Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
USTANOVA NARODNI UNIVERZITET KONJIC U KONJICU
KONJIC · JIB 4227046130005
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 27 hilj. KM
- 15 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26.665 KM | 15 | – | 0 |
| 2025 | 15.179 KM | 11 | – | 0 |
| 2024 | 1.044 KM | 2 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)9.871 KM · 42 %, 8 ugovora
- BOLOBAN D.O.O. KONJIC3.800 KM · 16 %, 1 ugovora
- LEPI DOO2.030 KM · 9 %, 2 ugovora
- GAGIŠ D.O.O.1.997 KM · 8 %, 2 ugovora
- ŠTAMPARIJA FOJNICA DD FOJNICA1.810 KM · 8 %, 2 ugovora
- GOLD ELECTRIC D.O.O.1.609 KM · 7 %, 1 ugovora
- BINGO D.O.O. EXPORT IMPORT1.312 KM · 6 %, 2 ugovora
- CLIMA TRADE D.O.O.837 KM · 4 %, 1 ugovora
- PBP DOO425 KM · 2 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 8 | 9.871 KM | |
| BOLOBAN D.O.O. KONJIC | 1 | 3.800 KM | |
| LEPI DOO | 2 | 2.030 KM | |
| GAGIŠ D.O.O. | 2 | 1.997 KM | |
| ŠTAMPARIJA FOJNICA DD FOJNICA | 2 | 1.810 KM | |
| GOLD ELECTRIC D.O.O. | 1 | 1.609 KM | |
| BINGO D.O.O. EXPORT IMPORT | 2 | 1.312 KM | |
| CLIMA TRADE D.O.O. | 1 | 837 KM | |
| PBP DOO | 1 | 425 KM |
Zadnji ugovori
28 najnovijih, po datumu ugovora
juli 2026.3 · 5.493 KM
maj 2026.2 · 2.411 KM
april 2026.3 · 3.263 KM
februar 2026.6 · 9.728 KM
- Nabavka usluga-digitalno printanje legendi za muzej239 KMDirektni sporazum27. 02. 2026.
- Nabavka roba-razni prehrambeni proizvodi264 KMDirektni sporazum18. 02. 2026.
- Nabavka roba-sanitarni proizvodi1.048 KMDirektni sporazum18. 02. 2026.
- Nabavka usluga-računovodstvene usluge4.200 KMDirektni sporazum09. 02. 2026.
- Nabavka roba-građevinski materijal2.946 KMDirektni sporazum09. 02. 2026.
- Nabavka roba-elektro materijal1.030 KMDirektni sporazum09. 02. 2026.
januar 2026.1 · 5.770 KM
decembar 2025.2 · 1.222 KM
novembar 2025.1 · 117 KM
februar 2025.8 · 14 hilj. KM
- Nabavka usluga-računovodstvene usluge4.200 KMDirektni sporazum19. 02. 2025.
- Nabavka roba-pelet3.800 KMDirektni sporazum10. 02. 2025.
- Nabavka roba-potrošni materijal za održavanje službenih prostorija(sanitarni proizvodi)850 KMDirektni sporazum10. 02. 2025.
- Nabavka roba-elektro materijal1.000 KMDirektni sporazum10. 02. 2025.
- Nabavka roba-građevinski materijal1.330 KMDirektni sporazum07. 02. 2025.
- Nabavka roba-dizel gorivo euro 5 i benzin super 95425 KMDirektni sporazum07. 02. 2025.
- Nabavka usluga-štampanje ulaznica,knjiga,letaka, pozivnica,ptomo materijala.1.398 KMDirektni sporazum05. 02. 2025.
- Nabavka usluga-popravka i održavanje grijanja837 KMDirektni sporazum05. 02. 2025.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 205 hilj. KM
- 24 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 23. 01. 2026.
- budžet usvojen 31. 12. 2025.
Po vrsti
- Robe131 hilj. KM · 16 · 64 %
- Usluge73 hilj. KM · 8 · 36 %
Po planiranom postupku
- Otvoreni postupak85 hilj. KM · 1 · 42 %
- Posebne usluge (NPS)62 hilj. KM · 4 · 30 %
- Direktni sporazum37 hilj. KM · 18 · 18 %
- Konkurentski zahtjev20 hilj. KM · 1 · 10 %
Najveće planirane stavke
- Nabavka kino opreme(kino projektor, montaža-puštanje sistema u rad)85.470 KM
Otvoreni postupak · okvirno 15. 04. 2026. · 38652100-1 - Projektori
- Nabavka usluga angažmana muzičkih umjetnika i izvođača50.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 15. 06. 2026. · 92312130-1 - Usluge muzičkog sastava
- Nabavka električne energije20.086 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 25. 06. 2026. · 09310000-5 - Električna energija
- Usluge hotelskog smještaja6.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 15. 02. 2026. · 55110000-4 - Usluge hotelskog smještaja
- Nabavka peleta6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 25. 06. 2026. · 09111400-4 - Goriva na bazi drva
- Restoranske usluge6.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 14. 02. 2026. · 55300000-3 - Usluge restorana i usluge posluživanja hranom
- Usluga izrade elaborata zaštite od požara5.770 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 71317100-4 - Savjetodavne usluge u zaštiti od požara i eksplozije i kontrole požara i eksplozije
- Računovodstvene usluge4.200 KM
Direktni sporazum · okvirno 14. 02. 2026. · 79211000-6 - Računovodstvene usluge
- Nabavka plastičnih stolica3.590 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 05. 2026. · 39112000-0 - Stolice
- Nabavka građevinskog materijala3.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 02. 2026. · 44110000-4 - Građevinski materijali
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke