Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JU OSNOVNA ŠKOLA "ČELEBIĆI"
KONJIC · HERCEGOVAČKO-NERETVANSKI KANTON · JIB 4227200400002
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 16 hilj. KM
- 7 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15.711 KM | 7 | – | 0 |
| 2025 | 37.566 KM | 12 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)7.530 KM · 17 %, 3 ugovora
- ŠUMARSTVO "PRENJ" DIONIČKO DRUŠTVO KONJIC6.573 KM · 14 %, 2 ugovora
- INTERFACE D.O.O.5.481 KM · 12 %, 1 ugovora
- MOSTARA DOO5.128 KM · 11 %, 1 ugovora
- GRADACTRANS D.O.O. JABLANICA4.900 KM · 11 %, 1 ugovora
- JAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KONJIC4.781 KM · 11 %, 2 ugovora
- "IC ŠTAMPARIJA MOSTAR" D.O.O MOSTAR4.596 KM · 10 %, 4 ugovora
- DMM DOO,ROGATICA3.150 KM · 7 %, 1 ugovora
- "LAGER PAK" DOO2.975 KM · 7 %, 1 ugovora
- PARAGRAF LEX D.O.O. SARAJEVO295 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 3 | 7.530 KM | |
| ŠUMARSTVO "PRENJ" DIONIČKO DRUŠTVO KONJIC | 2 | 6.573 KM | |
| INTERFACE D.O.O. | 1 | 5.481 KM | |
| MOSTARA DOO | 1 | 5.128 KM | |
| GRADACTRANS D.O.O. JABLANICA | 1 | 4.900 KM | |
| JAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KONJIC | 2 | 4.781 KM | |
| "IC ŠTAMPARIJA MOSTAR" D.O.O MOSTAR | 4 | 4.596 KM | |
| DMM DOO,ROGATICA | 1 | 3.150 KM | |
| "LAGER PAK" DOO | 1 | 2.975 KM | |
| PARAGRAF LEX D.O.O. SARAJEVO | 1 | 295 KM |
Zadnji ugovori
19 najnovijih, po datumu ugovora
avgust 2026.1 · 4.900 KM
juli 2026.2 · 4.871 KM
mart 2026.3 · 2.790 KM
januar 2026.1 · 3.150 KM
novembar 2025.3 · 11 hilj. KM
avgust 2025.3 · 12 hilj. KM
juli 2025.2 · 1.339 KM
februar 2025.3 · 7.698 KM
januar 2025.1 · 5.481 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 33 hilj. KM
- 14 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 22. 01. 2026.
- budžet usvojen 12. 01. 2026.
Po vrsti
- Robe29 hilj. KM · 10 · 87 %
- Usluge2.670 KM · 3 · 8 %
- Radovi1.660 KM · 1 · 5 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum22 hilj. KM · 12 · 67 %
- Konkurentski zahtjev8.961 KM · 1 · 27 %
- Posebne usluge (NPS)2.075 KM · 1 · 6 %
Najveće planirane stavke
- Nabavka udžbenika za učenike prvog (I), drugog (II) i sedmog (VII) razreda8.961 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 09. 10. 2026. · 22000000-0 - Štampani materijal i srodni proizvodi
- Nabavka peleta "A kvaliteta"5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 22. 01. 2026. · 09111400-4 - Goriva na bazi drva
- Električna energija4.233 KM
Direktni sporazum · okvirno 12. 01. 2026. · 09300000-2 - Električna energija, grijanje, sunčeva i nuklearna energija
- Nabavka bukovih iscjepanih drva za ogrijev3.735 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 06. 2026. · 03413000-8 - Drvo za ogrjev
- Usluge hotela, restorana2.075 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 04. 05. 2026. · 55000000-0 - Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
- Zamjena dotrajalih vrata na učionicama u objektu Centralne škole1.660 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 07. 2026. · 44221200-7 - Vrata
- Pedagoška dokumentacija i evidencija1.245 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 07. 2026. · 22822000-8 - Poslovni obrasci
- Kancelarijski materijal i potrebštine (registratori, knjigovodstvene knjige i drugi kancelarijski materijal), kancelarijske potrebštine1.245 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 02. 2026. · 22800000-8 - Papirni ili kartonski registratori, knjigovodstvene knjige, uvezi, obrasci i drugi štampani kancelarijski materijal
- Sredstva za čišćenje i održavanje higijene škola i ostalih roba za potrebe škole1.245 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 02. 2026. · 39830000-9 - Proizvodi za čišćenje
- Materijal za popravku i održavanje objekata1.143 KM
Direktni sporazum · okvirno 22. 01. 2026. · 44000000-0 - Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke