
- MINISTARSTVO RADA I BORAČKO-INVALIDSKE ZAŠTITE REPUBLIKE SRPSKE5.900 KM · 1 ug.
- "TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE LOPARE"5.000 KM · 1 ug.
- KOMISIJA ZA KONCESIJE REPUBLIKE SRPSKE3.000 KM · 3 ug.
- OPERATER DISTRIBUTIVNOG SISTEMA "ELEKTRO-HERCEGOVINA" AKCIONARSKO DRUŠTVO TREBINjE3.000 KM · 2 ug.
- KP "VODOVOD" A.D.3.000 KM · 2 ug.
- CENTAR ZA PRUŽANJE BESPLATNE PRAVNE POMOĆI1.170 KM · 1 ug.
- AGENCIJA ZA POSREDNIČKE, INFORMATIČKE I FINANSIJSKE USLUGE1.000 KM · 2 ug.
- JAVNA USTANOVA JAVNI FOND ZA DJEČIJU ZAŠTITU1.000 KM · 2 ug.
- REPUBLIČKI ZAVOD ZA STATISTIKU RS500 KM · 1 ug.
Zadnji ugovori
septembar 2026.1 · 6.000 KM
juli 2026.2 · 7.000 KM
juni 2026.2 · 7.500 KM
maj 2026.1 · 1.000 KM
april 2026.1 · 1.000 KM
mart 2026.2 · 12 hilj. KM
- Zakup medijskog prostora u periodičnom izdanju novina6.000 KMREPUBLIČKA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVEDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Programsko marketinška saradnja za potrebe ODS ,,Elektro-Bijeljina“ a.d. Bijeljina5.995 KMOPERATER DISTRIBUTIVNOG SISTEMA "ELEKTRO-BIJELjINA" A.D. BIJELjINADirektni sporazum05. 03. 2026.
decembar 2025.3 · 6.900 KM
- Nabavka usluge oglasavanja u novinama500 KMAGENCIJA ZA POSREDNIČKE, INFORMATIČKE I FINANSIJSKE USLUGEDirektni sporazum22. 12. 2025.
- Nabavka usluge medijskog oglašavanja - 3500 KMJAVNA USTANOVA JAVNI FOND ZA DJEČIJU ZAŠTITUDirektni sporazum18. 12. 2025.
- Usluge medijskog predstavljanja5.900 KMMINISTARSTVO RADA I BORAČKO-INVALIDSKE ZAŠTITE REPUBLIKE SRPSKEDirektni sporazum09. 12. 2025.
novembar 2025.1 · 3.000 KM
oktobar 2025.1 · 5.950 KM
maj 2025.1 · 1.500 KM
mart 2025.1 · 1.000 KM
februar 2025.2 · 12 hilj. KM
- Nabavka usluga promocije u časopisu "The Prestige"6.000 KMINVESTICIONO-RAZVOJNA BANKA REPUBLIKE SRPSKE A.D. BANJA LUKADirektni sporazum28. 02. 2025.
- Zakup medijskog prostora u periodičnom izdanju novina - magazinu "The Prestige"6.000 KMREPUBLIČKA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVEDirektni sporazum20. 02. 2025.
januar 2025.1 · 500 KM
decembar 2024.5 · 3.000 KM
- ostale javne i društvene usluge1.000 KMKOMISIJA ZA KONCESIJE REPUBLIKE SRPSKEDirektni sporazum27. 12. 2024.
- Objavljivanje čestitki500 KMREPUBLIČKI ZAVOD ZA STATISTIKU RSDirektni sporazum26. 12. 2024.
- Novogodišnje čestitke500 KMGRAD DERVENTADirektni sporazum26. 12. 2024.
- Nabavka usluge medijskog praćenja za potrebe JU Javnog fonda za dječiju zaštitu500 KMJAVNA USTANOVA JAVNI FOND ZA DJEČIJU ZAŠTITUDirektni sporazum26. 12. 2024.
- Habavka usluge objave novogodišnje čestitke u magazinu „The Prestige“ za potrebe Fonda zdravstvenog osiguranja Republike Srpske500 KMFOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKEDirektni sporazum19. 12. 2024.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke