Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "TURIJA"
LUKAVAC · TUZLANSKI KANTON · JIB 4209288830003
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 5.810 KM
- 3 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5.810 KM | 3 | – | 0 |
| 2025 | 25.341 KM | 18 | – | 0 |
| 2024 | 2.051 KM | 1 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- INTER-COM DOO ZENICA12 hilj. KM · 39 %, 1 ugovora
- MEGA-ROLL DOO12 hilj. KM · 38 %, 1 ugovora
- BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA5.500 KM · 18 %, 1 ugovora
- JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO1.084 KM · 3 %, 5 ugovora
- LAFAT KOMERC D.O.O KALESIJA240 KM · 1 %, 1 ugovora
- JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO194 KM · 1 %, 4 ugovora
- DIONIČARSKO DRUŠTVO BH TELECOM SARAJEVO - REGIONALNA DIREKCIJA TUZLA120 KM · 0 %, 4 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)94 KM · 0 %, 2 ugovora
- FINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA70 KM · 0 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| INTER-COM DOO ZENICA | 1 | 11.980 KM | |
| MEGA-ROLL DOO | 1 | 11.800 KM | |
| BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA | 1 | 5.500 KM | |
| JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO | 5 | 1.084 KM | |
| LAFAT KOMERC D.O.O KALESIJA | 1 | 240 KM | |
| JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO | 4 | 194 KM | |
| DIONIČARSKO DRUŠTVO BH TELECOM SARAJEVO - REGIONALNA DIREKCIJA TUZLA | 4 | 120 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 2 | 94 KM | |
| FINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA | 1 | 70 KM |
Zadnji ugovori
22 najnovijih, po datumu ugovora
februar 2026.2 · 310 KM
januar 2026.1 · 5.500 KM
juni 2025.2 · 24 hilj. KM
april 2025.4 · 300 KM
mart 2025.3 · 340 KM
februar 2025.5 · 483 KM
januar 2025.4 · 438 KM
novembar 2024.1 · 2.051 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 6.230 KM
- 11 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 21. 01. 2026.
- budžet usvojen 29. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge4.500 KM · 6 · 72 %
- Robe1.730 KM · 5 · 28 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum6.230 KM · 11 · 100 %
Najveće planirane stavke
- PREVOZ UČENIKA SREBRENICA POTOČARI1.200 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 04. 2026. · 60140000-1 - Vanredni putnički prevoz
- SANITARNI PREGLED1.200 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 09. 2026. · 85000000-9 - Usluge u području zdravstva i socijalne brige
- SERVIS UV FILTERA1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 16. 03. 2026. · 50511000-0 - Usluge popravaka i održavanja pumpi
- PREGLED ELEKTRO INSTALACIJA800 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 03. 2026. · 45317000-2 - Ostali elektroinstalaterski radovi
- REPREZENTACIJA680 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 04. 2026. · 15800000-6 - Razni prehrambeni proizvodi
- GODIŠNJA PRETPLATA NA PARAGRAF400 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 03. 2026. · 22211000-2 - Stručni časopisi
- BJANKO OBRASCI300 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 04. 2026. · 22820000-4 - Obrasci
- NABAVKA KOSILICE ZA TRAVU250 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 16310000-1 - Kosilice
- KVALIFIKOVANI ELEKTRONSKI POTPIS200 KM
Direktni sporazum · okvirno 23. 01. 2026. · 79132100-9 - Usluge ovjeravanja elektronskog potpisa
- PRIJEM,OBRADA I PREGLED ZAVRŠNOG RAČUNA100 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 79200000-6 - Računovodstvene, revizorske i porezne usluge
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 2 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke