Naručilac · Institucija vlasti · Izvršna vlast
JAVNA USTANOVA "DJEČJI VRTIĆ" VITEZ
VITEZ · JIB 4236229470009
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 133 hilj. KM
- 25 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (1 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 132.808 KM | 25 | – | 0 |
| 2025 | 81.232 KM | 20 | – | 0 |
| 2024 | 300 KM | 1 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- FIS D.O.O. VITEZ74 hilj. KM · 45 %, 2 ugovora
- REDPRIME D.O.O. TUZLA46 hilj. KM · 28 %, 5 ugovora
- EURODOM DOO12 hilj. KM · 7 %, 2 ugovora
- ELKOM D.O.O. VITEZ8.560 KM · 5 %, 2 ugovora
- EUROSAN D.O.O.6.000 KM · 4 %, 1 ugovora
- JKP "VITKOM" D.O.O. VITEZ5.245 KM · 3 %, 2 ugovora
- XT-COMPUTERS DOO5.128 KM · 3 %, 1 ugovora
- JAVNO PODUZEĆE HRVATSKE TELEKOMUNIKACIJE D.D.3.252 KM · 2 %, 2 ugovora
- JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR3.159 KM · 2 %, 1 ugovora
- ČARDACI D.O.O.1.989 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| FIS D.O.O. VITEZ | 2 | 73.771 KM | |
| REDPRIME D.O.O. TUZLA | 5 | 45.593 KM | |
| EURODOM DOO | 2 | 11.937 KM | |
| ELKOM D.O.O. VITEZ | 2 | 8.560 KM | |
| EUROSAN D.O.O. | 1 | 6.000 KM | |
| JKP "VITKOM" D.O.O. VITEZ | 2 | 5.245 KM | |
| XT-COMPUTERS DOO | 1 | 5.128 KM | |
| JAVNO PODUZEĆE HRVATSKE TELEKOMUNIKACIJE D.D. | 2 | 3.252 KM | |
| JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR | 1 | 3.159 KM | |
| ČARDACI D.O.O. | 1 | 1.989 KM |
Zadnji ugovori
46 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.1 · 640 KM
avgust 2026.1 · 70 hilj. KM
juli 2026.2 · 12 hilj. KM
juni 2026.3 · 8.989 KM
maj 2026.5 · 15 hilj. KM
- Nabava roba materijala za kreativan rad2.560 KMDirektni sporazum29. 05. 2026.
- Nabava usluga slikanja , snimanja,i ostalih aktivnosti6.000 KMDirektni sporazum29. 05. 2026.
- Nabava roba kruha6.000 KMDirektni sporazum25. 05. 2026.
- Nabava uluga online obuka -savjetodavni rad sa roditeljima550 KMDirektni sporazum20. 05. 2026.
- Nabava usluga objava oglasa JANAB -nabavka hrane i srodnih proizvoda84 KMDirektni sporazum19. 05. 2026.
april 2026.1 · 280 KM
mart 2026.7 · 15 hilj. KM
- Nabava usluga stručne usluge3.000 KMDirektni sporazum16. 03. 2026.
- Nabava usluga administrativna pomoć pisanje i provedba projekta4.624 KMDirektni sporazum16. 03. 2026.
- Nabava usluga mikrobiološka analiza hrane960 KMDirektni sporazum13. 03. 2026.
- Nabava roba električna roba - tv led philips, zvučnik, slušačice3.771 KMDirektni sporazum12. 03. 2026.
- Nabavka zvučnika1.131 KMDirektni sporazum09. 03. 2026.
- Usluge prevoza odgajatelja na izlet u Mostar1.100 KMDirektni sporazum05. 03. 2026.
- Performans izvođačke umjetnosti program za djecu (mađioničar)500 KMDirektni sporazum04. 03. 2026.
februar 2026.2 · 5.380 KM
januar 2026.3 · 5.301 KM
decembar 2025.4 · 41 hilj. KM
- Nabavka i ugradnja ventilacije za spavaone za djecu6.000 KMDirektni sporazum18. 12. 2025.
- Nabavka opreme za elektro razvod5.919 KMDirektni sporazum18. 12. 2025.
- Nabavka i ugradnja ograde za toplotnu pumpu4.000 KMDirektni sporazum18. 12. 2025.
- Rekonstrukcija sistema KGH25.400 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 309. 12. 2025.
oktobar 2025.1 · 5.710 KM
septembar 2025.3 · 3.681 KM
avgust 2025.2 · 7.725 KM
juli 2025.2 · 6.300 KM
juni 2025.3 · 2.038 KM
april 2025.1 · 500 KM
februar 2025.1 · 5.128 KM
januar 2025.3 · 8.831 KM
oktobar 2024.1 · 300 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 264 hilj. KM
- 37 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 1
- stavki plana
- Plan objavljen
- 01. 03. 2026.
- budžet usvojen 29. 01. 2026.
Po vrsti
- Robe200 hilj. KM · 19 · 76 %
- Usluge59 hilj. KM · 17 · 22 %
- Radovi6.000 KM · 1 · 2 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum151 hilj. KM · 33 · 57 %
- Otvoreni postupak70 hilj. KM · 1 · 26 %
- Konkurentski zahtjev44 hilj. KM · 3 · 17 %
Najveće planirane stavke
- Nabava hrane i srodnih proizvoda70.000 KM
Otvoreni postupak · okvirno 01. 02. 2026. · 15000000-8 - Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
- Krečenje, uklanjanje vlage, ugradnja izolacije u 3 (tri) prostorije vrtićaodustalo se25.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 06. 2026. · 45400000-1 - Završni građevinski radovi
- Nabava električne energije17.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 29. 01. 2026. · 09310000-5 - Električna energija
- Opremanje vrtića ( igračke, tehnička oprema, didaktika, vanjske igračke13.368 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 07. 2026. · 31000000-6 - Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta
- Nabavka namještaja, opreme za prostorije vrtića13.368 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 07. 2026. · 39100000-3 - Namještaj
- Nabavka radova stiropol obrade i završno krečenje6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 25. 06. 2026. · 45400000-1 - Završni građevinski radovi
- Usluge putničkih agencija za prevoz djece6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 60100000-9 - Usluge cestovnog prevoza
- Usluge stručnog usavršavanja6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 80530000-8 - Usluge stručnog osposobljavanja
- Nabavka pomoćnog građevinskog materijala6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 25. 06. 2026. · 44190000-8 - Razni građevinski materijali
- Studijske posjete6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 98300000-6 - Razne usluge
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 2 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke