Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
SREDNJA GLAZBENA ŠKOLA JAKOVA GOTOVCA NOVI TRAVNIK
NOVI TRAVNIK · SREDNJOBOSANSKI KANTON · JIB 4236212070007
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 42 hilj. KM
- 64 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 42.414 KM | 64 | – | 0 |
| 2025 | 30.274 KM | 13 | – | 0 |
| 2024 | 4.212 KM | 1 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- "ORŠK" D.O.O. NOVI TRAVNIK18 hilj. KM · 46 %, 8 ugovora
- BNT INŽENJERING D.O.O.5.950 KM · 15 %, 1 ugovora
- TELEMACH BH DOO SARAJEVO4.392 KM · 11 %, 1 ugovora
- DAVID D.O.O.2.808 KM · 7 %, 2 ugovora
- PZU "EUROFARM CENTAR POLIKLINIKA" BUGOJNO2.420 KM · 6 %, 1 ugovora
- POLE-EXTRA DOO NOVI TRAVNIK2.000 KM · 5 %, 1 ugovora
- NEVISTIĆ D.O.O.1.418 KM · 4 %, 3 ugovora
- GANIK I.D.A. D.O.O. VITEZ1.065 KM · 3 %, 1 ugovora
- FIS D.O.O. VITEZ1.000 KM · 3 %, 1 ugovora
- TRGOTEN D.O.O. TRAVNIK605 KM · 2 %, 3 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| "ORŠK" D.O.O. NOVI TRAVNIK | 8 | 18.091 KM | |
| BNT INŽENJERING D.O.O. | 1 | 5.950 KM | |
| TELEMACH BH DOO SARAJEVO | 1 | 4.392 KM | |
| DAVID D.O.O. | 2 | 2.808 KM | |
| PZU "EUROFARM CENTAR POLIKLINIKA" BUGOJNO | 1 | 2.420 KM | |
| POLE-EXTRA DOO NOVI TRAVNIK | 1 | 2.000 KM | |
| NEVISTIĆ D.O.O. | 3 | 1.418 KM | |
| GANIK I.D.A. D.O.O. VITEZ | 1 | 1.065 KM | |
| FIS D.O.O. VITEZ | 1 | 1.000 KM | |
| TRGOTEN D.O.O. TRAVNIK | 3 | 605 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.2 · 4.195 KM
septembar 2026.17 · 12 hilj. KM
- Usluga pristupa internetu i fiksne telefonije za potrebe škole4.392 KMDirektni sporazum16. 09. 2026.
- Nabavka usluge sistematskog pregleda djelatnika škole2.420 KMDirektni sporazum11. 09. 2026.
- Materijal za održavanje zgrada65 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Baždaranje protupožarne opreme30 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Nabavka materijala za zgradu347 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Telekomunikacijske usluge 8/202664 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Poštanske usluge 8/202654 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Električna energija 8/202628 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Električna energija 8/202636 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Električna energija 8/202628 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Zakupnina 8/262.001 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Nabavka dnevnika473 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Telekomunikacijske usluge 7/202665 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Poštanske usluge 7/202636 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Električna energija 7/202641 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Električna energija 7/202633 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
- Zakupnina 7/262.001 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
juli 2026.2 · 2.937 KM
juni 2026.14 · 5.422 KM
- Električna energija 6/202650 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Električna energija 6/202662 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Poštanske usluge 6/202646 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Telekomunikacijske usluge 6/202666 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Zakupnina 6/20262.001 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Usluge održavanja opreme59 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Dekoracija145 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Nabavka održavanje zgrade260 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Telekomunikacijske usluge 5/202666 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Poštanske usluge 5/202678 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Električna energija 5/2026138 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Izdatci za električnu energiju 5/202648 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Zakupnina 5/262.001 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Usluga snimanja i fotografiranja koncerta400 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
maj 2026.2 · 3.980 KM
april 2026.23 · 12 hilj. KM
- Telekomunikacijske usluge 4/202665 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Poštanske usluge 4/202655 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Električna energija 4/2026107 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Električna energija 4/202667 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Zakupnina 4/262.701 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Materijal za održavanje zgrada280 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Telekomunikacijske usluge 3/202668 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Poštanske usluge 3/202662 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Električna energija 3/202657 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Električna energija 3/2026130 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Zakupnina 3/262.701 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Telekomunikacijske usluge 2/202665 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Poštanske usluge 2/202654 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Električna energija 2/2026116 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Električna energija 2/2026179 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Zakupnina 2/262.701 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Obrada i kontrola financijskih izvještaja70 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Telekomunikacijske usluge 1/202666 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Poštanske usluge 1/2026133 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Električna energija 1/2026228 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Električna energija 1/2026150 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Zakupnina 1/261.983 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Usluga snimanja i fotografiranja koncerta400 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 6.954 KM
- 5 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 14. 01. 2026.
- budžet usvojen 17. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge5.954 KM · 4 · 86 %
- Robe1.000 KM · 1 · 14 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum6.270 KM · 4 · 90 %
- Posebne usluge (NPS)684 KM · 1 · 10 %
Najveće planirane stavke
- Usluge iz poslova sigurnosti2.790 KM
Direktni sporazum · okvirno 13. 10. 2026. · 66515100-4 - Usluge osiguranja od požara
- Hardverske i softverske usluge1.980 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 04. 2026. · 72413000-8 - Usluge dizajna web-stranica
- Usluge tiskanja1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 08. 2026. · 22110000-4 - Štampane knjige
- Izdatci za komunalne usluge684 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 01. 09. 2026. · 65000000-3 - Komunalne usluge
- Ostale nespomenute usluge i dadžbine500 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 04. 2026. · 32342410-9 - Oprema za zvuk
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke