Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JUP "BELI ANĐEO" BROD
BROD · JIB 4400063110003
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 34 hilj. KM
- 17 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34.338 KM | 17 | – | 0 |
| 2025 | 39.291 KM | 22 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)32 hilj. KM · 56 %, 10 ugovora
- JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" BROD6.025 KM · 11 %, 2 ugovora
- SARA DOO BROD5.932 KM · 11 %, 1 ugovora
- TEHNOKOM D.O.O.3.300 KM · 6 %, 2 ugovora
- RIM SPED DOO2.659 KM · 5 %, 1 ugovora
- NESTRO PETROL A.D. BANJA LUKA2.400 KM · 4 %, 1 ugovora
- DUNAV OSIGURANJE A.D.2.185 KM · 4 %, 6 ugovora
- D. O. O. DEZINSEKCIJA1.693 KM · 3 %, 2 ugovora
- JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.428 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 10 | 31.823 KM | |
| JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" BROD | 2 | 6.025 KM | |
| SARA DOO BROD | 1 | 5.932 KM | |
| TEHNOKOM D.O.O. | 2 | 3.300 KM | |
| RIM SPED DOO | 1 | 2.659 KM | |
| NESTRO PETROL A.D. BANJA LUKA | 1 | 2.400 KM | |
| DUNAV OSIGURANJE A.D. | 6 | 2.185 KM | |
| D. O. O. DEZINSEKCIJA | 2 | 1.693 KM | |
| JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D. | 1 | 428 KM |
Zadnji ugovori
39 najnovijih, po datumu ugovora
mart 2026.1 · 788 KM
februar 2026.3 · 9.745 KM
januar 2026.13 · 24 hilj. KM
- Osiguranje lica284 KMDirektni sporazum23. 01. 2026.
- Cvjećara Mirela660 KMDirektni sporazum06. 01. 2026.
- Elektro materijal2.500 KMDirektni sporazum06. 01. 2026.
- Radne knjige232 KMDirektni sporazum06. 01. 2026.
- Hljeb i hljebni proizvodi5.983 KMDirektni sporazum05. 01. 2026.
- Ribarnica500 KMDirektni sporazum05. 01. 2026.
- Tehnokom1.200 KMDirektni sporazum05. 01. 2026.
- Elektromaterijal4.242 KMDirektni sporazum05. 01. 2026.
- Analize uzoraka hrane959 KMDirektni sporazum05. 01. 2026.
- Dezinsekvija i deratizacija780 KMDirektni sporazum05. 01. 2026.
- Medicinski materijal1.709 KMDirektni sporazum05. 01. 2026.
- Kancelarijski materijal2.373 KMDirektni sporazum05. 01. 2026.
- Obrazovni materijal2.383 KMDirektni sporazum05. 01. 2026.
april 2025.2 · 2.828 KM
mart 2025.4 · 982 KM
februar 2025.1 · 1.600 KM
januar 2025.15 · 34 hilj. KM
- Osiguranje lica20 KMDirektni sporazum27. 01. 2025.
- Osiguranje lica284 KMDirektni sporazum25. 01. 2025.
- Održavanje programa za knjiženje2.100 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
- Kancelarijski materijal3.238 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
- Obrazovni materijal3.341 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
- Cvjećara500 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
- Materijal za tekuće održavanje2.500 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
- Dezinsekcija913 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
- Nabavka radnih knjiga120 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
- Sanitarni pregled2.925 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
- Mikrobiološko ispitivanje uzoraka866 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
- Materijal za tekuće održavanje2.500 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
- Nabavka obrazovnog materijala2.659 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
- Narudžba za hljeb5.983 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
- Nabavka materijala za održavanje čistoće5.932 KMDirektni sporazum03. 01. 2025.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 188 hilj. KM
- 29 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 16. 01. 2026.
- budžet usvojen 25. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge101 hilj. KM · 17 · 54 %
- Robe87 hilj. KM · 12 · 46 %
Po planiranom postupku
- Pregovarački bez objave72 hilj. KM · 4 · 38 %
- Konkurentski zahtjev58 hilj. KM · 2 · 31 %
- Direktni sporazum58 hilj. KM · 23 · 31 %
Najveće planirane stavke
- Električna energija64.103 KM
Pregovarački bez objave · okvirno 05. 01. 2026. · 65300000-6 - Distribucije električne struje i srodne usluge
- Hrana49.573 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 05. 01. 2026. · 15890000-3 - Razni prehrambeni proizvodi i osušeni proizvodi
- Higijenski materijal8.547 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 20. 01. 2026. · 33760000-5 - Toaletni papir, maramice, peškiri i salvete
- Hljeb i hljebni proizvodi5.983 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 01. 2026. · 15811000-6 - Hljebni proizvodi
- Obraovni materijal5.128 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 01. 2026. · 22832000-1 - Školski papir
- Kompjuterske usluge4.274 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 01. 2026. · 48443000-5 - Programski paket za računovodstvo
- Tekuće održavanje4.274 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 01. 2026. · 31700000-3 - Elektronske, elektromehaničke i elektrotehničke potrepštine
- Kancelarijski materijal4.274 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 01. 2026. · 22800000-8 - Papirni ili kartonski registratori, knjigovodstvene knjige, uvezi, obrasci i drugi štampani kancelarijski materijal
- Sistematski pregled3.590 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 01. 2026. · 85140000-2 - Razne zdravstvene usluge
- Sanitarni pregled3.419 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 01. 2026. · 85148000-8 - Usluge medicinskih analiza
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke