Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JAVNA USTANOVA OSNOVNA Š KOLA PURAČIĆ
LUKAVAC · TUZLANSKI KANTON · JIB 4209211880008
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 7.251 KM
- 8 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7.251 KM | 8 | – | 0 |
| 2025 | 17.726 KM | 35 | – | 0 |
| 2024 | 5.642 KM | 16 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA7.750 KM · 28 %, 3 ugovora
- JZU DOM ZDRAVLJA LUKAVAC4.949 KM · 18 %, 3 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)4.605 KM · 16 %, 9 ugovora
- "SANIT" D.O.O. TUZLA2.300 KM · 8 %, 3 ugovora
- MONSUN D.O.O.O LUKAVAC1.900 KM · 7 %, 1 ugovora
- DIONIČARSKO DRUŠTVO BH TELECOM SARAJEVO - REGIONALNA DIREKCIJA TUZLA1.519 KM · 5 %, 19 ugovora
- JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO1.487 KM · 5 %, 2 ugovora
- BEMIS D.O.O. LUKAVAC1.367 KM · 5 %, 1 ugovora
- COMPANY-DIS D.O.O ZA PROIZVODNJU, TRGOVINU I USLUGE TUZLA1.308 KM · 5 %, 3 ugovora
- AGENCIJA TURISTIČKA ELLE TRAVEL812 KM · 3 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA | 3 | 7.750 KM | |
| JZU DOM ZDRAVLJA LUKAVAC | 3 | 4.949 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 9 | 4.605 KM | |
| "SANIT" D.O.O. TUZLA | 3 | 2.300 KM | |
| MONSUN D.O.O.O LUKAVAC | 1 | 1.900 KM | |
| DIONIČARSKO DRUŠTVO BH TELECOM SARAJEVO - REGIONALNA DIREKCIJA TUZLA | 19 | 1.519 KM | |
| JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO | 2 | 1.487 KM | |
| BEMIS D.O.O. LUKAVAC | 1 | 1.367 KM | |
| COMPANY-DIS D.O.O ZA PROIZVODNJU, TRGOVINU I USLUGE TUZLA | 3 | 1.308 KM | |
| AGENCIJA TURISTIČKA ELLE TRAVEL | 1 | 812 KM |
Zadnji ugovori
59 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.2 · 1.993 KM
april 2026.1 · 177 KM
mart 2026.2 · 1.362 KM
februar 2026.2 · 970 KM
januar 2026.1 · 2.750 KM
decembar 2025.7 · 11 hilj. KM
- poštanske usluge251 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- tehnička zaštita2.750 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- telefonske usluge272 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- mobilni telefon482 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- odvoz smeća3.645 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- deratizacija,dezinfekcija,dezinsekcija700 KMDirektni sporazum24. 12. 2025.
- sistematski pregled radnika2.940 KMDirektni sporazum16. 12. 2025.
novembar 2025.1 · 812 KM
oktobar 2025.1 · 1.004 KM
septembar 2025.2 · 2.080 KM
juni 2025.5 · 254 KM
maj 2025.1 · 1.367 KM
april 2025.5 · 590 KM
- postanske usluge45 KMDirektni sporazum30. 04. 2025.
- mobilni telefon64 KMDirektni sporazum30. 04. 2025.
- telefonske usluge47 KMDirektni sporazum30. 04. 2025.
- godišnja pretplata na pravni portal295 KMDirektni sporazum10. 04. 2025.
- bjanko obrazac i članska karte za biblioteku139 KMDirektni sporazum08. 04. 2025.
mart 2025.4 · 159 KM
februar 2025.5 · 281 KM
januar 2025.4 · 137 KM
decembar 2024.5 · 3.059 KM
novembar 2024.7 · 1.779 KM
- postanske usluge69 KMDirektni sporazum30. 11. 2024.
- električna energija854 KMDirektni sporazum30. 11. 2024.
- mobilni telefon34 KMDirektni sporazum30. 11. 2024.
- telefonske usluge42 KMDirektni sporazum30. 11. 2024.
- odvoz smeća60 KMDirektni sporazum29. 11. 2024.
- postanske usluge36 KMDirektni sporazum21. 11. 2024.
- prevoz učenika684 KMDirektni sporazum18. 11. 2024.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 83 hilj. KM
- 12 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 13. 01. 2026.
- budžet usvojen 29. 12. 2025.
Po vrsti
- Radovi75 hilj. KM · 1 · 90 %
- Usluge4.938 KM · 6 · 6 %
- Robe3.050 KM · 5 · 4 %
Po planiranom postupku
- Konkurentski zahtjev75 hilj. KM · 1 · 90 %
- Direktni sporazum7.988 KM · 11 · 10 %
Najveće planirane stavke
- rekonstrukcija poligona75.380 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 31. 03. 2026. · 45233222-1 - Radovi na popločavanju i asfaltiranju
- nadzorni organ1.538 KM
Direktni sporazum · okvirno 31. 03. 2026. · 79714000-2 - Usluge nadzora
- sanitarni pregled zaposlenika1.200 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 09. 2026. · 85000000-9 - Usluge u području zdravstva i socijalne brige
- Nabavka štampanog materijala1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 19. 08. 2026. · 22000000-0 - Štampani materijal i srodni proizvodi
- vrata za učionice1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 04. 2026. · 44221000-5 - Prozori, vrata i srodni artikli
- prevoz učenika u Potočare900 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 10. 2026. · 60140000-1 - Vanredni putnički prevoz
- sredstva za odrzavanje higijene850 KM
Direktni sporazum · okvirno 24. 02. 2026. · 39800000-0 - Proizvodi za čišćenje i poliranje
- nabavka iver ploca za popravak namještaja550 KM
Direktni sporazum · okvirno 09. 02. 2026. · 30195000-2 - Ploče
- reprezentacija za učenike400 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 03. 2026. · 15800000-6 - Razni prehrambeni proizvodi
- trakaste zavjese250 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 03. 2026. · 39515100-6 - Zavjese
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke