Naručilac · Javni subjekt · Slobodno vrijeme, kultura i religija
JAVNA USTANOVA "DOM KULTURE JAJCE" JAJCE
JAJCE · JIB 4236349290004
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 10 hilj. KM
- 4 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
–premalo postupaka za pokazatelj
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10.489 KM | 4 | – | 0 |
| 2025 | 24.602 KM | 9 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- H-COM D.O.O.6.231 KM · 23 %, 2 ugovora
- DAMEN TRAVEL DOO JAJCE6.000 KM · 22 %, 1 ugovora
- NASUP DOO JAJCE3.884 KM · 14 %, 1 ugovora
- GRAFOPRINT DOO2.991 KM · 11 %, 1 ugovora
- PROMET-TEHNO D.O.O.2.008 KM · 7 %, 1 ugovora
- HIFA PETROL D.O.O. SARAJEVO1.709 KM · 6 %, 1 ugovora
- ARTANE D.O.O.1.709 KM · 6 %, 1 ugovora
- EURO-SKELE D.O.O.1.300 KM · 5 %, 1 ugovora
- STUDIO VAG D.O.O.1.050 KM · 4 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| H-COM D.O.O. | 2 | 6.231 KM | |
| DAMEN TRAVEL DOO JAJCE | 1 | 6.000 KM | |
| NASUP DOO JAJCE | 1 | 3.884 KM | |
| GRAFOPRINT DOO | 1 | 2.991 KM | |
| PROMET-TEHNO D.O.O. | 1 | 2.008 KM | |
| HIFA PETROL D.O.O. SARAJEVO | 1 | 1.709 KM | |
| ARTANE D.O.O. | 1 | 1.709 KM | |
| EURO-SKELE D.O.O. | 1 | 1.300 KM | |
| STUDIO VAG D.O.O. | 1 | 1.050 KM |
Zadnji ugovori
13 najnovijih, po datumu ugovora
januar 2026.4 · 10 hilj. KM
septembar 2025.9 · 25 hilj. KM
- Nabavka restoranskih usluga za potrebe Doma kulture u 2025. godini6.000 KMDirektni sporazum30. 09. 2025.
- Nabavka goriva1.709 KMDirektni sporazum25. 09. 2025.
- Nabavka sredstava za čišćenje1.709 KMDirektni sporazum18. 09. 2025.
- Nabavka peleta za potrebe Doma kulture3.884 KMDirektni sporazum15. 09. 2025.
- Usluge izrade nagrada1.050 KMDirektni sporazum15. 09. 2025.
- Nabavka i izrada kataloga i biltena za potrebe Doma kulture2.991 KMDirektni sporazum11. 09. 2025.
- Nabavka i izrada reklamnog materijala1.282 KMDirektni sporazum08. 09. 2025.
- Nabavka i instaliranje informatičke opreme1.702 KMDirektni sporazum04. 09. 2025.
- Nabavka usluga hotelskog smještaja u 2025. godini4.274 KMDirektni sporazum02. 09. 2025.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke