Naručilac · Javni subjekt · Ostalo
JAVNA USTANOVA "CENTAR ZA INFORMISANJE I OBRAZOVANJE "TREBINJE
TREBINJE · JIB 4401347860009
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 51 hilj. KM
- 9 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (2 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 50.583 KM | 9 | – | 0 |
| 2025 | 18.006 KM | 10 | – | 0 |
| 2024 | 3.781 KM | 1 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)27 hilj. KM · 41 %, 2 ugovora
- MTEL A.D. BANJA LUKA12 hilj. KM · 18 %, 1 ugovora
- KAPITALSOFT D.O.O.7.142 KM · 11 %, 4 ugovora
- NESTRO PETROL A.D. BANJA LUKA4.900 KM · 7 %, 2 ugovora
- ODAVIĆ D.O.O.3.781 KM · 6 %, 1 ugovora
- AUDIO VIDEO CONSULTING DOO3.550 KM · 5 %, 1 ugovora
- MEDIJSKI SISTEM REPUBLIKE SRPSKE - SRNA DOO BIJELJINA3.000 KM · 5 %, 1 ugovora
- FOTO-PRINT ŽUNIĆ D.O.O ZA TRGOVINU ,FOTOGRAFSKE USLUGE I POSREDOVANJE2.299 KM · 3 %, 1 ugovora
- MAKEL INSTALACIJE DOO1.585 KM · 2 %, 1 ugovora
- ASA CENTRAL OSIGURANJE D.D. SARAJEVO1.106 KM · 2 %, 2 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 2 | 26.936 KM | |
| MTEL A.D. BANJA LUKA | 1 | 11.900 KM | |
| KAPITALSOFT D.O.O. | 4 | 7.142 KM | |
| NESTRO PETROL A.D. BANJA LUKA | 2 | 4.900 KM | |
| ODAVIĆ D.O.O. | 1 | 3.781 KM | |
| AUDIO VIDEO CONSULTING DOO | 1 | 3.550 KM | |
| MEDIJSKI SISTEM REPUBLIKE SRPSKE - SRNA DOO BIJELJINA | 1 | 3.000 KM | |
| FOTO-PRINT ŽUNIĆ D.O.O ZA TRGOVINU ,FOTOGRAFSKE USLUGE I POSREDOVANJE | 1 | 2.299 KM | |
| MAKEL INSTALACIJE DOO | 1 | 1.585 KM | |
| ASA CENTRAL OSIGURANJE D.D. SARAJEVO | 2 | 1.106 KM |
Zadnji ugovori
20 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.3 · 15 hilj. KM
juni 2026.2 · 1.793 KM
april 2026.2 · 28 hilj. KM
mart 2026.2 · 5.800 KM
decembar 2025.1 · 323 KM
septembar 2025.1 · 3.550 KM
avgust 2025.1 · 1.756 KM
juli 2025.2 · 2.549 KM
maj 2025.3 · 5.229 KM
mart 2025.1 · 1.800 KM
februar 2025.1 · 2.800 KM
novembar 2024.1 · 3.781 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 70 hilj. KM
- 17 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 23. 01. 2026.
- budžet usvojen 23. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge53 hilj. KM · 9 · 76 %
- Robe17 hilj. KM · 8 · 24 %
Po planiranom postupku
- Konkurentski zahtjev49 hilj. KM · 3 · 69 %
- Direktni sporazum22 hilj. KM · 14 · 31 %
Najveće planirane stavke
- Usluge štampanja novina26.500 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 11. 03. 2026. · 79823000-9 - Usluge štampanja i isporuke
- Usluga internert,fiksna i mobilna telefonija14.850 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 02. 02. 2026. · 64210000-1 - Telefonske usluge i usluge prenosa podataka
- Nabavka radijske opreme7.150 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 16. 11. 2026. · 32000000-3 - Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema
- Usluga korištenja servisa vijesti od strane novinske agencije3.300 KM
Direktni sporazum · okvirno 28. 01. 2026. · 92400000-5 - Usluge novinske agencije
- Usluga hosting i održavanje veb sajta3.300 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 01. 2026. · 72415000-2 - Usluge upravljanja web-stranicom na kompjuteru domaćinu
- Usluga održavanja softvera za plate2.300 KM
Direktni sporazum · okvirno 08. 03. 2026. · 72267000-4 - Usluge održavanja i popravaka programske podrške
- Nabavka pogonskog goriva2.100 KM
Direktni sporazum · okvirno 04. 05. 2026. · 09000000-3 - Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
- Nabavka materijala za tekuće održavanje kompjuterske opreme2.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- Nabavka modula za miksetu i rad na instalaciji1.900 KM
Direktni sporazum · okvirno 28. 10. 2026. · 32211000-5 - Produkcijska oprema za emitiranje
- Nabavka kancelarijskog namještaja1.600 KM
Direktni sporazum · okvirno 23. 06. 2026. · 39000000-2 - Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 2 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 1
- odluke o poništenju, po lotu
Razlog poništenja
- Dokazivi razlozi koji su izvan kontrole ugovornog organa i koji se nisu mogli predvidjeti u vrijeme pokretanja postupka javne nabavke1 · 100 %
- Ugovor za uslugu internera, fiksne i mobilne telefonije2723-7-2-7/26 · zapis
Dokazivi razlozi koji su izvan kontrole ugovornog organa i koji se nisu mogli predvidjeti u vrijeme pokretanja postupka javne nabavke · 16. 07. 2026.
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke