Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JU OSNOVNA ŠKOLA "LEJLA HAIRLAHOVIĆ-HUŠIĆ" CAZIN
CAZIN · UNSKO-SANSKI KANTON · JIB 4263117480009
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 45 hilj. KM
- 7 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (2 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 44.888 KM | 7 | – | 0 |
| 2025 | 42.664 KM | 1 | – | 0 |
| 2024 | 118.545 KM | 1 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)164 hilj. KM · 80 %, 3 ugovora
- ALMEXTURS DOO CAZIN15 hilj. KM · 7 %, 1 ugovora
- BEGIĆ-PREVOZ D.O.O. CAZIN14 hilj. KM · 7 %, 1 ugovora
- UNA-PROMET D.O.O.5.128 KM · 2 %, 1 ugovora
- HMD PRO D.O.O . CAZIN3.419 KM · 2 %, 1 ugovora
- HIFA PETROL D.O.O. SARAJEVO2.564 KM · 1 %, 1 ugovora
- GRAFIS DOO CAZIN1.709 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 3 | 164.200 KM | |
| ALMEXTURS DOO CAZIN | 1 | 15.240 KM | |
| BEGIĆ-PREVOZ D.O.O. CAZIN | 1 | 13.836 KM | |
| UNA-PROMET D.O.O. | 1 | 5.128 KM | |
| HMD PRO D.O.O . CAZIN | 1 | 3.419 KM | |
| HIFA PETROL D.O.O. SARAJEVO | 1 | 2.564 KM | |
| GRAFIS DOO CAZIN | 1 | 1.709 KM |
Zadnji ugovori
9 najnovijih, po datumu ugovora
februar 2026.5 · 16 hilj. KM
- NABAVKA MATERIJALA ZA POPRAVKE I ODRŽAVANJE5.128 KMDirektni sporazum23. 02. 2026.
- NABAVKA GORIVA2.564 KMDirektni sporazum23. 02. 2026.
- USLUGE ŠTAMPANJA1.709 KMDirektni sporazum23. 02. 2026.
- NABAVKA KANCELARIJSKOG MATERIJALA2.991 KMDirektni sporazum23. 02. 2026.
- NABAVKA MATERIJALA ZA ČIŠĆENJE3.419 KMDirektni sporazum23. 02. 2026.
januar 2026.2 · 29 hilj. KM
decembar 2025.1 · 43 hilj. KM
novembar 2024.1 · 119 hilj. KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 132 hilj. KM
- 33 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 26. 01. 2026.
- budžet usvojen 26. 12. 2025.
Po vrsti
- Robe68 hilj. KM · 18 · 52 %
- Radovi43 hilj. KM · 1 · 32 %
- Usluge21 hilj. KM · 14 · 16 %
Po planiranom postupku
- Konkurentski zahtjev68 hilj. KM · 3 · 52 %
- Direktni sporazum64 hilj. KM · 30 · 48 %
Najveće planirane stavke
- REKONSTRUKCIJA I INVESTICIJE ZA IGRALIŠTE42.735 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 07. 2026. · 45236119-7 - Radovi na obnavljanju sportskih terena
- POMAGALA ZA OSOBE SA INVALIDITETOM17.094 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 03. 2026. · 42416100-6 - Liftovi
- POMAGALA ZA OSOBE SA INVALIDITETOM8.547 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 07. 2026. · 42416100-6 - Liftovi
- POMAGALA ZA OSOBE SA INVALIDITETOM8.547 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 07. 2026. · 42416100-6 - Liftovi
- UREDSKA OPREMA5.983 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 03. 2026. · 39100000-3 - Namještaj
- SISTEMATSKI PREGLED5.983 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 04. 2026. · 85140000-2 - Razne zdravstvene usluge
- ODRŽAVANJE TEKUĆE5.128 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 03. 2026. · 44100000-1 - Građevinski materijali i pridruženi artikli
- KOMPJJUTERSKA OPREMA4.274 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 10. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- NABAVKA MATERIJALA3.419 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 39830000-9 - Proizvodi za čišćenje
- USLUGE OSIGURANJA OD NESREĆE2.700 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 66512100-3 - Usluge osiguranja od nesreća
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 4 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 3
- odluke o poništenju, po lotu
Razlog poništenja
- Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku3 · 100 %
- USLUGE PREVOZA UČENIKA ZA 2025 GODINU179-7-2-2/25 · zapis
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku · 14. 05. 2025.
- USLUGE PREVOZA UČENIKA ZA 2025 GODINU179-7-2-1/25 · zapis
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku · 26. 03. 2025.
- USLUGE PREVOZA UČENIKA ZA 2024 GODINU179-7-2-5/24 · zapis
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku · 12. 11. 2024.
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke