Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JU MJEŠOVITA SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA TUZLA
TUZLA · TUZLANSKI KANTON · JIB 4209228000001
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 19 hilj. KM
- 12 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 19.391 KM | 12 | – | 0 |
| 2025 | 21.229 KM | 11 | – | 0 |
| 2024 | 3.079 KM | 3 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA6.239 KM · 17 %, 2 ugovora
- FINESA DOO KALESIJA5.922 KM · 16 %, 1 ugovora
- GENELEC DOO TUZLA5.135 KM · 14 %, 2 ugovora
- NEUTRINO DOO4.915 KM · 13 %, 1 ugovora
- JZU DOM ZDRAVLJA SA POLIKLINIKOM "DR.MUSTAFA ŠEHOVIĆ" TUZLA3.821 KM · 10 %, 3 ugovora
- INPROZ INSTITUT D.O.O. TUZLA3.800 KM · 10 %, 1 ugovora
- EURO-SKELE D.O.O.3.321 KM · 9 %, 1 ugovora
- MONSUN D.O.O.O LUKAVAC1.704 KM · 5 %, 2 ugovora
- R&S D.O.O. SARAJEVO1.098 KM · 3 %, 1 ugovora
- CENTAR POŠTA TUZLA1.000 KM · 3 %, 2 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA | 2 | 6.239 KM | |
| FINESA DOO KALESIJA | 1 | 5.922 KM | |
| GENELEC DOO TUZLA | 2 | 5.135 KM | |
| NEUTRINO DOO | 1 | 4.915 KM | |
| JZU DOM ZDRAVLJA SA POLIKLINIKOM "DR.MUSTAFA ŠEHOVIĆ" TUZLA | 3 | 3.821 KM | |
| INPROZ INSTITUT D.O.O. TUZLA | 1 | 3.800 KM | |
| EURO-SKELE D.O.O. | 1 | 3.321 KM | |
| MONSUN D.O.O.O LUKAVAC | 2 | 1.704 KM | |
| R&S D.O.O. SARAJEVO | 1 | 1.098 KM | |
| CENTAR POŠTA TUZLA | 2 | 1.000 KM |
Zadnji ugovori
26 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.1 · 756 KM
septembar 2026.1 · 1.098 KM
juli 2026.2 · 5.817 KM
juni 2026.1 · 1.197 KM
maj 2026.1 · 4.915 KM
april 2026.1 · 295 KM
mart 2026.1 · 780 KM
februar 2026.2 · 670 KM
januar 2026.2 · 3.864 KM
decembar 2025.2 · 4.100 KM
oktobar 2025.3 · 11 hilj. KM
septembar 2025.1 · 787 KM
avgust 2025.1 · 1.404 KM
april 2025.1 · 207 KM
mart 2025.1 · 300 KM
januar 2025.2 · 3.375 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 93 hilj. KM
- 37 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 13. 01. 2026.
- budžet usvojen 29. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge60 hilj. KM · 24 · 64 %
- Robe27 hilj. KM · 12 · 29 %
- Radovi6.000 KM · 1 · 6 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum56 hilj. KM · 33 · 60 %
- Posebne usluge (NPS)37 hilj. KM · 4 · 40 %
Najveće planirane stavke
- Opis nije prikazan (mogao bi sadržavati lično ime)34.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 15. 01. 2026. · 79713000-5 - Zaštitarske službe
- Proširenje video nadzora6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 13. 04. 2026. · 35120000-1 - Nadzorni i sigurnosni sistemi i uređaji
- Nabavka računarske kompjuterske opreme - laptopi6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 06. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- Rekonstrukcija elektro instalacija6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 08. 09. 2026. · 45310000-3 - Elektroinstalacijski radovi
- Sistematski pregled radnika5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 10. 2026. · 85147000-1 - Zdravstvene usluge u preduzećima
- Usluge nadzora alarmnih uređaja tehnička zaštita3.600 KM
Direktni sporazum · okvirno 14. 01. 2026. · 79711000-1 - Usluge nadzora alarmnih uređaja
- Nabavka materijala za praktičnu nastavu3.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 13. 04. 2026. · 44110000-4 - Građevinski materijali
- Nabavka građevinske skele cca 60 metara kvadratnih3.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 06. 2026. · 44212310-5 - Skele
- Kolektivno osiguranje učenika3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 25. 08. 2026. · 66510000-8 - Usluge osiguranja
- Nabavka klima uređaja 2 komada2.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 13. 04. 2026. · 42512000-8 - Klimatizacijski uređaji
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke