Naručilac · Javni subjekt · Slobodno vrijeme, kultura i religija
JU KULTURNO SPORTSKI CENTAR "PETAR KOČIĆ" MRKONJIĆ GRAD
MRKONJIĆ GRAD · JIB 4403407420006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 51 hilj. KM
- 15 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 50.524 KM | 15 | – | 0 |
| 2025 | 42.107 KM | 13 | – | 0 |
| 2024 | 32.009 KM | 3 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)62 hilj. KM · 67 %, 9 ugovora
- MIG ELEKTRO D.O.O. MRKONJIĆ GRAD5.910 KM · 6 %, 1 ugovora
- ITINERIS D.O.O. TUZLA5.200 KM · 6 %, 1 ugovora
- JAĆIMOVIĆ D.O.O.4.954 KM · 5 %, 1 ugovora
- MEGASTIL DOO3.407 KM · 4 %, 1 ugovora
- COOPER ŠPED D.O.O. BANJA LUKA3.010 KM · 3 %, 1 ugovora
- CPU DOO2.197 KM · 2 %, 2 ugovora
- NES D.O.O.1.987 KM · 2 %, 1 ugovora
- PREVENTIVA DOO1.895 KM · 2 %, 1 ugovora
- INFOCOM RAČUNARI D.O.O.1.651 KM · 2 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 9 | 62.498 KM | |
| MIG ELEKTRO D.O.O. MRKONJIĆ GRAD | 1 | 5.910 KM | |
| ITINERIS D.O.O. TUZLA | 1 | 5.200 KM | |
| JAĆIMOVIĆ D.O.O. | 1 | 4.954 KM | |
| MEGASTIL DOO | 1 | 3.407 KM | |
| COOPER ŠPED D.O.O. BANJA LUKA | 1 | 3.010 KM | |
| CPU DOO | 2 | 2.197 KM | |
| NES D.O.O. | 1 | 1.987 KM | |
| PREVENTIVA DOO | 1 | 1.895 KM | |
| INFOCOM RAČUNARI D.O.O. | 1 | 1.651 KM |
Zadnji ugovori
31 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.2 · 9.287 KM
avgust 2026.3 · 9.775 KM
juli 2026.2 · 8.995 KM
maj 2026.1 · 400 KM
april 2026.2 · 6.179 KM
mart 2026.2 · 6.171 KM
februar 2026.3 · 9.718 KM
decembar 2025.2 · 9.200 KM
oktobar 2025.1 · 1.998 KM
septembar 2025.2 · 12 hilj. KM
avgust 2025.1 · 3.600 KM
juli 2025.2 · 4.650 KM
juni 2025.4 · 9.088 KM
februar 2025.1 · 1.895 KM
decembar 2024.1 · 4.200 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 125 hilj. KM
- 28 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 26. 01. 2026.
- budžet usvojen 29. 12. 2025.
Po vrsti
- Robe80 hilj. KM · 15 · 63 %
- Usluge40 hilj. KM · 12 · 32 %
- Radovi6.000 KM · 1 · 5 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum124 hilj. KM · 27 · 99 %
- Posebne usluge (NPS)1.000 KM · 1 · 1 %
Najveće planirane stavke
- Materijali za održavanje javne higijene, higijene u Ustanovi6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 85142300-9 - Usluge u području higijene
- Reklamni i novogodišnji materijal6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 08. 2026. · 79342200-5 - Usluge reklamiranja
- Tehnička oprema6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 16. 03. 2026. · 30190000-7 - Razna kancelarijska oprema i potrepštine
- Ogrjev (drvni sortimenti)6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 14. 08. 2026. · 03413000-8 - Drvo za ogrjev
- Usluge popravke elektro ormara i ostalih elektro instalacija6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 16. 02. 2026. · 31682100-1 - Električni ormarići
- Promotivni rekviziti za sportske manifestacije6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 92621000-0 - Usluge promoviranja sportskih događaja
- Krpljenje, betoniranje, izrada dječijih igrališta6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 04. 05. 2026. · 45236210-5 - Radovi na površinskom sloju za dječija igrališta
- Nabavka sportske opreme i pratećih rekvizita6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 03. 2026. · 37400000-2 - Proizvodi za sport i oprema
- Računarska oprema6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- Građevinski materijal6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 03. 2026. · 44110000-4 - Građevinski materijali
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 1 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke