Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''RAPATNICA''
SREBRENIK · TUZLANSKI KANTON · JIB 4209338790008
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 43 hilj. KM
- 12 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 42.723 KM | 12 | – | 0 |
| 2025 | 77.083 KM | 19 | – | 0 |
| 2024 | 17.541 KM | 3 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- ''BAJATEX'' DOO48 hilj. KM · 38 %, 4 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)40 hilj. KM · 31 %, 8 ugovora
- BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA24 hilj. KM · 19 %, 4 ugovora
- DOO '' SANČO '' SREBRENIK6.858 KM · 5 %, 3 ugovora
- JZU DOM ZDRAVLJA SA POLIKLINIKOM "DR.MUSTAFA ŠEHOVIĆ" TUZLA4.470 KM · 4 %, 2 ugovora
- MONSUN D.O.O.O LUKAVAC2.312 KM · 2 %, 2 ugovora
- ING BAU DOO1.000 KM · 1 %, 1 ugovora
- JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK459 KM · 0 %, 1 ugovora
- JAVNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA "SREBRENIK" D.D.285 KM · 0 %, 1 ugovora
- JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO160 KM · 0 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| ''BAJATEX'' DOO | 4 | 47.641 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 8 | 39.582 KM | |
| BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA | 4 | 24.000 KM | |
| DOO '' SANČO '' SREBRENIK | 3 | 6.858 KM | |
| JZU DOM ZDRAVLJA SA POLIKLINIKOM "DR.MUSTAFA ŠEHOVIĆ" TUZLA | 2 | 4.470 KM | |
| MONSUN D.O.O.O LUKAVAC | 2 | 2.312 KM | |
| ING BAU DOO | 1 | 1.000 KM | |
| JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK | 1 | 459 KM | |
| JAVNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA "SREBRENIK" D.D. | 1 | 285 KM | |
| JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO | 1 | 160 KM |
Zadnji ugovori
34 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.1 · 556 KM
septembar 2026.1 · 1.500 KM
juni 2026.5 · 28 hilj. KM
- SANACIJA I TERMOIZOLACIJA DIJELA ŠKOLSKE ZGRADE (RADIONICA I KOTLOVNICA)5.970 KMDirektni sporazum23. 06. 2026.
- RENOVIRANJE ŠKOLSKIH SVLAČIONICA, HODNIKA I MOKRIH ČVOROVA5.978 KMDirektni sporazum23. 06. 2026.
- NABAVKA I UGRADNJA KLIMA UREĐAJA5.983 KMDirektni sporazum10. 06. 2026.
- RAČUNARSKA OPREMA I PRATEĆA OPREMA ZA KABINET INFORMATIKE4.274 KMDirektni sporazum09. 06. 2026.
- REKONSTRUKCIJA PODA5.940 KMDirektni sporazum09. 06. 2026.
maj 2026.2 · 6.293 KM
april 2026.1 · 160 KM
februar 2026.2 · 6.070 KM
decembar 2025.5 · 12 hilj. KM
- Usluge protuprovalne zaštite6.000 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- PREGRAĐIVANJE UČIONIČKOG PROSTORA PŠ GORNJI MORANJCI2.564 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- SISTEMATSKI LJEKARSKI PREGLED ZAPOSLENIKA2.235 KMDirektni sporazum29. 12. 2025.
- SANITARNI PREGLED ZAPOSLENIKA459 KMDirektni sporazum24. 12. 2025.
- IZRADA AKTA O PROCJENI RIZIKA NA RADNIM MJESTIMA I INTERNOG AKTA ZAŠT.NA RADU1.197 KMDirektni sporazum23. 12. 2025.
novembar 2025.1 · 2.235 KM
oktobar 2025.1 · 1.000 KM
septembar 2025.1 · 1.000 KM
juli 2025.1 · 5.950 KM
juni 2025.2 · 39 hilj. KM
maj 2025.1 · 385 KM
april 2025.2 · 1.285 KM
mart 2025.3 · 6.579 KM
februar 2025.1 · 1.116 KM
januar 2025.1 · 6.000 KM
decembar 2024.2 · 8.956 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 46 hilj. KM
- 15 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 2
- stavki plana
- Plan objavljen
- 14. 01. 2026.
- budžet usvojen 30. 12. 2025.
Po vrsti
- Radovi23 hilj. KM · 4 · 50 %
- Usluge13 hilj. KM · 8 · 28 %
- Robe10 hilj. KM · 3 · 22 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum46 hilj. KM · 15 · 100 %
Najveće planirane stavke
- USLUGE PROTUPROVALNE ZAŠTITE6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 14. 01. 2026. · 79711000-1 - Usluge nadzora alarmnih uređaja
- NABAVKA I UGRADNJA KLIMA UREĐAJA5.983 KM
Direktni sporazum · okvirno 21. 04. 2026. · 42510000-4 - Izmjenjivači topline, oprema za klimatizaciju i hlađenje i uređaji za filtriranje
- SANACIJA I TERMOIZOLACIJA DIJELA ŠKOLSKE ZGRADE (RADIONICA I KOTLOVNICA)5.983 KM
Direktni sporazum · okvirno 21. 04. 2026. · 45454100-5 - Radovi na obnovi
- RENOVIRANJE ŠKOLSKIH SVLAČIONICA, HODNIKA I MOKRIH ČVOROVA5.983 KM
Direktni sporazum · okvirno 21. 04. 2026. · 45454000-4 - Radovi na rekonstrukciji
- REKONSTRUKCIJA PODA U UČIONICAMA5.940 KM
Direktni sporazum · okvirno 21. 04. 2026. · 50800000-3 - Razne usluge popravaka i održavanja
- ZAMJENA DIJELA STOLARIJE5.325 KM
Direktni sporazum · okvirno 21. 04. 2026. · 44220000-8 - Građevinska stolarija
- NABAVKA RAČUNARSKE OPREME I PRATEĆE OPREME ZA KABINET INFORMATIKE4.274 KM
Direktni sporazum · okvirno 21. 04. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- USLUGE ODVOZA ŠLJAKE2.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 25. 09. 2026. · 90512000-9 - Usluge prevoza otpada
- PREVOZ UČENIKA U POTOČARE1.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 14. 01. 2026. · 60112000-6 - Usluge javnog cestovnog prevoza
- SEMINAR PARAGRAF LEX PIFC RADIONICA1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 12. 10. 2026. · 80522000-9 - Obrazovni seminari
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 2 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke