Naručilac · Institucija vlasti · Izvršna vlast
TUZLANSKI KANTON MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE, ŠUMARSTVA I VODOPRIVREDE -KANTONALNA UPRAVA ZA ŠUMARSTVO
TUZLA · TUZLANSKI KANTON · JIB 4209708630005
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 13 hilj. KM
- 7 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12.540 KM | 7 | – | 0 |
| 2025 | 6.860 KM | 8 | – | 0 |
| 2024 | 19.162 KM | 6 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- "ŠUMA PLAN" D.O.O.12 hilj. KM · 37 %, 1 ugovora
- IMEL DOO5.338 KM · 16 %, 3 ugovora
- "WALD-PROJEKT" D.O.O.5.128 KM · 16 %, 1 ugovora
- ADRIATIC OSIGURANJE D.D. PODRUŽNICA TUZLA3.870 KM · 12 %, 1 ugovora
- HIFA PETROL D.O.O. SARAJEVO2.753 KM · 9 %, 2 ugovora
- NEUTRINO DOO1.790 KM · 6 %, 1 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)1.197 KM · 4 %, 3 ugovora
- AERO EXCLUSIVE DOO PODRUŽNICA TUZLA333 KM · 1 %, 1 ugovora
- JP NIO SLUŽBENI LIST BIH69 KM · 0 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| "ŠUMA PLAN" D.O.O. | 1 | 11.900 KM | |
| IMEL DOO | 3 | 5.338 KM | |
| "WALD-PROJEKT" D.O.O. | 1 | 5.128 KM | |
| ADRIATIC OSIGURANJE D.D. PODRUŽNICA TUZLA | 1 | 3.870 KM | |
| HIFA PETROL D.O.O. SARAJEVO | 2 | 2.753 KM | |
| NEUTRINO DOO | 1 | 1.790 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 3 | 1.197 KM | |
| AERO EXCLUSIVE DOO PODRUŽNICA TUZLA | 1 | 333 KM | |
| JP NIO SLUŽBENI LIST BIH | 1 | 69 KM |
Zadnji ugovori
21 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.1 · 426 KM
maj 2026.1 · 4.850 KM
mart 2026.3 · 753 KM
- Usluge objavljivanja oglasa69 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Pranje motornih vozila za potrebe Kantonalne uprave za šumarstvo, uprave u sastavu Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede u 2026. godini427 KMDirektni sporazum12. 03. 2026.
- Montaža, balansiranje, popravka i zamjena auto-guma za motorna vozila DACIA DUSTER A79-E-575 i DACIA DUSTER A26-T-404256 KMDirektni sporazum12. 03. 2026.
januar 2026.1 · 1.384 KM
decembar 2025.3 · 4.027 KM
novembar 2025.1 · 51 KM
juni 2025.1 · 333 KM
mart 2025.2 · 1.079 KM
februar 2025.1 · 1.370 KM
decembar 2024.4 · 5.472 KM
novembar 2024.2 · 14 hilj. KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 24 hilj. KM
- 14 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 22. 01. 2026.
- budžet usvojen 30. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge13 hilj. KM · 8 · 56 %
- Robe10 hilj. KM · 6 · 44 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum18 hilj. KM · 12 · 78 %
- Posebne usluge (NPS)5.299 KM · 2 · 22 %
Najveće planirane stavke
- Nabavka kompjuterske opreme (tableti, računar, printer)5.128 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 05. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- Nabavka usluga pripreme GIS slojeva privatnih i državnih šuma na području TK za upotrebu na mobilnim GIS aplikacijama, obuka kadrova za korištenje mobilnih GIS aplikacija na terenu i podrška u periodu od 3 mjeseca5.128 KM
Direktni sporazum · okvirno 28. 04. 2026. · 77231100-9 - Usluge upravljanja šumskim resursima
- Nabavka usluga pripreme GIS slojeva privatnih i državnih šuma na području TK za upotrebu na mobilnim GIS aplikacijama, obuka kadrova za korištenje mobilnih GIS aplikacija na terenu i podrška u periodu od 3 mjeseca5.128 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 28. 04. 2026. · 77231100-9 - Usluge upravljanja šumskim resursima
- Bezolovni benzin1.680 KM
Direktni sporazum · okvirno 23. 01. 2026. · 09132100-4 - Bezolovni benzin
- Nabavka klima uređaja1.282 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 05. 2026. · 39717200-3 - Naprave za klimatizaciju
- Auto gume1.100 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 10. 2026. · 34350000-5 - Gume za teška i laka vozila
- Usluge objavljivanja oglasa1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 12. 02. 2026. · 79341000-6 - Usluge oglašavanja
- Nabavka kancelarijskog namještaja855 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 05. 2026. · 39000000-2 - Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
- Pranje automobila i slične usluge752 KM
Direktni sporazum · okvirno 28. 01. 2026. · 50112300-6 - Pranje automobila i slične usluge
- Nabavka usluge održavanja motornih vozila550 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 10. 2026. · 50000000-5 - Usluge popravaka i održavanja
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 1 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke