Dobavljač · pravno lice
DD DRIVE
GRADIŠKA · JIB 4508514780003
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 28. 10. 2026.
- Dobijeno u učitanim podacima
- 46 hilj. KM
- Ugovora kao vodeći ponuđač
- 22
Dobijeni ugovori po godinama
Ugovori u kojima je firma vodeći ponuđač.
| Godina | Vrijednost | Ugovora |
|---|---|---|
| 2026 | 22.558 KM | 8 |
| 2025 | 20.248 KM | 12 |
| 2024 | 3.590 KM | 2 |
Naručioci
Institucije koje su ovoj firmi dodijelile najviše, po vrijednosti ugovora.
Zadnji ugovori
oktobar 2026.2 · 3.703 KM
septembar 2026.1 · 3.419 KM
avgust 2026.1 · 5.000 KM
juni 2026.1 · 179 KM
maj 2026.3 · 10 hilj. KM
- Usluge iznajmljivanja putničkih automobila na rok od 60 dana5.000 KMGRAD BANJA LUKADirektni sporazum14. 05. 2026.
- Usluge iznajmljivanja putničkih automobila na rok od 60 dana5.000 KMGRAD BANJA LUKADirektni sporazum07. 05. 2026.
- Nabavka usluge prevoza i iznajmljivanja vozila za službene potrebe ustanove256 KMJU NARODNA I UNIVERZITETSKA BIBLIOTEKA RSDirektni sporazum04. 05. 2026.
decembar 2025.4 · 5.889 KM
- NABAVKA USLUGA U VEZI PREVOZA PUTNIKA I ROBE197 KMJU NARODNA I UNIVERZITETSKA BIBLIOTEKA RSDirektni sporazum23. 12. 2025.
- NABAVKA USLUGA U VEZI PREVOZA PUTNIKA I ROBE308 KMJU NARODNA I UNIVERZITETSKA BIBLIOTEKA RSDirektni sporazum09. 12. 2025.
- Rentiranje motornog vozila za potrebe1.795 KMJZU "DOM ZDRAVLjA" GRADIŠKADirektni sporazum06. 12. 2025.
- Nabavka usluge iznajmljivanja putničkog automobila3.590 KMMINISTARSTVO TRGOVINE I TURIZMADirektni sporazum05. 12. 2025.
avgust 2025.1 · 1.795 KM
juli 2025.1 · 1.795 KM
juni 2025.1 · 1.795 KM
maj 2025.1 · 1.795 KM
april 2025.1 · 1.795 KM
mart 2025.1 · 1.795 KM
februar 2025.1 · 1.795 KM
januar 2025.1 · 1.795 KM
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke