Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JU CENTAR SREDNJIH ŠKOLA
TREBINJE · REPUBLIKA SRPSKA · JIB 4401367200005
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 38 hilj. KM
- 13 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 37.694 KM | 13 | – | 0 |
| 2025 | 58.689 KM | 23 | – | 0 |
| 2024 | 19.296 KM | 8 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)31 hilj. KM · 35 %, 10 ugovora
- JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.14 hilj. KM · 15 %, 6 ugovora
- NRMU "MILJEVINA" DOO12 hilj. KM · 13 %, 4 ugovora
- EDUCA D.O.O.6.990 KM · 8 %, 3 ugovora
- JZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE5.190 KM · 6 %, 2 ugovora
- UNIQA OSIGURANJE D.D. SARAJEVO4.717 KM · 5 %, 2 ugovora
- RATKOVIĆ COMPANY D.OO TREBINJE4.200 KM · 5 %, 1 ugovora
- BIOTEGA DOO BANJA LUKA4.170 KM · 5 %, 1 ugovora
- COLOR STUDIO D.O.O.3.941 KM · 4 %, 3 ugovora
- "FRUCTA-TRADE" D.O.O. DERVENTA3.752 KM · 4 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 10 | 30.814 KM | |
| JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D. | 6 | 13.594 KM | |
| NRMU "MILJEVINA" DOO | 4 | 11.770 KM | |
| EDUCA D.O.O. | 3 | 6.990 KM | |
| JZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE | 2 | 5.190 KM | |
| UNIQA OSIGURANJE D.D. SARAJEVO | 2 | 4.717 KM | |
| RATKOVIĆ COMPANY D.OO TREBINJE | 1 | 4.200 KM | |
| BIOTEGA DOO BANJA LUKA | 1 | 4.170 KM | |
| COLOR STUDIO D.O.O. | 3 | 3.941 KM | |
| "FRUCTA-TRADE" D.O.O. DERVENTA | 1 | 3.752 KM |
Zadnji ugovori
44 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.2 · 3.735 KM
septembar 2026.2 · 3.279 KM
avgust 2026.2 · 8.290 KM
juni 2026.1 · 1.335 KM
maj 2026.2 · 5.500 KM
mart 2026.1 · 3.562 KM
februar 2026.3 · 12 hilj. KM
decembar 2025.4 · 5.171 KM
novembar 2025.2 · 5.748 KM
oktobar 2025.1 · 1.989 KM
septembar 2025.4 · 9.216 KM
- Oprema za medicinski kabinet4.170 KMDirektni sporazum23. 09. 2025.
- Nabavka osiguranja učenika i zaposlenih1.922 KMDirektni sporazum16. 09. 2025.
- Nabavka osiguranja imovine škole523 KMDirektni sporazum15. 09. 2025.
- Periodični ljekarski sistematski pregled zaposlenih2.600 KMDirektni sporazum03. 09. 2025.
avgust 2025.2 · 9.721 KM
juli 2025.1 · 3.584 KM
maj 2025.1 · 894 KM
april 2025.2 · 4.634 KM
mart 2025.3 · 9.000 KM
februar 2025.3 · 8.733 KM
decembar 2024.4 · 8.090 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 57 hilj. KM
- 18 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 2
- stavki plana
- Plan objavljen
- 22. 01. 2026.
- budžet usvojen 24. 12. 2025.
Po vrsti
- Robe36 hilj. KM · 11 · 64 %
- Usluge21 hilj. KM · 7 · 36 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum57 hilj. KM · 18 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Nabavka peleta za ogrev6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 02. 2026. · 09110000-3 - Kruta goriva
- Nabavka i ugradnja sistema za dojavu požaraodustalo se6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 12. 06. 2026. · 45312100-8 - Radovi ugradnje protupožarnog alarmnog sistema
- Nabavka i ugradnja parketa5.760 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 07. 2026. · 45432113-9 - Postavljanje parketa
- Nabavka klupa i stolica za učionice5.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 10. 2026. · 39100000-3 - Namještaj
- Nabavka drva za ogrijev5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 02. 2026. · 03413000-8 - Drvo za ogrjev
- Veliki kaloriferi u fiskulturnoj saliodustalo se4.950 KM
Direktni sporazum · okvirno 18. 05. 2026. · 39715200-9 - Oprema za grijanje
- Higijenska sredstva i pribor za čišćenje4.950 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 02. 2026. · 39800000-0 - Proizvodi za čišćenje i poliranje
- Nabavka pedagoške dokumentacije4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 03. 2026. · 39162110-9 - Nastavne potrepštine
- Kancelarijskog materijala3.580 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 02. 2026. · 30190000-7 - Razna kancelarijska oprema i potrepštine
- Ljekarski sistematski pregled zapolenih3.350 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 07. 2026. · 85100000-0 - Usluge u području zdravstva
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke