Naručilac · Javni subjekt · Ostalo
JAVNO PREDUZEĆE RADIO TELEVIZIJA "SANA"
SANSKI MOST · JIB 4263037610009
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 29 hilj. KM
- 40 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29.382 KM | 40 | – | 0 |
| 2025 | 56.004 KM | 61 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- AUTO OMIĆ D.O.O15 hilj. KM · 22 %, 1 ugovora
- SATING-MEDIA D.O.O14 hilj. KM · 20 %, 3 ugovora
- JAVNO PREDUZEĆE "RADIO TELEVIZIJA UNSKO-SANSKOG KANTONA" D.O.O. BIHAĆ9.600 KM · 13 %, 2 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)7.175 KM · 10 %, 2 ugovora
- AVITEH BH D.O.O.6.000 KM · 8 %, 1 ugovora
- DIONIČARSKO DRUŠTVO BH TELECOM SARAJEVO - DIREKCIJA BIHAĆ5.500 KM · 8 %, 18 ugovora
- DOO "ME-AD" SANSKI MOST5.400 KM · 8 %, 1 ugovora
- JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO4.738 KM · 7 %, 19 ugovora
- REVIZIJA REVITA D.O.O. CAZIN2.500 KM · 3 %, 1 ugovora
- JYSK D.O.O.1.195 KM · 2 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| AUTO OMIĆ D.O.O | 1 | 15.385 KM | |
| SATING-MEDIA D.O.O | 3 | 14.043 KM | |
| JAVNO PREDUZEĆE "RADIO TELEVIZIJA UNSKO-SANSKOG KANTONA" D.O.O. BIHAĆ | 2 | 9.600 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 2 | 7.175 KM | |
| AVITEH BH D.O.O. | 1 | 6.000 KM | |
| DIONIČARSKO DRUŠTVO BH TELECOM SARAJEVO - DIREKCIJA BIHAĆ | 18 | 5.500 KM | |
| DOO "ME-AD" SANSKI MOST | 1 | 5.400 KM | |
| JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO | 19 | 4.738 KM | |
| REVIZIJA REVITA D.O.O. CAZIN | 1 | 2.500 KM | |
| JYSK D.O.O. | 1 | 1.195 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.2 · 526 KM
septembar 2026.4 · 521 KM
avgust 2026.6 · 3.346 KM
- Pelet2.291 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Internet paketi i podrška124 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Snabdijevanje elektricnom energijom319 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Komunalne usluge27 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Snabdijevanje elektricnom energijom304 KMDirektni sporazum04. 08. 2026.
- Telekomunikacijske usluge280 KMDirektni sporazum01. 08. 2026.
juli 2026.5 · 749 KM
juni 2026.3 · 328 KM
maj 2026.5 · 934 KM
- Komunalne usluge27 KMDirektni sporazum31. 05. 2026.
- Telekomunikacijske usluge283 KMDirektni sporazum31. 05. 2026.
- Internet paketi i podrška124 KMDirektni sporazum31. 05. 2026.
- Snabdijevanje elektricnom energijom199 KMDirektni sporazum05. 05. 2026.
- Telekomunikacijske usluge301 KMDirektni sporazum01. 05. 2026.
april 2026.4 · 5.530 KM
mart 2026.6 · 5.670 KM
- Telekomunikacijske usluge283 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Komunalne usluge27 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Internet paketi i podrška124 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Gorivo135 KMDirektni sporazum27. 03. 2026.
- Zakup prostorija4.800 KMDirektni sporazum10. 03. 2026.
- Telekomunikacijske usluge301 KMDirektni sporazum01. 03. 2026.
februar 2026.5 · 12 hilj. KM
- Internet paketi i podrška124 KMDirektni sporazum28. 02. 2026.
- Snabdijevanje elektricnom energijom222 KMDirektni sporazum28. 02. 2026.
- Komunalne usluge31 KMDirektni sporazum28. 02. 2026.
- Televizijska i audiovizuelna oprema6.000 KMDirektni sporazum16. 02. 2026.
- Racunovodstvene usluge5.400 KMDirektni sporazum13. 02. 2026.
decembar 2025.12 · 27 hilj. KM
- Snabdijevanje elektricnom energijom272 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- Telekomunikacijske usluge288 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- Komunalne usluge27 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- Gorivo90 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- Namjestaj i dekor1.195 KMDirektni sporazum23. 12. 2025.
- Nabavka rabljenog putničkog vozila za potrebe JP RTV SANA Sanski Most15.385 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 122. 12. 2025.
- Kompjuterska oprema i potrepstine6.000 KMDirektni sporazum19. 12. 2025.
- Snabdijevanje elektricnom energijom210 KMDirektni sporazum19. 12. 2025.
- Gorivo50 KMDirektni sporazum15. 12. 2025.
- Projektor2.820 KMDirektni sporazum12. 12. 2025.
- Gorivo43 KMDirektni sporazum07. 12. 2025.
- Telekomunikacijske usluge286 KMDirektni sporazum01. 12. 2025.
novembar 2025.5 · 458 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 80 hilj. KM
- 18 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 18. 02. 2026.
- budžet usvojen 16. 02. 2026.
Po vrsti
- Usluge49 hilj. KM · 11 · 62 %
- Robe31 hilj. KM · 7 · 38 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum80 hilj. KM · 18 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Najam prostorija6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 02. 2026. · 70000000-1 - Usluge poslovanja nekretninama
- Telekomunikacijske usluge6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 02. 2026. · 64200000-8 - Telekomunikacijske usluge
- Servis tehničke opreme6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 02. 2026. · 50000000-5 - Usluge popravaka i održavanja
- Knjigovodstvene usluge6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 02. 2026. · 79200000-6 - Računovodstvene, revizorske i porezne usluge
- Kompjuterska oprema6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 30000000-9 - Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške
- Radio i TV oprema6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 32000000-3 - Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema
- Hrana za potrebe javnih manifestacija6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 15000000-8 - Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
- Snabdijevanje elektricnom energijom5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 02. 2026. · 65300000-6 - Distribucije električne struje i srodne usluge
- Internet paketi i podrška4.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 02. 2026. · 72000000-5 - Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
- Revizija4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 02. 2026. · 79212000-3 - Revizorske usluge
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 1 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke