Naručilac · Javni subjekt · Socijalna skrb
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TRAVNIK
TRAVNIK · JIB 4236043610005
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 133 hilj. KM
- 32 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (1 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 133.168 KM | 32 | – | 0 |
| 2025 | 64.678 KM | 38 | – | 0 |
| 2024 | 16.216 KM | 9 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- GPPD "VLAŠIĆ-GRADNJA" DOO TRAVNIK85 hilj. KM · 51 %, 1 ugovora
- WOLF359 D.O.O.17 hilj. KM · 10 %, 3 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)16 hilj. KM · 10 %, 17 ugovora
- ECOTOK D.O.O.12 hilj. KM · 7 %, 2 ugovora
- CM-COSMETIC MARKET DOO7.746 KM · 5 %, 2 ugovora
- AS NEXUM D.O.O.6.000 KM · 4 %, 1 ugovora
- DOM PROJEKT D.O.O.6.000 KM · 4 %, 1 ugovora
- STUDIO "PROJECTLAB" DOO TRAVNIK6.000 KM · 4 %, 1 ugovora
- ELKOM D.O.O. VITEZ5.854 KM · 3 %, 1 ugovora
- TRIGLAV OSIGURANJE D.D. PODRUŽNICA TRAVNIK5.704 KM · 3 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| GPPD "VLAŠIĆ-GRADNJA" DOO TRAVNIK | 1 | 85.288 KM | |
| WOLF359 D.O.O. | 3 | 16.638 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 17 | 16.445 KM | |
| ECOTOK D.O.O. | 2 | 11.997 KM | |
| CM-COSMETIC MARKET DOO | 2 | 7.746 KM | |
| AS NEXUM D.O.O. | 1 | 6.000 KM | |
| DOM PROJEKT D.O.O. | 1 | 6.000 KM | |
| STUDIO "PROJECTLAB" DOO TRAVNIK | 1 | 6.000 KM | |
| ELKOM D.O.O. VITEZ | 1 | 5.854 KM | |
| TRIGLAV OSIGURANJE D.D. PODRUŽNICA TRAVNIK | 1 | 5.704 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.3 · 5.540 KM
avgust 2026.3 · 1.707 KM
juni 2026.8 · 101 hilj. KM
- Usluge raznih popravki i održavanja roletina i vrata812 KMDirektni sporazum25. 06. 2026.
- Popravka službenog vozila2.083 KMDirektni sporazum24. 06. 2026.
- Uredski materijal5.701 KMDirektni sporazum18. 06. 2026.
- Tehnički pregled službenog vozila78 KMDirektni sporazum11. 06. 2026.
- Usluge nadzora nad izgradnjom arhive i garaže6.000 KMDirektni sporazum08. 06. 2026.
- IZVOĐENJE RADOVA NA IZGRADNJI GARAŽE I ARHIVA ZA POTREBE JU CENTRA ZA SOCIJALNI RAD TRAVNIK85.288 KMOtvoreni postupak · ponuda: 205. 06. 2026.
- Nabava usluga reprezentacije, usluge restorana855 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Nabava usluga seminara i edukacije160 KMDirektni sporazum02. 06. 2026.
maj 2026.1 · 2.233 KM
april 2026.2 · 1.161 KM
mart 2026.5 · 6.517 KM
- Nabava usluga tehničkog pregleda vozila47 KMDirektni sporazum26. 03. 2026.
- Nabava uredskog namještaja231 KMDirektni sporazum24. 03. 2026.
- Nabava lijekova za štičenike Centra224 KMDirektni sporazum17. 03. 2026.
- Nabava usluga osiguranja službenih vozila i kolektivnog za uposlenike5.704 KMDirektni sporazum17. 03. 2026.
- Nabava računarske opreme312 KMDirektni sporazum17. 03. 2026.
februar 2026.3 · 5.658 KM
januar 2026.7 · 9.377 KM
- Nabava printera1.610 KMDirektni sporazum31. 01. 2026.
- Nabava služenih novina205 KMDirektni sporazum31. 01. 2026.
- Nabava računarske opreme769 KMDirektni sporazum30. 01. 2026.
- Nabava antivirusni licenci600 KMDirektni sporazum29. 01. 2026.
- Usluge popravka i održavanja vozila80 KMDirektni sporazum29. 01. 2026.
- Usluge popravke printera115 KMDirektni sporazum23. 01. 2026.
- Nabava pogonskog goriva5.999 KMDirektni sporazum12. 01. 2026.
decembar 2025.4 · 10 hilj. KM
novembar 2025.4 · 6.927 KM
oktobar 2025.4 · 2.960 KM
septembar 2025.1 · 260 KM
avgust 2025.2 · 1.394 KM
juli 2025.3 · 1.897 KM
juni 2025.4 · 1.368 KM
april 2025.6 · 13 hilj. KM
- Nabava usluga reprogramiranja telefonske centrale130 KMDirektni sporazum30. 04. 2025.
- Nabava usluga montaže autoguma96 KMDirektni sporazum24. 04. 2025.
- Nabava računarske opreme5.642 KMDirektni sporazum24. 04. 2025.
- Nabava antivirusni licenci116 KMDirektni sporazum22. 04. 2025.
- Odvjetničke usluge720 KMDirektni sporazum21. 04. 2025.
- Nabava uredskopg materijala5.854 KMDirektni sporazum16. 04. 2025.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 215 hilj. KM
- 25 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 2
- stavki plana
- Plan objavljen
- 29. 01. 2026.
- budžet usvojen 23. 12. 2025.
Po vrsti
- Radovi132 hilj. KM · 2 · 61 %
- Usluge42 hilj. KM · 13 · 20 %
- Robe41 hilj. KM · 10 · 19 %
Po planiranom postupku
- Otvoreni postupak93 hilj. KM · 1 · 43 %
- Direktni sporazum83 hilj. KM · 23 · 39 %
- Konkurentski zahtjev39 hilj. KM · 1 · 18 %
Najveće planirane stavke
- Rekonstrukcija i investicijsko održavanjeodustalo se185.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 02. 2026. · 45000000-7 - Građevinski radovi
- Izgradnja arhive i garaže93.000 KM
Otvoreni postupak · okvirno 10. 03. 2026. · 45000000-7 - Građevinski radovi
- Potpuna zamjena krova na zgradi Centra39.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 21. 04. 2026. · 45213100-4 - Građevinski radovi na poslovnim zgradama
- Adaptacija uredskih prostorijaodustalo se17.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 20. 05. 2026. · 45213100-4 - Građevinski radovi na poslovnim zgradama
- Usluge automobilskog osiguranja i kolektivnog za uposlenike8.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 13. 04. 2026. · 66514110-0 - Usluge osiguranja motornih vozila
- Pogonsko gorivo6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 04. 01. 2026. · 09000000-3 - Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
- Pravne usluge6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 08. 04. 2026. · 79100000-5 - Pravne usluge
- Rekonstrukcija i investicijskog održavanje-nadzor nad izgradnjom garaže i arhive6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 03. 05. 2026. · 71521000-6 - Usluge nadzora gradilišta
- Izdaci za obrasce i papir6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 01. 2026. · 22800000-8 - Papirni ili kartonski registratori, knjigovodstvene knjige, uvezi, obrasci i drugi štampani kancelarijski materijal
- Materijal za popravke i održavanje5.200 KM
Direktni sporazum · okvirno 21. 01. 2026. · 50310000-1 - Održavanje i popravak kancelarijskih mašina
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 1 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke