Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JU OSNOVNA ŠKOLA SAPNA
SAPNA · TUZLANSKI KANTON · JIB 4209151610006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 51 hilj. KM
- 10 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (3 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51.032 KM | 10 | – | 0 |
| 2025 | 157.811 KM | 14 | – | 0 |
| 2024 | 6.103 KM | 5 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- FLEX INVEST D.O.O107 hilj. KM · 53 %, 2 ugovora
- ZEKO-S DOO ZENICA22 hilj. KM · 11 %, 1 ugovora
- POLJAKOVIĆ GRADNJA DOO20 hilj. KM · 10 %, 1 ugovora
- BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA16 hilj. KM · 8 %, 4 ugovora
- MAHER PLAN D.O.O. TEOČAK14 hilj. KM · 7 %, 1 ugovora
- FASTNET DOO7.500 KM · 4 %, 1 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)5.900 KM · 3 %, 1 ugovora
- JZU DOM ZDRAVLJA SA POLIKLINIKOM "DR.MUSTAFA ŠEHOVIĆ" TUZLA5.000 KM · 2 %, 1 ugovora
- NEUTRINO DOO3.198 KM · 2 %, 1 ugovora
- POLO D.O.O. KALESIJA1.892 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| FLEX INVEST D.O.O | 2 | 106.520 KM | |
| ZEKO-S DOO ZENICA | 1 | 21.999 KM | |
| POLJAKOVIĆ GRADNJA DOO | 1 | 20.350 KM | |
| BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA | 4 | 16.000 KM | |
| MAHER PLAN D.O.O. TEOČAK | 1 | 13.800 KM | |
| FASTNET DOO | 1 | 7.500 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 1 | 5.900 KM | |
| JZU DOM ZDRAVLJA SA POLIKLINIKOM "DR.MUSTAFA ŠEHOVIĆ" TUZLA | 1 | 5.000 KM | |
| NEUTRINO DOO | 1 | 3.198 KM | |
| POLO D.O.O. KALESIJA | 1 | 1.892 KM |
Zadnji ugovori
29 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.3 · 31 hilj. KM
- “Nabavka, isporuka, montaža i puštanje u rad automatske rampe na parkingu”7.500 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 308. 09. 2026.
- Nabavka opreme za sportski poligon9.900 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 108. 09. 2026.
- Rekonstrukcija sportskog poligona13.800 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 208. 09. 2026.
juli 2026.1 · 5.900 KM
mart 2026.5 · 14 hilj. KM
- Usluge deratizacije,dezinfekcije i dezinsekcije škole1.400 KMDirektni sporazum17. 03. 2026.
- Nabavka goriva1.892 KMDirektni sporazum09. 03. 2026.
- Predaja godišnjeg obračuna 202570 KMDirektni sporazum04. 03. 2026.
- Usluge tehničke zaštite Centralne škole Sapna i Područne škole Vitnica5.500 KMDirektni sporazum04. 03. 2026.
- Usluge tehničke zaštite Centralne škole Sapna i područne škole Vitinica5.000 KMDirektni sporazum03. 03. 2026.
februar 2026.1 · 70 KM
decembar 2025.3 · 7.338 KM
avgust 2025.2 · 24 hilj. KM
juli 2025.3 · 119 hilj. KM
maj 2025.3 · 1.893 KM
mart 2025.1 · 760 KM
februar 2025.2 · 5.070 KM
decembar 2024.4 · 5.513 KM
- Nadzor nad izvođenjem radova na rekonstrukciji krova na PŠ Vitinica167 KMDirektni sporazum28. 12. 2024.
- Rekonstrukcija sistema grijanja u PŠ Goduš- zamjena kotla načvrsto gorivo4.008 KMDirektni sporazum20. 12. 2024.
- Nadzor Izgradnje sportskog poligona u PŠ Vitinica861 KMDirektni sporazum12. 12. 2024.
- Nadzor Sanacije(rekonstrukcije) puta u školskom dvorištu PŠ Vitinica477 KMDirektni sporazum12. 12. 2024.
novembar 2024.1 · 590 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 86 hilj. KM
- 20 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 16. 01. 2026.
- budžet usvojen 29. 12. 2025.
Po vrsti
- Radovi34 hilj. KM · 4 · 39 %
- Usluge30 hilj. KM · 11 · 35 %
- Robe23 hilj. KM · 5 · 26 %
Po planiranom postupku
- Konkurentski zahtjev50 hilj. KM · 4 · 58 %
- Direktni sporazum36 hilj. KM · 16 · 42 %
Najveće planirane stavke
- Usluge odvoza smeća16.300 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 16. 01. 2026. · 90500000-2 - Usluge u vezi s otpacima i otpadom
- Rekonstrukcija sportskog poligona14.070 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 30. 04. 2026. · 45000000-7 - Građevinski radovi
- Nabavka i montaža rampe na parkingu10.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 08. 07. 2026. · 34953000-2 - Pristupne rampe
- Nabavka opreme9.900 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 30. 04. 2026. · 37451000-4 - Oprema za sportove na igralištima
- Električna energija6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 16. 01. 2026. · 09310000-5 - Električna energija
- Rekonstrukcija unutrašnjih vrata6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 04. 2026. · 44221200-7 - Vrata
- Usluge obezbeđenja objekta i video nadzora6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 16. 01. 2026. · 79713000-5 - Zaštitarske službe
- Rekonstrukcija fiskulturne sale u Centralna škola3.700 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 04. 2026. · 45000000-7 - Građevinski radovi
- Distribucija vode3.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 16. 01. 2026. · 65110000-7 - Distribucija vode
- Nabavka i isporuka goriva, maziva i razne auto kozmetike3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 04. 03. 2026. · 09000000-3 - Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 6 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 1
- odluke o poništenju, po lotu
Razlog poništenja
- Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku1 · 100 %
- Sanacija parkinga u školskom dvorištu1005-1-3-10/25 · zapis
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku · 03. 07. 2025.
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke