Naručilac · Javni subjekt · Zdravstvo
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLjA "SVETI NIKOLA" MILIĆI
MILIĆI · JIB 4400290100006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 2.760 KM
- 1 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2.760 KM | 1 | – | 0 |
| 2025 | 61.721 KM | 11 | – | 0 |
| 2024 | 532 KM | 1 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- ,,MEDICOM,, D.O.O.27 hilj. KM · 41 %, 1 ugovora
- WELLMEDIC DOO12 hilj. KM · 19 %, 3 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)7.032 KM · 11 %, 2 ugovora
- AGENCIJA ZA PRUŽANJE INTELEKTUALNIH USLUGA "SOFTDESIGN" BIJELJINA5.520 KM · 8 %, 2 ugovora
- HIFA PETROL D.O.O. SARAJEVO5.111 KM · 8 %, 1 ugovora
- INFOCOMP D.O.O.4.176 KM · 6 %, 1 ugovora
- DOO MEGA SISTEM3.590 KM · 6 %, 1 ugovora
- DRINA OSIGURANJE A.D. MILIĆI1.055 KM · 2 %, 2 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| ,,MEDICOM,, D.O.O. | 1 | 26.500 KM | |
| WELLMEDIC DOO | 3 | 12.030 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 2 | 7.032 KM | |
| AGENCIJA ZA PRUŽANJE INTELEKTUALNIH USLUGA "SOFTDESIGN" BIJELJINA | 2 | 5.520 KM | |
| HIFA PETROL D.O.O. SARAJEVO | 1 | 5.111 KM | |
| INFOCOMP D.O.O. | 1 | 4.176 KM | |
| DOO MEGA SISTEM | 1 | 3.590 KM | |
| DRINA OSIGURANJE A.D. MILIĆI | 2 | 1.055 KM |
Zadnji ugovori
13 najnovijih, po datumu ugovora
februar 2026.1 · 2.760 KM
decembar 2025.1 · 523 KM
novembar 2025.5 · 22 hilj. KM
- Nabavka stomatološkog potrošnog materijala5.952 KMDirektni sporazum14. 11. 2025.
- Nabavka tonera i papira za štampanje4.176 KMDirektni sporazum12. 11. 2025.
- Nabavka sistema za infuziju2.800 KMDirektni sporazum12. 11. 2025.
- Nabavka nesterilne gaze4.800 KMDirektni sporazum12. 11. 2025.
- Nabavka šprica, igala i intravenskih kanila4.430 KMDirektni sporazum12. 11. 2025.
septembar 2025.1 · 27 hilj. KM
juli 2025.1 · 1.080 KM
mart 2025.1 · 3.590 KM
januar 2025.2 · 7.871 KM
decembar 2024.1 · 532 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 127 hilj. KM
- 34 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 29. 12. 2025.
- budžet usvojen 17. 12. 2025.
Po vrsti
- Robe80 hilj. KM · 22 · 63 %
- Usluge27 hilj. KM · 11 · 21 %
- Radovi20 hilj. KM · 1 · 16 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum82 hilj. KM · 32 · 65 %
- Konkurentski zahtjev45 hilj. KM · 2 · 35 %
Najveće planirane stavke
- Reagensi za laboratoriju25.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 13. 04. 2026. · 33696500-0 - Laboratorijski reagensi
- Zamjena stolarije20.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 30. 06. 2026. · 45420000-7 - Radovi na ugradnji stolarije
- Zavoji i flasteri6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 04. 2026. · 33141113-4 - Zavoji
- Stomatološki potrošni materijal6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 04. 03. 2026. · 33141800-8 - Zubarski potrošni materijal
- Toneri i papir5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 18. 05. 2026. · 30125110-5 - Toner za laserske štampače/faksimil uređaje
- Sistemi za uzorkovanje krvi5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 13. 04. 2026. · 33141300-3 - Naprave za venepunkciju i uzimanje krvi
- Registracija i tehnički pregled vozila5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 21. 01. 2026. · 71631200-2 - Usluge tehničkog pregleda vozila
- Gaza5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 04. 2026. · 33141114-2 - Medicinska gaza
- Igle i šprice4.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 04. 2026. · 33141320-9 - Medicinske igle
- Održavanje službenih vozila4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 01. 2026. · 50112000-3 - Usluge popravaka i održavanja vozila
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 1 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke