Naručilac · Javni subjekt · Ostalo
JP RTV DOBOJ D.O.O.
DOBOJ · JIB 4400028550009
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 52 hilj. KM
- 15 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 52.243 KM | 15 | – | 0 |
| 2025 | 25.257 KM | 7 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- SIGNAL DOO24 hilj. KM · 54 %, 4 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)7.500 KM · 17 %, 2 ugovora
- TRGOTRANS D.O.O.5.850 KM · 13 %, 1 ugovora
- DOO BATO PETROL2.720 KM · 6 %, 1 ugovora
- BONO D.O.O. BANJA LUKA2.137 KM · 5 %, 1 ugovora
- DRINA OSIGURANJE A.D. MILIĆI988 KM · 2 %, 1 ugovora
- KING D.O.O.796 KM · 2 %, 1 ugovora
- INTER CARS D.O.O. SARAJEVO680 KM · 2 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| SIGNAL DOO | 4 | 23.820 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 2 | 7.500 KM | |
| TRGOTRANS D.O.O. | 1 | 5.850 KM | |
| DOO BATO PETROL | 1 | 2.720 KM | |
| BONO D.O.O. BANJA LUKA | 1 | 2.137 KM | |
| DRINA OSIGURANJE A.D. MILIĆI | 1 | 988 KM | |
| KING D.O.O. | 1 | 796 KM | |
| INTER CARS D.O.O. SARAJEVO | 1 | 680 KM |
Zadnji ugovori
22 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.3 · 18 hilj. KM
- Održavanje i popravka audio i viode opreme koja se koristi za radijski i tv program u 2026. godini6.000 KMDirektni sporazum29. 09. 2026.
- Nabavka radova na uređenju i osposobljavanju pristupnog puta radi obezbjeđivanja pristupa emisionoj opremi za potrebe JP RTV Doboj d.o.o. u 2026. godini5.850 KMDirektni sporazum09. 09. 2026.
- Najam svečanog salona za organizaciju seminara za potrebe JP RTV Doboj d.o.o.6.000 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
juli 2026.1 · 5.820 KM
juni 2026.1 · 3.000 KM
maj 2026.3 · 9.800 KM
april 2026.1 · 6.000 KM
mart 2026.1 · 5.950 KM
februar 2026.4 · 2.835 KM
januar 2026.1 · 988 KM
decembar 2025.6 · 23 hilj. KM
- Nabavka održavanje i higijena kancelarijskih prostorija2.100 KMDirektni sporazum26. 12. 2025.
- Nabavka knjigovodstvenih usluga4.800 KMDirektni sporazum26. 12. 2025.
- Nabavka usluga - održavanje računara6.000 KMDirektni sporazum23. 12. 2025.
- Nabavka usluga - konsultantske usluge iz oblasti javnih nabavki1.500 KMDirektni sporazum23. 12. 2025.
- Nabavka usluga - održavanje emisione opreme za potrebe JP RTV Doboj d.o.o.6.000 KMDirektni sporazum22. 12. 2025.
- Nabavka goriva2.720 KMDirektni sporazum22. 12. 2025.
novembar 2025.1 · 2.137 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 109 hilj. KM
- 19 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 14. 12. 2025.
- budžet usvojen 17. 11. 2025.
Po vrsti
- Usluge59 hilj. KM · 12 · 54 %
- Robe45 hilj. KM · 6 · 41 %
- Radovi5.000 KM · 1 · 5 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum87 hilj. KM · 18 · 80 %
- Konkurentski zahtjev22 hilj. KM · 1 · 20 %
Najveće planirane stavke
- Nabavka emisione opreme – FM predajnik za potrebe JP RTV Doboj d.o.o.22.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 15. 09. 2026. · 32230000-4 - Radijski odašiljači s prijemnikom
- Nabavka usluga organizacije seminara, konferencija, stručnih skupova, manifestacija i drugih javnih događaja za potrebe JP RTV Doboj d.o.o.6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 09. 2026. · 79950000-8 - Usluge organizacije izložbi, sajmova i kongresa
- Usluge štampanja knjiga6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 10. 2026. · 22100000-1 - Štampane knjige, brošure i leci
- Nabavka pogonskog goriva, maziva i ostalih pratećih roba za vozilo JP RTV Doboj d.o.o.6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 09132100-4 - Bezolovni benzin
- Nabavka usluge održavnja i servisiranja emisione opreme6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 32000000-3 - Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema
- Nabavka-usluge Knjigovodstvene agencije6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 79211100-7 - Knjigovodstvene usluge
- Održavanje i popravka audio i vizuelne opreme koja se koristi u za radijski i tv program6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 05. 2026. · 32300000-6 - Televizijski i radijski prijemnici te aparati za snimanje ili reprodukciju zvuka ili slike
- Organizacija manifestacije- koncert povodom dočeka Međunarodne nove godine6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 12. 2026. · 79952000-2 - Usluge organiziranja događanja
- Nabavka usluge održavanja, dopune softverskih modula6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 05. 2026. · 72267000-4 - Usluge održavanja i popravaka programske podrške
- Nabavka računara i računarske opreme6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 04. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke