Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JU MUZIČKA ŠKOLA "TREBINJE"
TREBINJE · REPUBLIKA SRPSKA · JIB 4401362660008
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 10 hilj. KM
- 10 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10.304 KM | 10 | – | 0 |
| 2025 | 17.868 KM | 17 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)4.681 KM · 21 %, 2 ugovora
- JZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE3.855 KM · 17 %, 2 ugovora
- JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.3.804 KM · 17 %, 4 ugovora
- D.O.O. FRIEND TRAVEL2.356 KM · 11 %, 3 ugovora
- TEREX COMPANY DOO2.260 KM · 10 %, 1 ugovora
- "GRAFOPRES" D.O.O. TREBINJE2.148 KM · 10 %, 3 ugovora
- UNIQA OSIGURANJE D.D. SARAJEVO1.686 KM · 8 %, 6 ugovora
- ĐIM TREJD DOO1.378 KM · 6 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 2 | 4.681 KM | |
| JZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE | 2 | 3.855 KM | |
| JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D. | 4 | 3.804 KM | |
| D.O.O. FRIEND TRAVEL | 3 | 2.356 KM | |
| TEREX COMPANY DOO | 1 | 2.260 KM | |
| "GRAFOPRES" D.O.O. TREBINJE | 3 | 2.148 KM | |
| UNIQA OSIGURANJE D.D. SARAJEVO | 6 | 1.686 KM | |
| ĐIM TREJD DOO | 1 | 1.378 KM |
Zadnji ugovori
27 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.1 · 224 KM
septembar 2026.1 · 2.100 KM
avgust 2026.2 · 1.848 KM
juni 2026.2 · 615 KM
maj 2026.1 · 680 KM
april 2026.3 · 4.838 KM
decembar 2025.3 · 4.861 KM
oktobar 2025.1 · 232 KM
septembar 2025.1 · 1.755 KM
avgust 2025.1 · 1.222 KM
juni 2025.3 · 1.409 KM
maj 2025.1 · 680 KM
april 2025.2 · 3.607 KM
mart 2025.5 · 4.102 KM
- Prevoz učenika i profesora600 KMDirektni sporazum24. 03. 2025.
- Higijenska sredstva i pribor za čišćenje1.831 KMDirektni sporazum21. 03. 2025.
- Smještaj učenika i profesora428 KMDirektni sporazum20. 03. 2025.
- Usluge organizovanja proslava687 KMDirektni sporazum17. 03. 2025.
- Usluge prevoza učenika i profesora556 KMDirektni sporazum17. 03. 2025.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 50 hilj. KM
- 13 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 20. 03. 2026.
- budžet usvojen 19. 03. 2026.
Po vrsti
- Robe27 hilj. KM · 7 · 54 %
- Usluge23 hilj. KM · 6 · 46 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum50 hilj. KM · 13 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Namještaj6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 05. 2026. · 39100000-3 - Namještaj
- Prevoz učenika i profesora6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 23. 03. 2026. · 60130000-8 - Usluge cestovnog putničkog prevoza za posebne namjene
- Smještaj učenika i profesora5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 23. 03. 2026. · 55100000-1 - Hotelske usluge
- Muzički instrumenti4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 04. 2026. · 37310000-4 - Muzički instrumenti
- Kompjuterska oprema4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 04. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- Štimanje i održavanje muzičkih instrumenata4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 08. 2026. · 50800000-3 - Razne usluge popravaka i održavanja
- Pedagoška dokumentacija3.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 04. 2026. · 39162110-9 - Nastavne potrepštine
- Ostale usluge3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 23. 03. 2026. · 98300000-6 - Razne usluge
- Ostale robe3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 03. 2026. · 39300000-5 - Razna oprema
- Higijenska sredstva i pribor za čišćenje3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 23. 03. 2026. · 39800000-0 - Proizvodi za čišćenje i poliranje
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke