Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JU OŠ "DOBOŠNICA"
LUKAVAC · TUZLANSKI KANTON · JIB 4209274880008
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 1.986 KM
- 7 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1.986 KM | 7 | – | 0 |
| 2025 | 11.412 KM | 46 | – | 0 |
| 2024 | 2.510 KM | 22 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO4.031 KM · 27 %, 11 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)4.029 KM · 27 %, 8 ugovora
- JZU DOM ZDRAVLJA LUKAVAC2.697 KM · 18 %, 3 ugovora
- "SANIT" D.O.O. TUZLA1.565 KM · 10 %, 3 ugovora
- DOO ROAD1.469 KM · 10 %, 2 ugovora
- DIONIČARSKO DRUŠTVO BH TELECOM SARAJEVO - REGIONALNA DIREKCIJA TUZLA577 KM · 4 %, 30 ugovora
- JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO397 KM · 3 %, 11 ugovora
- FINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA140 KM · 1 %, 2 ugovora
- COMPANY-DIS D.O.O ZA PROIZVODNJU, TRGOVINU I USLUGE TUZLA63 KM · 0 %, 2 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO | 11 | 4.031 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 8 | 4.029 KM | |
| JZU DOM ZDRAVLJA LUKAVAC | 3 | 2.697 KM | |
| "SANIT" D.O.O. TUZLA | 3 | 1.565 KM | |
| DOO ROAD | 2 | 1.469 KM | |
| DIONIČARSKO DRUŠTVO BH TELECOM SARAJEVO - REGIONALNA DIREKCIJA TUZLA | 30 | 577 KM | |
| JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO | 11 | 397 KM | |
| FINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA | 2 | 140 KM | |
| COMPANY-DIS D.O.O ZA PROIZVODNJU, TRGOVINU I USLUGE TUZLA | 2 | 63 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.1 · 662 KM
juli 2026.1 · 21 KM
april 2026.2 · 301 KM
mart 2026.1 · 82 KM
februar 2026.2 · 920 KM
decembar 2025.9 · 7.911 KM
- POŠTANSKE USLUGE31 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- WEB HOSTING18 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- TELEFON MOBILNI91 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- TELEFON FIKSNI118 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- ELEKTRIČNA ENERGIJA1.351 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- KOMUNALNE USLUGE ODVOZ SMEĆA3.728 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- dezinfekcija,dezinsekcija i deratizacija455 KMDirektni sporazum17. 12. 2025.
- LJEKARSKI PREGLED ZAPOSLENIKA1.350 KMDirektni sporazum16. 12. 2025.
- prevoz učenika posjeta potočarima769 KMDirektni sporazum01. 12. 2025.
oktobar 2025.1 · 684 KM
juni 2025.5 · 167 KM
maj 2025.5 · 245 KM
april 2025.7 · 1.168 KM
- WEB HOSTING3 KMDirektni sporazum30. 04. 2025.
- POŠTANSKE USLUGE56 KMDirektni sporazum30. 04. 2025.
- TELEFON MOBILNI15 KMDirektni sporazum30. 04. 2025.
- TELEFON FIKSNI22 KMDirektni sporazum30. 04. 2025.
- ELEKTRIČNA ENERGIJA230 KMDirektni sporazum30. 04. 2025.
- bjanko obrasci uvjerenja i svjedočanstva42 KMDirektni sporazum29. 04. 2025.
- nabavka željeznih cijevi800 KMDirektni sporazum25. 04. 2025.
mart 2025.6 · 440 KM
- TELEFON MOBILNI15 KMDirektni sporazum31. 03. 2025.
- WEB HOSTING3 KMDirektni sporazum31. 03. 2025.
- TELEFON FIKSNI20 KMDirektni sporazum31. 03. 2025.
- KOMUNALNE USLUGE ODVOZ SMEĆA20 KMDirektni sporazum31. 03. 2025.
- POŠTANSKE USLUGE50 KMDirektni sporazum31. 03. 2025.
- ELEKTRIČNA ENERGIJA331 KMDirektni sporazum31. 03. 2025.
februar 2025.7 · 516 KM
- TELEFON FIKSNI21 KMDirektni sporazum28. 02. 2025.
- TELEFON MOBILNI17 KMDirektni sporazum28. 02. 2025.
- WEB HOSTING3 KMDirektni sporazum28. 02. 2025.
- ELEKTRIČNA ENERGIJA365 KMDirektni sporazum28. 02. 2025.
- KOMUNALNE USLUGE ODVOZ SMEĆA30 KMDirektni sporazum28. 02. 2025.
- POŠTANSKE USLUGE11 KMDirektni sporazum28. 02. 2025.
- prijem završnog računa70 KMDirektni sporazum14. 02. 2025.
januar 2025.6 · 281 KM
- ELEKTRIČNA ENERGIJA211 KMDirektni sporazum31. 01. 2025.
- POŠTANSKE USLUGE14 KMDirektni sporazum31. 01. 2025.
- KOMUNALNE USLUGE ODVOZ SMEĆA20 KMDirektni sporazum31. 01. 2025.
- WEB HOSTING3 KMDirektni sporazum31. 01. 2025.
- TELEFON FIKSNI18 KMDirektni sporazum31. 01. 2025.
- TELEFON MOBILNI15 KMDirektni sporazum31. 01. 2025.
decembar 2024.7 · 533 KM
- POŠTANSKE USLUGE24 KMDirektni sporazum31. 12. 2024.
- TELEFON MOBILNI16 KMDirektni sporazum31. 12. 2024.
- WEB HOSTING3 KMDirektni sporazum31. 12. 2024.
- TELEFON FIKSNI22 KMDirektni sporazum31. 12. 2024.
- ELEKTRIČNA ENERGIJA412 KMDirektni sporazum31. 12. 2024.
- KOMUNALNE USLUGE ODVOZ SMEĆA20 KMDirektni sporazum31. 12. 2024.
- ELEKTRIČNA ENERGIJA36 KMDirektni sporazum31. 12. 2024.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 6.725 KM
- 14 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 21. 01. 2026.
- budžet usvojen 29. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge4.260 KM · 7 · 63 %
- Robe2.465 KM · 7 · 37 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum6.725 KM · 14 · 100 %
Najveće planirane stavke
- uslega dezinfekcije dezinsekcije i deratizacije1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 31. 01. 2026. · 90921000-9 - Usluge dezinfekcije i uništavanja štetočina
- nabavka i zamjena oluka i lima na ulazu škole1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 31. 03. 2026. · 44190000-8 - Razni građevinski materijali
- SIMULACIJA GAŠENJA POŽARA1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 71317100-4 - Savjetodavne usluge u zaštiti od požara i eksplozije i kontrole požara i eksplozije
- sanitarni pregled zaposlenika1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 09. 2026. · 85000000-9 - Usluge u području zdravstva i socijalne brige
- prevoz učenika posjeta potočarima780 KM
Direktni sporazum · okvirno 31. 03. 2026. · 60140000-1 - Vanredni putnički prevoz
- REMONT PEĆI ZA CENTRALNO GRIJANJE500 KM
Direktni sporazum · okvirno 31. 03. 2026. · 45453000-7 - Remontni i sanacijski radovi
- reprezentacija400 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 15800000-6 - Razni prehrambeni proizvodi
- SANACIJA DIMNJAKA200 KM
Direktni sporazum · okvirno 31. 03. 2026. · 44190000-8 - Razni građevinski materijali
- KVALIFIKOVANI ELEKTRONSKI POTPIS200 KM
Direktni sporazum · okvirno 16. 02. 2026. · 79132100-9 - Usluge ovjeravanja elektronskog potpisa
- čišćenje septik jame i probijanje kanalizacije180 KM
Direktni sporazum · okvirno 07. 09. 2026. · 90440000-3 - Usluge čišćenja septičkih jama
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke