Naručilac · Javni subjekt · Socijalna skrb
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TREBINJE
TREBINJE · JIB 4401359790006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 22 hilj. KM
- 8 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 22.130 KM | 8 | – | 0 |
| 2025 | 28.467 KM | 12 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)17 hilj. KM · 44 %, 6 ugovora
- NESTRO PETROL A.D. BANJA LUKA8.343 KM · 21 %, 2 ugovora
- ITINERIS D.O.O. TUZLA7.080 KM · 18 %, 2 ugovora
- TUV THURINGEN ADRIA DOO SARAJEVO4.786 KM · 12 %, 2 ugovora
- DRINA OSIGURANJE A.D. MILIĆI1.708 KM · 4 %, 2 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 6 | 16.956 KM | |
| NESTRO PETROL A.D. BANJA LUKA | 2 | 8.343 KM | |
| ITINERIS D.O.O. TUZLA | 2 | 7.080 KM | |
| TUV THURINGEN ADRIA DOO SARAJEVO | 2 | 4.786 KM | |
| DRINA OSIGURANJE A.D. MILIĆI | 2 | 1.708 KM |
Zadnji ugovori
20 najnovijih, po datumu ugovora
juli 2026.2 · 9.320 KM
juni 2026.3 · 5.956 KM
- Nabavka usluga sprovođenja certifikacije sistema upravljanja kvalitetom prema zahtjevima Međunarodnog standarda ISO 9001:2015-Druga nadzorna provjera upravljanja kvalitetom2.393 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Nabavka usluga reprezentacije za kafe kuhinju u Dnevnom centru za stare osobe2.563 KMDirektni sporazum09. 06. 2026.
- Usluge tekućeg održavanja računarske opreme i lokalne mreže1.000 KMDirektni sporazum01. 06. 2026.
maj 2026.2 · 4.718 KM
mart 2026.1 · 2.137 KM
avgust 2025.2 · 3.278 KM
juli 2025.1 · 3.852 KM
juni 2025.2 · 2.633 KM
- Nabavka vršenja usluga sprovođenja certifikacije sistema upravljanja kvalitetom prema zahtjevima standarda ISO 9001:2015 - Prva nadzorna provjera2.393 KMDirektni sporazum19. 06. 2025.
- Nabavka usluga pranja službenih automobila za potrebe JU Centar za socijalni rad Trebinje240 KMDirektni sporazum11. 06. 2025.
april 2025.2 · 5.446 KM
mart 2025.2 · 6.821 KM
- Nabavka proizvoda za usluge reprezentacije i nabavka za usluge kuhinje u Dnevnom centru za stare osobe5.111 KMDirektni sporazum17. 03. 2025.
- Nabavka proizvoda za obilježavanje značajnih datuma u Dnevnom centru za stare osobe (8. mart, Međunarodni dan starijih i Nova godina1.709 KMDirektni sporazum12. 03. 2025.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 27 hilj. KM
- 14 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 30. 01. 2026.
- budžet usvojen 15. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge19 hilj. KM · 12 · 71 %
- Robe7.692 KM · 2 · 29 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum18 hilj. KM · 8 · 66 %
- Posebne usluge (NPS)9.188 KM · 6 · 34 %
Najveće planirane stavke
- Nabavka goriva5.128 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 06. 2026. · 09100000-0 - Goriva
- Nabavka usluga organizovanja izleta za korisnike Dnevnog centra za stare osobe2.991 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 03. 2026. · 63516000-9 - Usluge organizacije putovanja
- Usluge smještaja i hrane za službena putovanja u zemlji i inostranstvu2.735 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 02. 02. 2026. · 55110000-4 - Usluge hotelskog smještaja
- Nabavka lijekova i sanitetskog materijala za pomoć i njegu u kući2.564 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 04. 2026. · 33690000-3 - Razni lijekovi
- Nabavka usluga reprezentacije za kafe kuhinju u Dnevnom centru za stare osobe2.564 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 10. 03. 2026. · 55000000-0 - Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
- Nabavka usluga tehničke podrške i održavanja za integralni programski paket za budžet i finansije -FINOVA2.400 KM
Direktni sporazum · okvirno 12. 05. 2026. · 72260000-5 - Usluge povezane s programskom podrškom
- Nabavka usluga sprovođenja certifikacije sistema upravljanja kvalitetom prema zahtjevima Međunarodnog standarda ISO 9001:2015 (druga nadzorna provjera sistema upravljanja kvalitetom)2.393 KM
Direktni sporazum · okvirno 09. 06. 2026. · 79132000-8 - Usluge ovjeravanja
- Obilježavanje značajnih datuma u Dnevnom centru za stare osobe (8. mart, Međunarodni dan starijih osoba i Nova godina)2.137 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 02. 03. 2026. · 55000000-0 - Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
- Nabavka usluga tekućeg održavanja računarske opreme i lokalne mreže1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 12. 05. 2026. · 50312000-5 - Održavanje i popravak kompjuterske opreme
- Nabavka stručnih časopisa855 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 02. 03. 2026. · 22213000-6 - Časopisi
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke