Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
OSNOVNA ŠKOLA "VITEZ"
VITEZ · SREDNJOBOSANSKI KANTON · JIB 4236200570004
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 3.638 KM
- 2 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3.638 KM | 2 | – | 0 |
| 2025 | 87.608 KM | 30 | – | 0 |
| 2024 | 1.703 KM | 1 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- SIGMA-SK D.O.O.31 hilj. KM · 38 %, 8 ugovora
- NEVISTIĆ D.O.O.29 hilj. KM · 35 %, 11 ugovora
- REDPRIME D.O.O. TUZLA11 hilj. KM · 13 %, 3 ugovora
- ARTIST D.O.O.2.743 KM · 3 %, 1 ugovora
- "IBRA" D.O.O.2.478 KM · 3 %, 1 ugovora
- MAKS D.O.O. VITEZ2.353 KM · 3 %, 1 ugovora
- ŠKOLSKA NAKLADA2.054 KM · 2 %, 1 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)1.700 KM · 2 %, 1 ugovora
- EURO SPORT D.O.O.660 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| SIGMA-SK D.O.O. | 8 | 31.159 KM | |
| NEVISTIĆ D.O.O. | 11 | 28.788 KM | |
| REDPRIME D.O.O. TUZLA | 3 | 11.106 KM | |
| ARTIST D.O.O. | 1 | 2.743 KM | |
| "IBRA" D.O.O. | 1 | 2.478 KM | |
| MAKS D.O.O. VITEZ | 1 | 2.353 KM | |
| ŠKOLSKA NAKLADA | 1 | 2.054 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 1 | 1.700 KM | |
| EURO SPORT D.O.O. | 1 | 660 KM |
Zadnji ugovori
33 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.2 · 3.638 KM
decembar 2025.8 · 27 hilj. KM
- Izrada krovne konstrukcije1.598 KMDirektni sporazum30. 12. 2025.
- Izrada metalne konstrukcije4.952 KMDirektni sporazum30. 12. 2025.
- Nabavka školskih ploča2.054 KMDirektni sporazum30. 12. 2025.
- Nabavka betonske galanterije5.981 KMDirektni sporazum29. 12. 2025.
- Radovi na polaganju betonske galanterije2.562 KMDirektni sporazum29. 12. 2025.
- Ugradnja PVC fiksne stijene2.353 KMDirektni sporazum23. 12. 2025.
- Bojenje zidova i stropova u amfitetaru5.980 KMDirektni sporazum12. 12. 2025.
- Usluga nadzora rekonstrukcije elektroinstalacija1.700 KMDirektni sporazum09. 12. 2025.
oktobar 2025.5 · 17 hilj. KM
- Radovi bojanja zidova i stropova u školi1.700 KMDirektni sporazum24. 10. 2025.
- Radovi bojanja cokle u školi masnom bojom1.700 KMDirektni sporazum13. 10. 2025.
- Radovi bojanja zidova i stropova1.700 KMDirektni sporazum13. 10. 2025.
- Nabavka radova za pripremu terena atrija škole za polaganje betonske galanterije5.554 KMDirektni sporazum06. 10. 2025.
- Nabavka radova sanacije atrija škole5.982 KMDirektni sporazum06. 10. 2025.
juni 2025.11 · 26 hilj. KM
- Usluge prijevoza učenika za 5/2025 OŠ Vitez-Gornja Večeriska3.504 KMDirektni sporazum24. 06. 2025.
- Usluge prijevoza učenika za 5/2025 god. na relaciji OŠ "Vitez"-Bobaši2.496 KMDirektni sporazum24. 06. 2025.
- Usluge prijevoza učenika za 5/2025 OŠ Vitez-Rijeka2.352 KMDirektni sporazum24. 06. 2025.
- Usluge prijevoza učenika za 6/2025 OŠ Vitez-Gornja Večeriska1.752 KMDirektni sporazum24. 06. 2025.
- Usluge prijevoza učenika za 6/2025 OŠ Vitez-Kruščica1.248 KMDirektni sporazum24. 06. 2025.
- Usluge prijevoza učenika za 6/2025 OŠ Vitez-Rijeka1.176 KMDirektni sporazum24. 06. 2025.
- Nabavka i ugradnja vanjskih jedinica klima uređaja5.200 KMDirektni sporazum13. 06. 2025.
- Nabavka i ugradnja unutarnjih jedinica klima uređaja4.197 KMDirektni sporazum13. 06. 2025.
- Nabavka audio i studijske opreme (razglas)2.743 KMDirektni sporazum12. 06. 2025.
- "Nabavka krila unutrašnjih vrata"496 KMDirektni sporazum11. 06. 2025.
- Nabavka zaštitne mreže660 KMDirektni sporazum04. 06. 2025.
maj 2025.1 · 1.872 KM
april 2025.2 · 5.618 KM
mart 2025.2 · 8.770 KM
januar 2025.1 · 1.709 KM
novembar 2024.1 · 1.703 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 0 KM
- 0 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 15. 01. 2026.
- budžet usvojen 16. 12. 2025.
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 1
- odluke o poništenju, po lotu
Razlog poništenja
- Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku1 · 100 %
- Rekonstrukcija zgrade1008-7-3-7/26 · zapis
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku · 30. 03. 2026.
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke