Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JAVNA USTANOVA SREDNjOŠKOLSKI CENTAR ČELINAC
ČELINAC · JIB 4401137970006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 23 hilj. KM
- 10 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 23.279 KM | 10 | – | 0 |
| 2025 | 17.215 KM | 8 | – | 0 |
| 2024 | 8.695 KM | 3 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)32 hilj. KM · 74 %, 11 ugovora
- UDRUŽENJE ARHIVSKIH RADNIKA REPUBLIKE SRPSKE3.300 KM · 8 %, 1 ugovora
- DRINA OSIGURANJE A.D. MILIĆI3.174 KM · 7 %, 2 ugovora
- UNIQA OSIGURANJE D.D. SARAJEVO1.730 KM · 4 %, 1 ugovora
- JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.1.709 KM · 4 %, 1 ugovora
- CENTAR ZA PROFESIONALNU REHABILITACIJU I ZAPOŠLJAVANJE INVALIDA A. D. BANJA LUKA1.283 KM · 3 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 11 | 32.004 KM | |
| UDRUŽENJE ARHIVSKIH RADNIKA REPUBLIKE SRPSKE | 1 | 3.300 KM | |
| DRINA OSIGURANJE A.D. MILIĆI | 2 | 3.174 KM | |
| UNIQA OSIGURANJE D.D. SARAJEVO | 1 | 1.730 KM | |
| JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D. | 1 | 1.709 KM | |
| CENTAR ZA PROFESIONALNU REHABILITACIJU I ZAPOŠLJAVANJE INVALIDA A. D. BANJA LUKA | 1 | 1.283 KM |
Zadnji ugovori
21 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.2 · 3.013 KM
avgust 2026.1 · 1.587 KM
juli 2026.3 · 8.764 KM
- Ugovor o nabavci materijala potrebnog za izvođenje molerskih radova2.001 KMDirektni sporazum28. 07. 2026.
- Ugovor o izvođenju radova na održavanju centralnog grijanja3.381 KMDirektni sporazum22. 07. 2026.
- Ugovor o pružanju usluga sistematskog (periodičnog) ljekarskog pregleda3.382 KMDirektni sporazum22. 07. 2026.
juni 2026.4 · 9.915 KM
- Ugovor o nabavci hemijskog materijala i pomagala za održavanje čistoće2.222 KMDirektni sporazum17. 06. 2026.
- Ugovor o nabavci materijala i pomagala za održavanje zgrade2.564 KMDirektni sporazum17. 06. 2026.
- Ugovor o nabavci materijala za potrebe obrazovnog procesa - pedagoške dokumentacije1.709 KMDirektni sporazum17. 06. 2026.
- Ugovor o nabavci kancelarijskog materijala i pomagala3.419 KMDirektni sporazum17. 06. 2026.
decembar 2025.2 · 3.996 KM
novembar 2025.1 · 3.800 KM
septembar 2025.1 · 1.420 KM
avgust 2025.2 · 3.437 KM
juli 2025.2 · 4.562 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 50 hilj. KM
- 27 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 16. 07. 2026.
- budžet usvojen 15. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge25 hilj. KM · 14 · 50 %
- Robe20 hilj. KM · 12 · 40 %
- Radovi5.128 KM · 1 · 10 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum50 hilj. KM · 27 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Kancelarijski materijal i pomagala5.128 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 30192000-1 - Kancelarijske potrepštine
- Investiciono održavanje, rekonstrukcija i adaptacija objekta obrazovnih institucija5.128 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 07. 2026. · 45453000-7 - Remontni i sanacijski radovi
- Usluge sistematskog ljekarskog pregleda radnik4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 07. 2026. · 85140000-2 - Razne zdravstvene usluge
- Organizacija prijema, manifestacija i slično3.419 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 03. 2026. · 79952000-2 - Usluge organiziranja događanja
- Nabavka namještaja za učionice2.564 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 10. 2026. · 39160000-1 - Školski namještaj
- Rashodi za tekuće održavanje centralnog grijanja2.564 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 07. 2026. · 50720000-8 - Usluge popravaka i održavanja centralnoga grijanja
- Materijal i usluge za tekuće održavanje zgrade2.564 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 44100000-1 - Građevinski materijali i pridruženi artikli
- Materijal za održavanje čistoće2.222 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 39830000-9 - Proizvodi za čišćenje
- Osiguranje imovine2.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 07. 2026. · 66515200-5 - Usluge osiguranja imovine
- Smještaj i hrana na službenim putovanjima u zemlji1.709 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 55110000-4 - Usluge hotelskog smještaja
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke