Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JAVNA USTANOVA ZAVOD ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE
ŠIROKI BRIJEG · ZAPADNOHERCEGOVAČKI KANTON · JIB 4272412470006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 30 hilj. KM
- 12 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 30.145 KM | 12 | – | 0 |
| 2025 | 58.398 KM | 26 | – | 0 |
| 2024 | 9.951 KM | 3 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)13 hilj. KM · 27 %, 4 ugovora
- GRAL D.O.O.8.000 KM · 16 %, 2 ugovora
- MICOM BH D.O.O. SARAJEVO6.000 KM · 12 %, 1 ugovora
- PRINTERIO D.O.O.4.280 KM · 8 %, 2 ugovora
- NAMEKS D.O.O. ŠIROKI BRIJEG4.000 KM · 8 %, 1 ugovora
- ZABRIŠĆE B&M D.O.O.3.979 KM · 8 %, 2 ugovora
- BAPROM D.O.O.3.804 KM · 8 %, 1 ugovora
- JYSK D.O.O.2.868 KM · 6 %, 2 ugovora
- VOKEL D.O.O.2.176 KM · 4 %, 2 ugovora
- IVANOVIĆ D.O.O.2.000 KM · 4 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 4 | 13.469 KM | |
| GRAL D.O.O. | 2 | 8.000 KM | |
| MICOM BH D.O.O. SARAJEVO | 1 | 6.000 KM | |
| PRINTERIO D.O.O. | 2 | 4.280 KM | |
| NAMEKS D.O.O. ŠIROKI BRIJEG | 1 | 4.000 KM | |
| ZABRIŠĆE B&M D.O.O. | 2 | 3.979 KM | |
| BAPROM D.O.O. | 1 | 3.804 KM | |
| JYSK D.O.O. | 2 | 2.868 KM | |
| VOKEL D.O.O. | 2 | 2.176 KM | |
| IVANOVIĆ D.O.O. | 1 | 2.000 KM |
Zadnji ugovori
41 najnovijih, po datumu ugovora
avgust 2026.2 · 7.203 KM
april 2026.1 · 4.000 KM
mart 2026.6 · 13 hilj. KM
- Nabava robe široke potrošnje za potrebe ZZOO područnog ureda u Livnu2.000 KMDirektni sporazum20. 03. 2026.
- Nabava motornog goriva za službena vozila JU ZZOO4.000 KMDirektni sporazum13. 03. 2026.
- Nabava usluge oblikovanja web stranice za potrebe JU ZZOO495 KMDirektni sporazum10. 03. 2026.
- Nabava motornog goriva za službena vozila JU ZZOO2.000 KMDirektni sporazum05. 03. 2026.
- Nabava usluga održavanja službenih vozila ZZOO500 KMDirektni sporazum03. 03. 2026.
- Nabava uredskog materijala4.000 KMDirektni sporazum02. 03. 2026.
februar 2026.2 · 5.100 KM
januar 2026.1 · 846 KM
decembar 2025.2 · 2.784 KM
novembar 2025.7 · 11 hilj. KM
- Nabava zavjesa2.874 KMDirektni sporazum28. 11. 2025.
- Nabava tabli za označavanje parking mjesta260 KMDirektni sporazum28. 11. 2025.
- Nabava održavanja računala i računalne opreme210 KMDirektni sporazum26. 11. 2025.
- Nabava i ugradnja telekomunikacijske opreme3.031 KMDirektni sporazum26. 11. 2025.
- Nabava usluge tapaciranja uredskih vrata430 KMDirektni sporazum26. 11. 2025.
- Nabava molerskih usluga s materijalom - krečenje prostorija ZZOO2.000 KMDirektni sporazum20. 11. 2025.
- Nabava kuhinjskog namještaja i opreme1.838 KMDirektni sporazum04. 11. 2025.
oktobar 2025.3 · 4.970 KM
septembar 2025.4 · 11 hilj. KM
juli 2025.2 · 2.590 KM
juni 2025.2 · 5.828 KM
april 2025.1 · 495 KM
mart 2025.3 · 12 hilj. KM
februar 2025.2 · 8.210 KM
decembar 2024.2 · 9.591 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 90 hilj. KM
- 20 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 03. 02. 2026.
- budžet usvojen 21. 01. 2026.
Po vrsti
- Usluge54 hilj. KM · 12 · 60 %
- Robe36 hilj. KM · 8 · 40 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum53 hilj. KM · 17 · 59 %
- Posebne usluge (NPS)37 hilj. KM · 3 · 41 %
Najveće planirane stavke
- Ugostiteljske usluge30.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 08. 02. 2026. · 55300000-3 - Usluge restorana i usluge posluživanja hranom
- Računalna oprema6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 03. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- Hotelske usluge6.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 08. 02. 2026. · 55000000-0 - Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
- Usluge osiguranja motornih vozila6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 11. 2026. · 66514110-0 - Usluge osiguranja motornih vozila
- Nabava programa za knjigovodstvene i računovodstvene poslove6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 08. 02. 2026. · 48000000-8 - Programski paketi i informacijski sistemi
- Nabava robe široke potrošnje6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 08. 02. 2026. · 15000000-8 - Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
- Nabava motornog goriva za službena vozila ZZOO6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 08. 02. 2026. · 09134200-9 - Dizelsko gorivo
- Nabava guma za automobile4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 03. 2026. · 34351100-3 - Gume za automobile
- Nabava uredskog materijala4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 02. 2026. · 30190000-7 - Razna kancelarijska oprema i potrepštine
- Održavanje čistoće3.600 KM
Direktni sporazum · okvirno 08. 02. 2026. · 90910000-9 - Usluge čišćenja
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke