Naručilac · Javni subjekt · Zdravstvo
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA TEOČAK
TEOČAK · JIB 4209197790009
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 72 hilj. KM
- 7 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (2 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 72.233 KM | 7 | – | 0 |
| 2025 | 250.341 KM | 21 | – | 0 |
| 2024 | 2.532 KM | 1 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)137 hilj. KM · 45 %, 4 ugovora
- LICENTIS D.O.O. SARAJEVO61 hilj. KM · 20 %, 2 ugovora
- NM-NUKI D.O.O.51 hilj. KM · 17 %, 2 ugovora
- BERG DOO16 hilj. KM · 5 %, 2 ugovora
- NEONETX D.O.O.12 hilj. KM · 4 %, 3 ugovora
- GLOBEX D.O.O. ZENICA8.200 KM · 3 %, 2 ugovora
- E N A D.O.O. SARAJEVO5.804 KM · 2 %, 1 ugovora
- MONSUN D.O.O.O LUKAVAC5.529 KM · 2 %, 1 ugovora
- DMF OFFICE DOO TUZLA5.124 KM · 2 %, 1 ugovora
- "IZGRADNJA" D.O.O. ZA GRAĐEVINSKO KOMUNALNE POSLOVE TEOČAK4.257 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 4 | 136.616 KM | |
| LICENTIS D.O.O. SARAJEVO | 2 | 61.176 KM | |
| NM-NUKI D.O.O. | 2 | 50.759 KM | |
| BERG DOO | 2 | 16.260 KM | |
| NEONETX D.O.O. | 3 | 11.880 KM | |
| GLOBEX D.O.O. ZENICA | 2 | 8.200 KM | |
| E N A D.O.O. SARAJEVO | 1 | 5.804 KM | |
| MONSUN D.O.O.O LUKAVAC | 1 | 5.529 KM | |
| DMF OFFICE DOO TUZLA | 1 | 5.124 KM | |
| "IZGRADNJA" D.O.O. ZA GRAĐEVINSKO KOMUNALNE POSLOVE TEOČAK | 1 | 4.257 KM |
Zadnji ugovori
29 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.2 · 33 hilj. KM
septembar 2026.1 · 26 hilj. KM
juni 2026.1 · 5.640 KM
maj 2026.1 · 1.851 KM
mart 2026.2 · 5.747 KM
decembar 2025.4 · 28 hilj. KM
- Nabavka i ugradnja Kompletne centralne elektronike za UZV aparat Esaote MyLab X616.587 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 131. 12. 2025.
- Nabavka radova na ugradnji asfalta ispred ambulante porodične medicine4.257 KMDirektni sporazum26. 12. 2025.
- Nabavka stonog kompjutera1.200 KMDirektni sporazum16. 12. 2025.
- Nabavka usluga izrade akta o procjeni rizika na radnim mjestima5.529 KMDirektni sporazum01. 12. 2025.
novembar 2025.2 · 5.077 KM
oktobar 2025.2 · 90 hilj. KM
septembar 2025.2 · 16 hilj. KM
avgust 2025.3 · 14 hilj. KM
juli 2025.3 · 60 hilj. KM
juni 2025.2 · 2.494 KM
maj 2025.2 · 30 hilj. KM
februar 2025.1 · 5.124 KM
oktobar 2024.1 · 2.532 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 244 hilj. KM
- 22 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 24. 02. 2026.
- budžet usvojen 29. 01. 2026.
Po vrsti
- Robe122 hilj. KM · 14 · 50 %
- Radovi101 hilj. KM · 1 · 41 %
- Usluge22 hilj. KM · 7 · 9 %
Po planiranom postupku
- Otvoreni postupak101 hilj. KM · 1 · 41 %
- Konkurentski zahtjev89 hilj. KM · 5 · 36 %
- Direktni sporazum55 hilj. KM · 16 · 22 %
Najveće planirane stavke
- Adaptacija prostora u potkrovlju Doma zdravlja100.500 KM
Otvoreni postupak · okvirno 14. 09. 2026. · 45000000-7 - Građevinski radovi
- NABAVKA RAZNIH LIJEKOVA28.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 06. 2026. · 33690000-3 - Razni lijekovi
- NAVAVKA GORIVA26.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 06. 2026. · 09100000-0 - Goriva
- NABAVKA MEDICINSKOG POTROŠNOG MATERIJALA15.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 07. 06. 2026. · 33140000-3 - Medicinski potrošni materijal
- NABAVKA MRKOG UGLJA10.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 09. 2026. · 09111210-5 - Mrki ugalj
- NABAVKA LABORATORIJSKIH REAGENASA10.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 30. 06. 2026. · 33696500-0 - Laboratorijski reagensi
- USLUGE INFORMACIONE TEHNOLOGIJE6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 03. 05. 2026. · 72000000-5 - Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
- NABAVKA PELETA6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 19. 04. 2026. · 09111220-8 - Briketi
- NABAVKA SREDSTAVA ZA ODRŽAVANJE HIGIJENE5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 04. 10. 2026. · 39830000-9 - Proizvodi za čišćenje
- NABAVKA KANCELARIJSKOG NAMJEŠTAJA5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 04. 2026. · 39000000-2 - Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 12 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 2
- odluke o poništenju, po lotu
Razlog poništenja
- Dokazivi razlozi koji su izvan kontrole ugovornog organa i koji se nisu mogli predvidjeti u vrijeme pokretanja postupka javne nabavke1 · 50 %
- Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva1 · 50 %
- Nabavka raznih lijekova391-7-1-7/26 · zapis
Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva · 24. 08. 2026. · ponuda: 1
- Adaptacija prostora u objektu Doma zdravlja391-1-3-3/25 · zapis
Dokazivi razlozi koji su izvan kontrole ugovornog organa i koji se nisu mogli predvidjeti u vrijeme pokretanja postupka javne nabavke · 07. 07. 2025.
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke