Dobavljač · pravno lice
EKO-BUBA D.O.O. BANJA LUKA
BANJA LUKA · JIB 4405211780007
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
- Dobijeno u učitanim podacima
- 137 hilj. KM
- Ugovora kao vodeći ponuđač
- 31
- Najveći naručilac
- JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA INSTITUT ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I ORTOPEDSKU HIRURGIJU "DR MIROSLAV ZOTOVIĆ" BANjA LUKA
- 24 hilj. KM · 17 %
Dobijeni ugovori po godinama
Ugovori u kojima je firma vodeći ponuđač.
| Godina | Vrijednost | Ugovora |
|---|---|---|
| 2026 | 73.451 KM | 19 |
| 2025 | 39.523 KM | 11 |
| 2024 | 23.700 KM | 1 |
Naručioci
Institucije koje su ovoj firmi dodijelile najviše, po vrijednosti ugovora.
- JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA INSTITUT ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I ORTOPEDSKU HIRURGIJU "DR MIROSLAV ZOTOVIĆ" BANjA LUKA23.700 KM · 1 ug.
- OPŠTINA MRKONJIĆ GRAD11.990 KM · 2 ug.
- JZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO11.950 KM · 2 ug.
- OPŠTINA KOSTAJNICA11.850 KM · 2 ug.
- REPUBLIČKA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE11.280 KM · 2 ug.
- OPŠTINA KRUPA NA UNI6.600 KM · 2 ug.
- JP "AUTOPUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" D.O.O. BANJA LUKA5.990 KM · 1 ug.
- GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ5.975 KM · 1 ug.
- JU ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANjE REPUBLIKE SRPSKE-PALE5.960 KM · 1 ug.
- OPŠTINA OŠTRA LUKA5.950 KM · 1 ug.
- JZU BOLNICA GRADIŠKA5.900 KM · 1 ug.
- ZAVISNO PREDUZEĆE "HIDROELEKTRANE NA TREBIŠNJICI" AD TREBINjE5.733 KM · 2 ug.
- JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA "SVETI ARHIĐAKON STEFAN - 9. JANUAR" TREBINjE5.100 KM · 1 ug.
- JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZAVOD ZA DIJALIZU I TRANSPLANTACIJU REPUBLIKE SRPSKE5.026 KM · 1 ug.
- ŽELjEZNICE REPUBLIKE SRPSKE A.D. DOBOJ3.998 KM · 1 ug.
Zadnji ugovori
septembar 2026.2 · 2.101 KM
juli 2026.2 · 7.699 KM
juni 2026.6 · 16 hilj. KM
- Nabavka usluge dezinsekcije i deratizacije u opštini Krupa na Uni3.300 KMOPŠTINA KRUPA NA UNIDirektni sporazum26. 06. 2026.
- deratizacija i dezinfekcija88 KMJAVNA USTANOVA "MEMORIJALNI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE" BANjA LUKADirektni sporazum12. 06. 2026.
- Usluge deratizacije500 KMJU MUZEJ REPUBLIKE SRPSKE BANJA LUKADirektni sporazum12. 06. 2026.
- Deratizacija vodotokova i otvorenih kanala rijeke Trebišnjice2.800 KMZAVISNO PREDUZEĆE "HIDROELEKTRANE NA TREBIŠNJICI" AD TREBINjEDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Deratizacija, dezinfekcija i dezinsekcija radnih i pomoćnih prostorija2.933 KMZAVISNO PREDUZEĆE "HIDROELEKTRANE NA TREBIŠNJICI" AD TREBINjEDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Nabavka usluga deratizacije, dezinfekcije i dezinsekcije poslovnih prostorija5.990 KMJP "AUTOPUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" D.O.O. BANJA LUKADirektni sporazum03. 06. 2026.
maj 2026.4 · 23 hilj. KM
- Nabavka usluga dezinsekcije i deratizacije5.950 KMOPŠTINA OŠTRA LUKADirektni sporazum28. 05. 2026.
- Nabavka usluge sanitacije objekata (dezinfekcija, dezinsekcija i deratizacija) za potrebe JZU Bolnica „Sveti Arhiđakon Stefan – 9. januar“ Trebinje5.100 KMJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA "SVETI ARHIĐAKON STEFAN - 9. JANUAR" TREBINjEDirektni sporazum27. 05. 2026.
- Usluge dezinsekcije i deratizacije5.990 KMOPŠTINA MRKONJIĆ GRADDirektni sporazum21. 05. 2026.
- Nabavka usluga vršenja proljećne i jesenske deratizacije na području opštine Kostajnica u 2026. godine5.900 KMOPŠTINA KOSTAJNICADirektni sporazum20. 05. 2026.
mart 2026.3 · 18 hilj. KM
- Nabavka usluga dezinsekcije i deratizacije za potrebe JU Zavod za zapošljavanje Republike Srpske5.960 KMJU ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANjE REPUBLIKE SRPSKE-PALEDirektni sporazum27. 03. 2026.
- Nabavka usluga deratizacije i dezinsekcije5.640 KMREPUBLIČKA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVEDirektni sporazum25. 03. 2026.
- Usluge dezinfekcije, dezinsekcije (jednom godišnje) i deratizacije (dva puta godišnje, proljeće i jesen)5.975 KMJZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVODirektni sporazum05. 03. 2026.
januar 2026.1 · 2.500 KM
decembar 2025.2 · 5.998 KM
- Usluge deratizacije i dezinsekcije2.000 KMDOM ZDRAVLJA ''SVETI PANTELMEJON''Direktni sporazum31. 12. 2025.
- Nabavke sukcesivne usluge proljetne i jesenje dezinfekcije i dezinsekcije u svim željezničkim čvorovima (direktni postupak – D -119/25)3.998 KMŽELjEZNICE REPUBLIKE SRPSKE A.D. DOBOJDirektni sporazum18. 12. 2025.
oktobar 2025.1 · 240 KM
septembar 2025.1 · 5.975 KM
juli 2025.1 · 5.950 KM
juni 2025.2 · 3.375 KM
maj 2025.1 · 445 KM
april 2025.1 · 6.000 KM
mart 2025.1 · 5.640 KM
februar 2025.1 · 5.900 KM
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke