Naručilac · Institucija vlasti · Izvršna vlast
JU "AGENCIJA ZA MIRNO RJEŠAVANJE RADNIH SPOROVA"
BANJA LUKA · REPUBLIKA SRPSKA · JIB 4403167010000
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 26 hilj. KM
- 8 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26.429 KM | 8 | – | 0 |
| 2025 | 22.549 KM | 24 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- NESTRO PETROL A.D. BANJA LUKA11 hilj. KM · 34 %, 2 ugovora
- AUTOKOMERC V.S. DOO4.790 KM · 15 %, 2 ugovora
- R&S D.O.O. SARAJEVO3.713 KM · 12 %, 2 ugovora
- VELAK D.O.O. BANJA LUKA-PJ "HOTEL INTEGRA" BANJA LUKA2.724 KM · 8 %, 1 ugovora
- SMART ARCHIVE SOLUTIONS D.O.O.2.100 KM · 7 %, 12 ugovora
- JAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE2.080 KM · 6 %, 2 ugovora
- BISCOMMERCE DOO1.691 KM · 5 %, 2 ugovora
- HOTEL VIDOVIĆ D.O.O.1.468 KM · 5 %, 1 ugovora
- TALIJA DOO1.293 KM · 4 %, 1 ugovora
- UGOSTITELjSKI SERVIS VLADE REPUBLIKE SRPSKE1.259 KM · 4 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| NESTRO PETROL A.D. BANJA LUKA | 2 | 11.000 KM | |
| AUTOKOMERC V.S. DOO | 2 | 4.790 KM | |
| R&S D.O.O. SARAJEVO | 2 | 3.713 KM | |
| VELAK D.O.O. BANJA LUKA-PJ "HOTEL INTEGRA" BANJA LUKA | 1 | 2.724 KM | |
| SMART ARCHIVE SOLUTIONS D.O.O. | 12 | 2.100 KM | |
| JAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE | 2 | 2.080 KM | |
| BISCOMMERCE DOO | 2 | 1.691 KM | |
| HOTEL VIDOVIĆ D.O.O. | 1 | 1.468 KM | |
| TALIJA DOO | 1 | 1.293 KM | |
| UGOSTITELjSKI SERVIS VLADE REPUBLIKE SRPSKE | 1 | 1.259 KM |
Zadnji ugovori
32 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.3 · 8.917 KM
avgust 2026.1 · 4.500 KM
maj 2026.1 · 1.824 KM
mart 2026.2 · 10 hilj. KM
februar 2026.1 · 1.040 KM
decembar 2025.3 · 2.541 KM
novembar 2025.1 · 175 KM
oktobar 2025.4 · 5.202 KM
- Deponovanje arhivske i dokumentarne građe175 KMDirektni sporazum31. 10. 2025.
- usluga snimanja i videoprodukcije i voditelja programa2.300 KMDirektni sporazum28. 10. 2025.
- usluge hotelskog smještaja1.468 KMDirektni sporazum18. 10. 2025.
- usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering)1.259 KMDirektni sporazum17. 10. 2025.
septembar 2025.1 · 175 KM
avgust 2025.2 · 867 KM
juli 2025.1 · 175 KM
juni 2025.2 · 817 KM
maj 2025.3 · 5.350 KM
april 2025.2 · 2.381 KM
mart 2025.1 · 170 KM
februar 2025.3 · 1.395 KM
januar 2025.1 · 3.300 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 27 hilj. KM
- 7 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 05. 02. 2026.
- budžet usvojen 30. 01. 2026.
Po vrsti
- Robe15 hilj. KM · 4 · 55 %
- Usluge12 hilj. KM · 3 · 45 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum27 hilj. KM · 7 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Gorivo i naftni derivati6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 03. 2026. · 09134220-5 - Dizelsko gorivo (EN 590)
- Usluga promocije i medijskog predstavljanja4.900 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 05. 2026. · 92200000-3 - Usluge radija i televizije
- Promotivni letci4.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 06. 2026. · 22140000-3 - Leci
- Održavanje vozila van garancije4.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 02. 2026. · 50110000-9 - Usluge popravljanje i održavanja za motorna vozila i pripadajuću opremu
- Kancelarijski materijal3.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 04. 2026. · 30192000-1 - Kancelarijske potrepštine
- Usluge hotelskog smještaja2.900 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 07. 2026. · 55110000-4 - Usluge hotelskog smještaja
- "Službeni lgasnik Republike Srpske"1.100 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 02. 2026. · 22211100-3 - Službene novine
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke