Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JAVNA USTANOVA CENTAR ZA OBRAZOVANJE, SPORT I KULTURU
GORNJI VAKUF - USKOPLJE · JIB 4236295420004
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 37 hilj. KM
- 7 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (1 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 37.259 KM | 7 | – | 0 |
| 2025 | 47.149 KM | 12 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- BIOCONCEPT D.O.O.22 hilj. KM · 33 %, 2 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)15 hilj. KM · 23 %, 4 ugovora
- FLOVER DIORO DOO BUGOJNO6.400 KM · 10 %, 2 ugovora
- ZAK DOO SARAJEVO6.000 KM · 9 %, 1 ugovora
- GRIZELJ-GROUP D.O.O.5.000 KM · 8 %, 1 ugovora
- E-STROM D.O.O.5.000 KM · 8 %, 1 ugovora
- DOO EDI ING DONJI VAKUF, ARHITEKTONSKO INŽINJERIJSKI BIRO3.900 KM · 6 %, 1 ugovora
- RUD HADŽIJA D.O.O.2.564 KM · 4 %, 1 ugovora
- LEFTOR D.O.O. TUZLA359 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| BIOCONCEPT D.O.O. | 2 | 22.000 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 4 | 15.380 KM | |
| FLOVER DIORO DOO BUGOJNO | 2 | 6.400 KM | |
| ZAK DOO SARAJEVO | 1 | 6.000 KM | |
| GRIZELJ-GROUP D.O.O. | 1 | 5.000 KM | |
| E-STROM D.O.O. | 1 | 5.000 KM | |
| DOO EDI ING DONJI VAKUF, ARHITEKTONSKO INŽINJERIJSKI BIRO | 1 | 3.900 KM | |
| RUD HADŽIJA D.O.O. | 1 | 2.564 KM | |
| LEFTOR D.O.O. TUZLA | 1 | 359 KM |
Zadnji ugovori
19 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.1 · 12 hilj. KM
juni 2026.1 · 4.816 KM
maj 2026.1 · 6.000 KM
mart 2026.1 · 3.200 KM
februar 2026.2 · 9.400 KM
januar 2026.1 · 1.843 KM
novembar 2025.1 · 10 hilj. KM
avgust 2025.1 · 3.900 KM
juli 2025.3 · 16 hilj. KM
juni 2025.1 · 2.564 KM
april 2025.2 · 1.245 KM
mart 2025.3 · 7.764 KM
februar 2025.1 · 5.676 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 238 hilj. KM
- 24 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 1
- stavki plana
- Plan objavljen
- 19. 05. 2026.
- budžet usvojen 14. 05. 2026.
Po vrsti
- Usluge168 hilj. KM · 11 · 71 %
- Robe55 hilj. KM · 12 · 23 %
- Radovi15 hilj. KM · 1 · 6 %
Po planiranom postupku
- Posebne usluge (NPS)147 hilj. KM · 4 · 62 %
- Konkurentski zahtjev52 hilj. KM · 3 · 22 %
- Direktni sporazum39 hilj. KM · 17 · 16 %
Najveće planirane stavke
- Usluge organizacije manifestacija70.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 01. 07. 2026. · 79952000-2 - Usluge organiziranja događanja
- Usluge održavanja kulturnih događaja65.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 17. 05. 2026. · 79952100-3 - Usluge organiziranja kulturnih događanja
- Nabavka led dispeja za potrebe Centralne sale Doma kulture Gornji Vakuf-Uskopljeodustalo se30.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 09. 2026. · 32351200-0 - Ekrani
- Električna energija25.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 20. 06. 2026. · 09000000-3 - Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
- Radovi na nastrašnici Sportske dvorane15.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 08. 2026. · 45000000-7 - Građevinski radovi
- Nabavka peleta12.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 08. 2026. · 09111400-4 - Goriva na bazi drva
- Usluge reprezentacije12.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 27. 05. 2026. · 55000000-0 - Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
- Usluge štampanje knjige SPORTSKA MONOGRAFIJA6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 19. 06. 2026. · 79810000-5 - Usluge štampanja
- Usluge prevoza5.950 KM
Direktni sporazum · okvirno 17. 05. 2026. · 60100000-9 - Usluge cestovnog prevoza
- Nabava klima uređaja3.600 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 03. 2026. · 39717200-3 - Naprave za klimatizaciju
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 2 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke