Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC
LUKAVAC · TUZLANSKI KANTON · JIB 4209315150001
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 66 hilj. KM
- 14 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (1 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 66.412 KM | 14 | – | 0 |
| 2025 | 18.286 KM | 56 | – | 0 |
| 2024 | 3.342 KM | 23 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- E&D BAUKOP D.O.O.63 hilj. KM · 75 %, 3 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)9.005 KM · 11 %, 14 ugovora
- JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO2.591 KM · 3 %, 10 ugovora
- "CUBUS" D.O.O. LUKAVAC2.500 KM · 3 %, 1 ugovora
- PJESKARA D.O.O.2.299 KM · 3 %, 3 ugovora
- "SANIT" D.O.O. TUZLA1.315 KM · 2 %, 3 ugovora
- BOSNA-LIFT D.O.O.TUZLA759 KM · 1 %, 8 ugovora
- DOO ROAD700 KM · 1 %, 1 ugovora
- ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA700 KM · 1 %, 4 ugovora
- DIONIČARSKO DRUŠTVO BH TELECOM SARAJEVO - REGIONALNA DIREKCIJA TUZLA622 KM · 1 %, 20 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| E&D BAUKOP D.O.O. | 3 | 62.897 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 14 | 9.005 KM | |
| JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO | 10 | 2.591 KM | |
| "CUBUS" D.O.O. LUKAVAC | 1 | 2.500 KM | |
| PJESKARA D.O.O. | 3 | 2.299 KM | |
| "SANIT" D.O.O. TUZLA | 3 | 1.315 KM | |
| BOSNA-LIFT D.O.O.TUZLA | 8 | 759 KM | |
| DOO ROAD | 1 | 700 KM | |
| ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA | 4 | 700 KM | |
| DIONIČARSKO DRUŠTVO BH TELECOM SARAJEVO - REGIONALNA DIREKCIJA TUZLA | 20 | 622 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
avgust 2026.3 · 59 hilj. KM
juni 2026.5 · 4.136 KM
- regips ploče171 KMDirektni sporazum25. 06. 2026.
- izrada projektne dokumentacije2.500 KMDirektni sporazum22. 06. 2026.
- nabavka građevinskog materijala za uređenje učionice769 KMDirektni sporazum08. 06. 2026.
- vrata274 KMDirektni sporazum04. 06. 2026.
- radijator za centralno grijanje423 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
maj 2026.2 · 1.821 KM
april 2026.1 · 512 KM
mart 2026.1 · 327 KM
februar 2026.2 · 920 KM
decembar 2025.12 · 6.247 KM
- POŠTANSKE USLUGE48 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- KOMUNALNE USLUGE ODVOZ SMEĆA2.627 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- TELEFON MOBILNI151 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- TELEFON FIKSNI126 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- ELEKTRIČNA ENERGIJA870 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- dezinfekcija dezinsekcija deratizacija205 KMDirektni sporazum24. 12. 2025.
- nabavka iver ploča popravak školskih klupa767 KMDirektni sporazum24. 12. 2025.
- usluge odrzavanja zajedničkih prostorija165 KMDirektni sporazum23. 12. 2025.
- PRETPLATA NA ČASOPIS60 KMDirektni sporazum23. 12. 2025.
- radijator za centralno grijanje245 KMDirektni sporazum17. 12. 2025.
- nabavka građevinskog materijala za uređenje učionice683 KMDirektni sporazum17. 12. 2025.
- bakteriološki pregled vode300 KMDirektni sporazum16. 12. 2025.
oktobar 2025.2 · 4.017 KM
juli 2025.3 · 1.543 KM
juni 2025.6 · 2.767 KM
- usluge odrzavanja zajedničkih prostorija33 KMDirektni sporazum30. 06. 2025.
- TELEFON FIKSNI21 KMDirektni sporazum30. 06. 2025.
- TELEFON MOBILNI17 KMDirektni sporazum30. 06. 2025.
- ELEKTRIČNA ENERGIJA107 KMDirektni sporazum30. 06. 2025.
- zamjena podnih obloga na ulazu u školu2.556 KMDirektni sporazum30. 06. 2025.
- usluge odrzavanja zajedničkih prostorija33 KMDirektni sporazum25. 06. 2025.
maj 2025.6 · 380 KM
- POŠTANSKE USLUGE7 KMDirektni sporazum31. 05. 2025.
- ELEKTRIČNA ENERGIJA238 KMDirektni sporazum31. 05. 2025.
- TELEFON FIKSNI17 KMDirektni sporazum31. 05. 2025.
- TELEFON MOBILNI21 KMDirektni sporazum31. 05. 2025.
- bjanko obrasci uvjerenja i svjedočanstva18 KMDirektni sporazum27. 05. 2025.
- nabavka regips ploča80 KMDirektni sporazum20. 05. 2025.
april 2025.5 · 283 KM
mart 2025.10 · 2.420 KM
- POŠTANSKE USLUGE18 KMDirektni sporazum31. 03. 2025.
- KOMUNALNE USLUGE ODVOZ SMEĆA20 KMDirektni sporazum31. 03. 2025.
- TELEFON MOBILNI21 KMDirektni sporazum31. 03. 2025.
- TELEFON FIKSNI18 KMDirektni sporazum31. 03. 2025.
- ELEKTRIČNA ENERGIJA197 KMDirektni sporazum31. 03. 2025.
- usluga održavanja zajedničkih prostorija33 KMDirektni sporazum25. 03. 2025.
- kamen za nasap846 KMDirektni sporazum20. 03. 2025.
- reprezentacija za učenike na takmičenju271 KMDirektni sporazum15. 03. 2025.
- bakteriološki pregled vode150 KMDirektni sporazum11. 03. 2025.
- nabavka stiropora ljepila i mrežice847 KMDirektni sporazum03. 03. 2025.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 73 hilj. KM
- 20 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 16. 01. 2026.
- budžet usvojen 29. 12. 2025.
Po vrsti
- Radovi59 hilj. KM · 1 · 80 %
- Usluge9.497 KM · 8 · 13 %
- Robe4.893 KM · 11 · 7 %
Po planiranom postupku
- Konkurentski zahtjev59 hilj. KM · 1 · 80 %
- Direktni sporazum14 hilj. KM · 19 · 20 %
Najveće planirane stavke
- izgradnja sportskog poligona58.633 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 03. 05. 2026. · 45233222-1 - Radovi na popločavanju i asfaltiranju
- izrada projektne dokumentacije za izgradnju sportskog poligona3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 03. 05. 2026. · 71242000-6 - Izrada projekta i nacrta, procjena troškova
- ljekarski pregled zaposlenika2.200 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 01. 2026. · 85000000-9 - Usluge u području zdravstva i socijalne brige
- nabavka iver ploča za popravak školski klupa1.800 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 30195000-2 - Ploče
- nadzor1.197 KM
Direktni sporazum · okvirno 03. 05. 2026. · 79714000-2 - Usluge nadzora
- SIMULACIJA POŽERA1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 28. 02. 2026. · 71317100-4 - Savjetodavne usluge u zaštiti od požara i eksplozije i kontrole požara i eksplozije
- sanitarni pregled zaposlenika1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 09. 2026. · 85000000-9 - Usluge u području zdravstva i socijalne brige
- reprezentacija za učenike na takmičenju930 KM
Direktni sporazum · okvirno 28. 02. 2026. · 15800000-6 - Razni prehrambeni proizvodi
- nabavka građevinskog materijala za uređenje učionice900 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 44110000-4 - Građevinski materijali
- prevoz učenika posjeta potočarima800 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 60140000-1 - Vanredni putnički prevoz
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 1 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke