Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JU OSNOVNA ŠKOLA "ĆIRILO I METODIJE" TRNOPOLJE
PRIJEDOR · REPUBLIKA SRPSKA · JIB 4400703460006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 15 hilj. KM
- 3 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (1 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15.405 KM | 3 | – | 0 |
| 2025 | 16.290 KM | 6 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- MARIĆ D.O.O.12 hilj. KM · 73 %, 2 ugovora
- KOMUNALNE USLUGE A.D. PRIJEDOR1.245 KM · 8 %, 1 ugovora
- MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE1.146 KM · 7 %, 1 ugovora
- MTEL A.D. BANJA LUKA1.078 KM · 7 %, 1 ugovora
- VODOVOD A.D. PRIJEDOR820 KM · 5 %, 1 ugovora
- JAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE250 KM · 2 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| MARIĆ D.O.O. | 2 | 12.000 KM | |
| KOMUNALNE USLUGE A.D. PRIJEDOR | 1 | 1.245 KM | |
| MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE | 1 | 1.146 KM | |
| MTEL A.D. BANJA LUKA | 1 | 1.078 KM | |
| VODOVOD A.D. PRIJEDOR | 1 | 820 KM | |
| JAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE | 1 | 250 KM |
Zadnji ugovori
9 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.1 · 15 hilj. KM
april 2026.2 · 405 KM
decembar 2025.1 · 6.000 KM
juni 2025.1 · 6.000 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 23 hilj. KM
- 10 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 02. 04. 2026.
- budžet usvojen 04. 03. 2026.
Po vrsti
- Robe21 hilj. KM · 7 · 91 %
- Usluge2.141 KM · 3 · 9 %
Po planiranom postupku
- Konkurentski zahtjev15 hilj. KM · 1 · 65 %
- Direktni sporazum8.172 KM · 9 · 35 %
Najveće planirane stavke
- Nabavka ogreva - pelet15.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 15. 05. 2026. · 09111400-4 - Goriva na bazi drva
- Materijal za popravku i održavanje objekata1.697 KM
Direktni sporazum · okvirno 03. 05. 2026. · 44192000-2 - Drugi razni građevinski materijal
- Sistematski pregled radnika1.372 KM
Direktni sporazum · okvirno 21. 06. 2026. · 85120000-6 - Usluge ljekarskih ordinacija i srodne usluge
- Obrasci pedagoške dokumentacije1.229 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 06. 2026. · 22820000-4 - Obrasci
- Kancelarijski materijal1.152 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 04. 2026. · 22800000-8 - Papirni ili kartonski registratori, knjigovodstvene knjige, uvezi, obrasci i drugi štampani kancelarijski materijal
- Rashodi po utrošku goriva855 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 04. 2026. · 09132000-3 - Motorni benzin
- Materijal za čišćenje848 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 04. 2026. · 39830000-9 - Proizvodi za čišćenje
- Kolekrivno osiguranje radnika396 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 09. 2026. · 66510000-8 - Usluge osiguranja
- Usluge servisiranje PP aparata i ispitivanje hidrantse mreže373 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 75251000-0 - Usluge vatrogasnih službi
- Nabavka Službenog glasnika RS250 KM
Direktni sporazum · okvirno 04. 03. 2026. · 22211100-3 - Službene novine
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 1 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke