Naručilac · Javni subjekt · Slobodno vrijeme, kultura i religija
JAVNA USTANOVA BOSANSKI KULTURNI CENTAR TUZLANSKOG KANTONA TUZLA
TUZLA · TUZLANSKI KANTON · JIB 4209158030005
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2025.
- 47 hilj. KM
- 16 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2025.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2025.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.146 KM | 16 | – | 0 |
| 2024 | 7.088 KM | 3 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- SAR-LIGHT D.O.O5.999 KM · 21 %, 1 ugovora
- PRO-INSTAL DOO5.840 KM · 20 %, 1 ugovora
- HG INŽENJERING D.O.O TUZLA5.790 KM · 20 %, 1 ugovora
- "BOSFOR STIL" D.O.O. ZA PROIZVODNJU, TRGOVINU, EXPORT-IMPORT I USLUGE ŽIVINICE3.768 KM · 13 %, 1 ugovora
- FAXY D.O.O. TUZLA1.991 KM · 7 %, 1 ugovora
- "IGMG" INSTITUT ZA GRAĐEVINSKE MATERIJALE I GEOTEHNIKU1.690 KM · 6 %, 1 ugovora
- SPEKTRAL PROJEKT DOO TUZLA1.500 KM · 5 %, 1 ugovora
- FUTURA MULTIMEDIA D.O.O.1.200 KM · 4 %, 1 ugovora
- VOLAN D.O.O.803 KM · 3 %, 1 ugovora
- DEFTER DOO SARAJEVO427 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| SAR-LIGHT D.O.O | 1 | 5.999 KM | |
| PRO-INSTAL DOO | 1 | 5.840 KM | |
| HG INŽENJERING D.O.O TUZLA | 1 | 5.790 KM | |
| "BOSFOR STIL" D.O.O. ZA PROIZVODNJU, TRGOVINU, EXPORT-IMPORT I USLUGE ŽIVINICE | 1 | 3.768 KM | |
| FAXY D.O.O. TUZLA | 1 | 1.991 KM | |
| "IGMG" INSTITUT ZA GRAĐEVINSKE MATERIJALE I GEOTEHNIKU | 1 | 1.690 KM | |
| SPEKTRAL PROJEKT DOO TUZLA | 1 | 1.500 KM | |
| FUTURA MULTIMEDIA D.O.O. | 1 | 1.200 KM | |
| VOLAN D.O.O. | 1 | 803 KM | |
| DEFTER DOO SARAJEVO | 1 | 427 KM |
Zadnji ugovori
19 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2025.2 · 6.407 KM
avgust 2025.14 · 41 hilj. KM
- Nabavka opreme za scenografiju3.768 KMDirektni sporazum27. 08. 2025.
- Usluge smještaja85 KMDirektni sporazum26. 08. 2025.
- Adaptacija zgrade - krečenje5.840 KMDirektni sporazum20. 08. 2025.
- Nabavka kompjuterske opreme i potrepština4.343 KMDirektni sporazum19. 08. 2025.
- Usluge projektovanja scene/bine1.500 KMDirektni sporazum19. 08. 2025.
- Projektne usluge5.790 KMDirektni sporazum18. 08. 2025.
- Nabavka kancelarijskog namještaja3.132 KMDirektni sporazum18. 08. 2025.
- Usluge održavanja web stranice1.200 KMDirektni sporazum14. 08. 2025.
- Nabavka tonera i tinte427 KMDirektni sporazum13. 08. 2025.
- Usluge cateringa u JU BKC TK3.410 KMDirektni sporazum12. 08. 2025.
- Izrada geomehaničkog elaborata1.690 KMDirektni sporazum12. 08. 2025.
- Nabavka opreme za zvuk5.999 KMDirektni sporazum11. 08. 2025.
- Nabavka rasvjetne opreme i električnih svjetiljki1.991 KMDirektni sporazum08. 08. 2025.
- Usluge održavanja vozila za potrebe JU BKC Tuzla1.562 KMDirektni sporazum07. 08. 2025.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 143 hilj. KM
- 29 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 29. 01. 2026.
- budžet usvojen 29. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge84 hilj. KM · 17 · 59 %
- Robe41 hilj. KM · 9 · 29 %
- Radovi18 hilj. KM · 3 · 13 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum110 hilj. KM · 26 · 77 %
- Konkurentski zahtjev27 hilj. KM · 1 · 18 %
- Posebne usluge (NPS)7.000 KM · 2 · 5 %
Najveće planirane stavke
- RAZNE USLUGE POPRAVKA I ODRŽAVANJA26.500 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 02. 02. 2026. · 50800000-3 - Razne usluge popravaka i održavanja
- Aneks projekta rekonstrukcije nadstrešnice6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 07. 04. 2026. · 71327000-6 - Usluge projektiranja nosive konstrukcije
- RASVJETNA OPREMA I ELEKTRIČNE SVJETILJKE6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 11. 02. 2026. · 31500000-1 - Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
- električne mašine aparati, oprema i potrošni materijali- električni materijali6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 07. 10. 2026. · 31000000-6 - Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta
- USLUGE INSTALIRANJA OPREME ZA ZAŠTITU OD POŽARA6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 02. 2026. · 51700000-9 - Usluge instaliranja opreme za zaštitu od požara
- SIGURNOSNA OPREMA6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 09. 02. 2026. · 35113000-9 - Sigurnosna oprema
- Revizija projekta sa aneksom6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 07. 04. 2026. · 71328000-3 - Usluge revizije projektiranja nosive konstrukcije
- Izrada Aneksa elaborata o geomehaničkom i geotehničkom istraživanju i ispitivanju temeljnog tla u svrhu sanacije nadstrešnice JU BKC6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 07. 04. 2026. · 71325000-2 - Usluge projektiranja temelja
- Nabavka i ugradnja betonskih ploča za popločavanje6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 06. 04. 2026. · 44114250-9 - Betonske ploče
- USLUGE PRAVNOG SAVJETOVANJA I ZASTUPANJA6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 79110000-8 - Usluge pravnog savjetovanja i zastupanja
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke