Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
OSNOVNA ŠKOLA "GROMILJAK"
KISELJAK · SREDNJOBOSANSKI KANTON · JIB 4236197760000
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 37 hilj. KM
- 9 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36.669 KM | 9 | – | 0 |
| 2025 | 12.746 KM | 4 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- BAFAS D.O.O.5.985 KM · 14 %, 1 ugovora
- BARIĆ D.O.O.5.941 KM · 14 %, 1 ugovora
- JU DOM ZDRAVLJA KISELJAK5.795 KM · 14 %, 1 ugovora
- ASCOM D.O.O.5.653 KM · 13 %, 1 ugovora
- EURO SPORT D.O.O.5.000 KM · 12 %, 1 ugovora
- J.P. "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. KISELJAK3.991 KM · 9 %, 2 ugovora
- EXPERT D.O.O. VITEZ3.850 KM · 9 %, 1 ugovora
- ŠKOLSKA NAKLADA3.376 KM · 8 %, 1 ugovora
- DOPER-TECH DOPER-TEHNOLOGIJE D.O.O.2.996 KM · 7 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| BAFAS D.O.O. | 1 | 5.985 KM | |
| BARIĆ D.O.O. | 1 | 5.941 KM | |
| JU DOM ZDRAVLJA KISELJAK | 1 | 5.795 KM | |
| ASCOM D.O.O. | 1 | 5.653 KM | |
| EURO SPORT D.O.O. | 1 | 5.000 KM | |
| J.P. "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. KISELJAK | 2 | 3.991 KM | |
| EXPERT D.O.O. VITEZ | 1 | 3.850 KM | |
| ŠKOLSKA NAKLADA | 1 | 3.376 KM | |
| DOPER-TECH DOPER-TEHNOLOGIJE D.O.O. | 1 | 2.996 KM |
Zadnji ugovori
13 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.2 · 7.667 KM
septembar 2026.1 · 5.795 KM
juli 2026.1 · 5.985 KM
mart 2026.5 · 17 hilj. KM
- Obogaćivanje fonda knjižnice3.376 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Nabavka namještaja za školsku knjižnicu2.000 KMDirektni sporazum26. 03. 2026.
- Nabavka sportskih rekvizita za dvoranu5.000 KMDirektni sporazum24. 03. 2026.
- Nabavka informatičke opreme za digitalizaciju nastavnog procesa2.996 KMDirektni sporazum24. 03. 2026.
- Izrada elaborata o zaštiti od požara3.850 KMDirektni sporazum10. 03. 2026.
decembar 2025.2 · 8.755 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 6,1 mil. KM
- 32 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 15. 01. 2026.
- budžet usvojen 17. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge6 mil. KM · 15 · 99 %
- Robe45 hilj. KM · 15 · 1 %
- Radovi12 hilj. KM · 2 · 0 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum6,1 mil. KM · 32 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Električna energija5.985.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 09310000-5 - Električna energija
- Godišnje ličenja škole5.985 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 07. 2026. · 45442100-8 - Soboslikarski radovi
- Sistematski pregled djelatnika5.985 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 07. 2026. · 85100000-0 - Usluge u području zdravstva
- Tekuće održavanje zgrade i opreme5.985 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 45454100-5 - Radovi na obnovi
- Rekonstrukcija kabineta fizike i kemije5.983 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 45214210-5 - Građevinski radovi na osnovnim školama
- Obrazovna pomagala5.983 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 39290000-1 - Razna oprema
- Nastavak utopljavanja školske zgrade5.983 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 45214210-5 - Građevinski radovi na osnovnim školama
- Nabavka opreme za učionice i kabinete5.983 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 10. 2026. · 39150000-8 - Razni namještaj i oprema
- Nabavka sportskih rekvizita za dvoranu5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 37400000-2 - Proizvodi za sport i oprema
- Izrada elaborata o zaštiti od požara4.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 71317000-3 - Savjetodavne usluge u zaštiti od opasnosti i kontroli opasnosti
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke