Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
SREDNJA ŠKOLA ˝IVAN GORAN KOVAČIĆ˝ KISELJAK
KISELJAK · SREDNJOBOSANSKI KANTON · JIB 4236109900000
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 21 hilj. KM
- 14 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21.066 KM | 14 | – | 0 |
| 2025 | 53.738 KM | 24 | – | 0 |
| 2024 | 8.290 KM | 8 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)16 hilj. KM · 29 %, 8 ugovora
- JU DOM ZDRAVLJA KISELJAK9.622 KM · 18 %, 3 ugovora
- FOTO-PRINT ŽUNIĆ D.O.O ZA TRGOVINU ,FOTOGRAFSKE USLUGE I POSREDOVANJE5.547 KM · 10 %, 1 ugovora
- BARIĆ D.O.O.4.759 KM · 9 %, 3 ugovora
- EXPERT D.O.O. VITEZ3.800 KM · 7 %, 1 ugovora
- EURO SPORT D.O.O.3.489 KM · 6 %, 2 ugovora
- NIF COMMERCE - MAKS DOO3.392 KM · 6 %, 3 ugovora
- BROTHERS DOO3.334 KM · 6 %, 1 ugovora
- ARTIST D.O.O.2.397 KM · 4 %, 1 ugovora
- DENFIX DOO KISELJAK2.134 KM · 4 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 8 | 16.012 KM | |
| JU DOM ZDRAVLJA KISELJAK | 3 | 9.622 KM | |
| FOTO-PRINT ŽUNIĆ D.O.O ZA TRGOVINU ,FOTOGRAFSKE USLUGE I POSREDOVANJE | 1 | 5.547 KM | |
| BARIĆ D.O.O. | 3 | 4.759 KM | |
| EXPERT D.O.O. VITEZ | 1 | 3.800 KM | |
| EURO SPORT D.O.O. | 2 | 3.489 KM | |
| NIF COMMERCE - MAKS DOO | 3 | 3.392 KM | |
| BROTHERS DOO | 1 | 3.334 KM | |
| ARTIST D.O.O. | 1 | 2.397 KM | |
| DENFIX DOO KISELJAK | 1 | 2.134 KM |
Zadnji ugovori
46 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.2 · 1.871 KM
septembar 2026.2 · 2.695 KM
juni 2026.2 · 2.494 KM
maj 2026.2 · 7.134 KM
april 2026.3 · 5.348 KM
mart 2026.2 · 849 KM
februar 2026.1 · 675 KM
decembar 2025.11 · 24 hilj. KM
- Nabava unutarnjih vrata1.600 KMDirektni sporazum30. 12. 2025.
- Nabava materijala za rekonstrukciju radionice2.260 KMDirektni sporazum23. 12. 2025.
- Nabava laminata996 KMDirektni sporazum22. 12. 2025.
- Nabava radijatora928 KMDirektni sporazum22. 12. 2025.
- Nabava audio opreme2.397 KMDirektni sporazum16. 12. 2025.
- Nabava video opreme5.547 KMDirektni sporazum16. 12. 2025.
- Usluga pružanja stručne obuke1.380 KMDirektni sporazum16. 12. 2025.
- Nabava materijala za umjetničku školu999 KMDirektni sporazum16. 12. 2025.
- Nabava obrazovnih pomagala2.496 KMDirektni sporazum10. 12. 2025.
- Usluga oglašavanja216 KMDirektni sporazum02. 12. 2025.
- Sistematski pregled djelatnika5.362 KMDirektni sporazum02. 12. 2025.
novembar 2025.2 · 5.633 KM
oktobar 2025.1 · 2.065 KM
septembar 2025.2 · 3.594 KM
avgust 2025.1 · 5.500 KM
juni 2025.1 · 1.181 KM
april 2025.2 · 7.500 KM
mart 2025.2 · 2.490 KM
februar 2025.2 · 1.595 KM
decembar 2024.5 · 2.982 KM
- Usluga oglašavanja182 KMDirektni sporazum30. 12. 2024.
- Prozorsko staklo228 KMDirektni sporazum30. 12. 2024.
- Materijal za umjetničku školu580 KMDirektni sporazum19. 12. 2024.
- Materijal za redovito održavanje zgrade999 KMDirektni sporazum19. 12. 2024.
- Obrazovna pomagala993 KMDirektni sporazum11. 12. 2024.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 130 hilj. KM
- 45 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 15. 01. 2026.
- budžet usvojen 17. 12. 2025.
Po vrsti
- Robe76 hilj. KM · 20 · 58 %
- Usluge53 hilj. KM · 24 · 41 %
- Radovi1.000 KM · 1 · 1 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum130 hilj. KM · 45 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Nabava šivaćih strojeva za umjetničku školu5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 12. 2026. · 42715000-1 - Šivaće mašine
- Nabava podnih obloga za radionicu5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 14. 10. 2026. · 44112200-0 - Podne obloge
- Nabava laminata5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 23. 06. 2026. · 44191200-7 - Laminirano drvo
- Rekonstrukcija centralnog grijanja-nabava radijatora i pumpe5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 08. 2026. · 44621100-0 - Radijatori
- Sistematski pregled djelatnika5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 25. 03. 2026. · 85140000-2 - Razne zdravstvene usluge
- Isporuka električne energije5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 01. 2026. · 09310000-5 - Električna energija
- Seminari i stručna osposobljavanja5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 12. 03. 2026. · 80000000-4 - Usluge obrazovanja i osposobljavanja
- Nabava unutarnjih pločica5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 03. 08. 2026. · 44111900-0 - Keramičke obloge
- Izdaci za komunalne usluge5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 01. 2026. · 65000000-3 - Komunalne usluge
- Učionički namještaj5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 11. 2026. · 39160000-1 - Školski namještaj
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke