Naručilac · Javni subjekt · Ostalo
JAVNO PREDUZECE "ZAVOD ZA IZGRADNJU GRADA" PRIJEDOR
PRIJEDOR · JIB 4400673530004
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 27 hilj. KM
- 12 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 27.196 KM | 12 | – | 0 |
| 2025 | 33.444 KM | 16 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)27 hilj. KM · 57 %, 8 ugovora
- DOO STIJEPIC8.560 KM · 18 %, 2 ugovora
- G-PETROL D.O.O. SARAJEVO6.098 KM · 13 %, 2 ugovora
- DRAGIČEVIĆ DOO BANJALUKA5.320 KM · 11 %, 2 ugovora
- AUTOCENTAR-MERKUR D.O.O.364 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 8 | 26.699 KM | |
| DOO STIJEPIC | 2 | 8.560 KM | |
| G-PETROL D.O.O. SARAJEVO | 2 | 6.098 KM | |
| DRAGIČEVIĆ DOO BANJALUKA | 2 | 5.320 KM | |
| AUTOCENTAR-MERKUR D.O.O. | 1 | 364 KM |
Zadnji ugovori
28 najnovijih, po datumu ugovora
avgust 2026.1 · 2.504 KM
mart 2026.1 · 124 KM
februar 2026.7 · 21 hilj. KM
- Nabavka usluga osiguranja službenih vozila764 KMDirektni sporazum13. 02. 2026.
- Nabavka usluge održavanje računara i računarske opreme360 KMDirektni sporazum11. 02. 2026.
- Nabavka usluge održavanja službenih vozila5.860 KMDirektni sporazum10. 02. 2026.
- Nabavka sredstava za higijenu2.800 KMDirektni sporazum06. 02. 2026.
- Nabavka Tonera za kopir aparate2.735 KMDirektni sporazum06. 02. 2026.
- Nabavaka kancelariskog materijala5.995 KMDirektni sporazum06. 02. 2026.
- Nabavka voćnih sokova, čaja i kafe2.742 KMDirektni sporazum02. 02. 2026.
januar 2026.3 · 3.312 KM
decembar 2025.1 · 506 KM
novembar 2025.2 · 735 KM
septembar 2025.1 · 6.000 KM
maj 2025.1 · 3.925 KM
april 2025.3 · 3.480 KM
februar 2025.5 · 15 hilj. KM
- Održavanje službenih vozila2.700 KMDirektni sporazum13. 02. 2025.
- nabavka sredstava za higijenu poslovnih prostorija1.875 KMDirektni sporazum10. 02. 2025.
- Nabavka voćnih sokova, negazirane vode, gazirane vode, kafe i čaja648 KMDirektni sporazum10. 02. 2025.
- Nabavka Tonera za fotokopir aparate za potrebe firme JP "ZIG" Prijedor3.929 KMDirektni sporazum06. 02. 2025.
- Nabavka robe kancelariskog materijala5.974 KMDirektni sporazum06. 02. 2025.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 56 hilj. KM
- 15 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 13. 01. 2026.
- budžet usvojen 29. 12. 2025.
Po vrsti
- Robe32 hilj. KM · 8 · 56 %
- Usluge25 hilj. KM · 7 · 44 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum56 hilj. KM · 15 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Pogonsko gorivo6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 04. 02. 2026. · 09130000-9 - Nafta i destilati
- Usluga održavanja i popravak računarske opreme6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 08. 02. 2026. · 50312000-5 - Održavanje i popravak kompjuterske opreme
- Usluga održavanja službenih vozila6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 02. 2026. · 50100000-6 - Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge za vozila i pripadajuću opremu
- Kancelariski materijal6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 30100000-0 - Kancelarijske mašine, oprema i potrepštine osim kompjutera, štampača i namještaja
- Toneri za fotokopir aparate6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 03. 02. 2026. · 30125120-8 - Toner za fotokopirne mašine
- Voćno sokovi, negazirana voda, gazirana mineralna voda, kafa i čaj4.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 02. 2026. · 15860000-4 - Kafa, čaj i srodni proizvodi
- Sredstva za higijenu, toaletni papir,sredstva za čišćenje službenih prostorija3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 04. 02. 2026. · 39800000-0 - Proizvodi za čišćenje i poliranje
- Usluge zdravstvenog osiguranja radnika od posljedica nesrećnog slučaja i usluga dopunskog osiguranja3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 03. 2026. · 66512000-2 - Usluge osiguranja od nesreća i usluge zdravstvenog osiguranja
- Nabavka usluge finansijske revizije3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 03. 2026. · 79212100-4 - Usluge finansijske revizije
- Nabavka električnih lampi - rasvjetnih tijela za potrebe firme3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 08. 2026. · 31000000-6 - Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 28. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke