Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JU OŠ TRESTENICA
BANOVIĆI · TUZLANSKI KANTON · JIB 4209313450008
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 24 hilj. KM
- 13 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 23.957 KM | 13 | – | 0 |
| 2025 | 24.153 KM | 10 | – | 0 |
| 2024 | 1.500 KM | 3 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- JP "KOMUNALNO " D.O.O. BANOVIĆI10 hilj. KM · 23 %, 2 ugovora
- LABSPECTRA D.O.O.6.019 KM · 13 %, 2 ugovora
- BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA5.875 KM · 13 %, 2 ugovora
- LUMBERJACK D.O.O.5.654 KM · 13 %, 1 ugovora
- FINESA DOO KALESIJA5.493 KM · 12 %, 1 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)3.290 KM · 7 %, 2 ugovora
- JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC2.500 KM · 6 %, 2 ugovora
- JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO2.340 KM · 5 %, 1 ugovora
- JZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI1.888 KM · 4 %, 1 ugovora
- ATTIVO D.O.O ŽIVINICE1.500 KM · 3 %, 2 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| JP "KOMUNALNO " D.O.O. BANOVIĆI | 2 | 10.397 KM | |
| LABSPECTRA D.O.O. | 2 | 6.019 KM | |
| BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA | 2 | 5.875 KM | |
| LUMBERJACK D.O.O. | 1 | 5.654 KM | |
| FINESA DOO KALESIJA | 1 | 5.493 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 2 | 3.290 KM | |
| JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC | 2 | 2.500 KM | |
| JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO | 1 | 2.340 KM | |
| JZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI | 1 | 1.888 KM | |
| ATTIVO D.O.O ŽIVINICE | 2 | 1.500 KM |
Zadnji ugovori
26 najnovijih, po datumu ugovora
avgust 2026.2 · 2.519 KM
maj 2026.2 · 6.053 KM
april 2026.2 · 433 KM
mart 2026.2 · 3.188 KM
februar 2026.1 · 70 KM
januar 2026.4 · 12 hilj. KM
decembar 2025.1 · 5.654 KM
novembar 2025.1 · 1.200 KM
avgust 2025.2 · 7.647 KM
maj 2025.1 · 214 KM
april 2025.1 · 597 KM
februar 2025.2 · 5.267 KM
januar 2025.2 · 3.575 KM
decembar 2024.1 · 900 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 17 hilj. KM
- 13 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 09. 01. 2026.
- budžet usvojen 29. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge10 hilj. KM · 9 · 60 %
- Robe6.636 KM · 4 · 40 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum17 hilj. KM · 13 · 100 %
Najveće planirane stavke
- NABAVKA RAČUNARSKE OPREME5.983 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 03. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- PREVOZ UČENIKA2.693 KM
Direktni sporazum · okvirno 26. 01. 2026. · 60130000-8 - Usluge cestovnog putničkog prevoza za posebne namjene
- POVEĆANJE PRIKLJUČNE SNAGE (ELEKTRIČNE ENERGIJE)2.340 KM
Direktni sporazum · okvirno 03. 06. 2026. · 09310000-5 - Električna energija
- SISTEMATSKI PREGLED ZAPOSLENIKA2.308 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 85147000-1 - Zdravstvene usluge u preduzećima
- BANJSKO LIJEČENJE ZAPOSLENIKA1.300 KM
Direktni sporazum · okvirno 23. 02. 2026. · 85000000-9 - Usluge u području zdravstva i socijalne brige
- USLUGA PREVOZA UČENIKA U MEMORIJALNI CENTAR POTOČARI599 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 03. 2026. · 60140000-1 - Vanredni putnički prevoz
- NABAVKA LOPTI ZA ODBOJKU, KOŠARKU, FUDBAL430 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 03. 2026. · 37451000-4 - Oprema za sportove na igralištima
- LJEKARSKI - SANITARNI PREGLED ZAPOSLENIKA428 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 09. 2026. · 85147000-1 - Zdravstvene usluge u preduzećima
- REPREZENTACIJA ZA DAN ŠKOLE214 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 04. 2026. · 55000000-0 - Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
- Kvalifikovani elektronski potpis200 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 03. 2026. · 79132100-9 - Usluge ovjeravanja elektronskog potpisa
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke