Naručilac · Javni subjekt · Socijalna skrb
JU "CENTRA ZA SOCIJALNI RAD DERVENTA"
DERVENTA · JIB 4400145940004
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 25 hilj. KM
- 118 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25.182 KM | 118 | – | 0 |
| 2025 | 26.395 KM | 155 | – | 0 |
| 2024 | 4.937 KM | 23 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- HIFA PETROL D.O.O. SARAJEVO11 hilj. KM · 28 %, 3 ugovora
- POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA11 hilj. KM · 27 %, 49 ugovora
- NADA D.O.O. ZA TRGOVINU, UGOSTITELJSTVO I PREVOZ DERVENTA4.422 KM · 11 %, 24 ugovora
- MTEL A.D. BANJA LUKA3.783 KM · 9 %, 46 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)3.471 KM · 8 %, 35 ugovora
- ADRIATIC OSIGURANJE D.D. PODRUŽNICA BANJA LUKA2.057 KM · 5 %, 7 ugovora
- MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE1.921 KM · 5 %, 23 ugovora
- KOMUNALAC A.D. DERVENTA1.559 KM · 4 %, 24 ugovora
- "TEŠIĆ" DOO PRNJAVOR870 KM · 2 %, 1 ugovora
- BIRO.KIP D.O.O.760 KM · 2 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| HIFA PETROL D.O.O. SARAJEVO | 3 | 11.489 KM | |
| POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA | 49 | 11.422 KM | |
| NADA D.O.O. ZA TRGOVINU, UGOSTITELJSTVO I PREVOZ DERVENTA | 24 | 4.422 KM | |
| MTEL A.D. BANJA LUKA | 46 | 3.783 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 35 | 3.471 KM | |
| ADRIATIC OSIGURANJE D.D. PODRUŽNICA BANJA LUKA | 7 | 2.057 KM | |
| MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE | 23 | 1.921 KM | |
| KOMUNALAC A.D. DERVENTA | 24 | 1.559 KM | |
| "TEŠIĆ" DOO PRNJAVOR | 1 | 870 KM | |
| BIRO.KIP D.O.O. | 1 | 760 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.2 · 428 KM
septembar 2026.13 · 6.794 KM
- Troškovi putarina7 KMDirektni sporazum29. 09. 2026.
- Troškovi putarina7 KMDirektni sporazum24. 09. 2026.
- Troškovi putarina7 KMDirektni sporazum23. 09. 2026.
- Nabavka hrane za socijalno ugrožene75 KMDirektni sporazum21. 09. 2026.
- Lož ulje za centralno grijanje5.702 KMDirektni sporazum14. 09. 2026.
- Poštanske usluge434 KMDirektni sporazum11. 09. 2026.
- Internet usluge115 KMDirektni sporazum09. 09. 2026.
- Telekomunikacijske usluge71 KMDirektni sporazum09. 09. 2026.
- Poštanske i kurirske usluge60 KMDirektni sporazum08. 09. 2026.
- Električna energija102 KMDirektni sporazum08. 09. 2026.
- Sredstva za higijenu40 KMDirektni sporazum07. 09. 2026.
- Nabavka goriva za službeno vozilo103 KMDirektni sporazum04. 09. 2026.
- komunalne usluge72 KMDirektni sporazum03. 09. 2026.
avgust 2026.12 · 1.994 KM
- Troškovi putarina7 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Troškovi putarina7 KMDirektni sporazum19. 08. 2026.
- Nabavka hrane za socijalno ugrožene51 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Izrada akta o procjeni rizika870 KMDirektni sporazum11. 08. 2026.
- Električna energija76 KMDirektni sporazum11. 08. 2026.
- Internet usluge115 KMDirektni sporazum11. 08. 2026.
- Telekomunikacijske usluge63 KMDirektni sporazum11. 08. 2026.
- Poštanske usluge427 KMDirektni sporazum11. 08. 2026.
- Poštanske i kurirske usluge60 KMDirektni sporazum07. 08. 2026.
- komunalne usluge63 KMDirektni sporazum05. 08. 2026.
- Gorivo za službeno vozilo212 KMDirektni sporazum04. 08. 2026.
- Nabavka hrane za socijalno ugrožene42 KMDirektni sporazum03. 08. 2026.
juli 2026.9 · 1.038 KM
- Poštanske usluge418 KMDirektni sporazum27. 07. 2026.
- Troškovi putarina7 KMDirektni sporazum23. 07. 2026.
- Troškovi putarina7 KMDirektni sporazum10. 07. 2026.
- Električna energija89 KMDirektni sporazum09. 07. 2026.
- Internet usluge115 KMDirektni sporazum09. 07. 2026.
- Telekomunikacijske usluge79 KMDirektni sporazum09. 07. 2026.
- Poštanske i kurirske usluge74 KMDirektni sporazum08. 07. 2026.
- Nabavka goriva za službeno vozilo189 KMDirektni sporazum03. 07. 2026.
- komunalne usluge60 KMDirektni sporazum01. 07. 2026.
juni 2026.12 · 1.958 KM
- Nabavka sredstava za higijenu48 KMDirektni sporazum19. 06. 2026.
- Troškovi putarina7 KMDirektni sporazum17. 06. 2026.
- Gorivo za službeno vozilo226 KMDirektni sporazum16. 06. 2026.
- Poštanske usluge414 KMDirektni sporazum11. 06. 2026.
- Osiguranje zaposlenih radnika569 KMDirektni sporazum11. 06. 2026.
- Fiksni telefon72 KMDirektni sporazum09. 06. 2026.
- Internet usluge115 KMDirektni sporazum09. 06. 2026.
- Električna energija91 KMDirektni sporazum09. 06. 2026.
- Poštanske i kurirske usluge61 KMDirektni sporazum05. 06. 2026.
- servis službenog vozila40 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Dijelovi za službeno vozilo241 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
- komunalne usluge75 KMDirektni sporazum02. 06. 2026.
maj 2026.12 · 1.697 KM
- Troškovi putarina7 KMDirektni sporazum27. 05. 2026.
- Kancelarijski materijal149 KMDirektni sporazum27. 05. 2026.
- Nabavka hrane za socijalno ugrožene101 KMDirektni sporazum18. 05. 2026.
- Servis pp aparata30 KMDirektni sporazum15. 05. 2026.
- Osiguranje imovine124 KMDirektni sporazum14. 05. 2026.
- internet usluge115 KMDirektni sporazum13. 05. 2026.
- Fiksni telefon75 KMDirektni sporazum13. 05. 2026.
- Nabavka hrane za socijalno ugrožene85 KMDirektni sporazum12. 05. 2026.
- Usluge prevoza umrlih korisnika396 KMDirektni sporazum12. 05. 2026.
- Poštanske usluge411 KMDirektni sporazum11. 05. 2026.
- Poštanske i kurirske usluge115 KMDirektni sporazum11. 05. 2026.
- Elektro usluge90 KMDirektni sporazum08. 05. 2026.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 1.040 KM
- 3 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 31. 12. 2025.
- budžet usvojen 11. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge890 KM · 2 · 86 %
- Robe150 KM · 1 · 14 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum1.040 KM · 3 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Izrada akta o procjeni rizika870 KM
Direktni sporazum · okvirno 11. 08. 2026. · 66519500-6 - Usluge procjene štete
- mobilni telefon150 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 09. 2026. · 32250000-0 - Mobilni telefoni
- Usluge mobilne telefonije20 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 09. 2026. · 64212000-5 - Usluge mobilne telefonije
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke