Naručilac · Javni subjekt · Socijalna skrb
J.U. DJEČIJI DOM "MOSTAR"
GRAD MOSTAR · JIB 4227282700009
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 31 hilj. KM
- 17 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 30.902 KM | 17 | – | 0 |
| 2025 | 28.858 KM | 15 | – | 0 |
| 2024 | 5.006 KM | 3 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- PC CENTAR D.O.O.12 hilj. KM · 27 %, 5 ugovora
- HIFA D.O.O. TEŠANJ7.003 KM · 16 %, 2 ugovora
- TRGOVACKO UGOSTITELJSKO DRUSTVO "MAKSUMIC KOMERC" D.O.O. KONJIC6.000 KM · 13 %, 1 ugovora
- CENTAR D.O.O.5.036 KM · 11 %, 1 ugovora
- TEHNOZAŠTITA D.O.O., MOSTAR4.180 KM · 9 %, 1 ugovora
- HERCEGOVINAPROMET DOO3.491 KM · 8 %, 3 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)2.584 KM · 6 %, 3 ugovora
- J.U. DOM ZDRAVLJA STARI GRAD MOSTAR2.140 KM · 5 %, 2 ugovora
- UNIQA OSIGURANJE D.D. SARAJEVO1.890 KM · 4 %, 2 ugovora
- DRUŠTVO ZA JAVNI GRADSKI PRIJEVOZ PUTNIKA "MOSTAR BUS" D.O.O.400 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| PC CENTAR D.O.O. | 5 | 12.262 KM | |
| HIFA D.O.O. TEŠANJ | 2 | 7.003 KM | |
| TRGOVACKO UGOSTITELJSKO DRUSTVO "MAKSUMIC KOMERC" D.O.O. KONJIC | 1 | 6.000 KM | |
| CENTAR D.O.O. | 1 | 5.036 KM | |
| TEHNOZAŠTITA D.O.O., MOSTAR | 1 | 4.180 KM | |
| HERCEGOVINAPROMET DOO | 3 | 3.491 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 3 | 2.584 KM | |
| J.U. DOM ZDRAVLJA STARI GRAD MOSTAR | 2 | 2.140 KM | |
| UNIQA OSIGURANJE D.D. SARAJEVO | 2 | 1.890 KM | |
| DRUŠTVO ZA JAVNI GRADSKI PRIJEVOZ PUTNIKA "MOSTAR BUS" D.O.O. | 1 | 400 KM |
Zadnji ugovori
35 najnovijih, po datumu ugovora
avgust 2026.1 · 4.180 KM
juli 2026.1 · 1.129 KM
maj 2026.6 · 15 hilj. KM
- Nabavka tekstilnih proizvoda1.603 KMDirektni sporazum18. 05. 2026.
- Nabavka namještaja2.363 KMDirektni sporazum18. 05. 2026.
- Nabavka klima uređaja3.622 KMDirektni sporazum14. 05. 2026.
- nabavka usluge cestovnog prevoza1.600 KMDirektni sporazum13. 05. 2026.
- Nabavka usluga hotela5.036 KMDirektni sporazum08. 05. 2026.
- Nabavka usluga cestovnog prevoza400 KMDirektni sporazum04. 05. 2026.
april 2026.7 · 9.117 KM
- Nabavka računovodstvenih usluga500 KMDirektni sporazum20. 04. 2026.
- Nabaka proizvoda za čišćenje778 KMDirektni sporazum14. 04. 2026.
- Nabavka proizvoda za unutrašnje opremanje1.985 KMDirektni sporazum14. 04. 2026.
- Nabavka proizvoda za ličnu njegu korisnika728 KMDirektni sporazum14. 04. 2026.
- Nabavka osiguranja imovine786 KMDirektni sporazum07. 04. 2026.
- Nabavka usluga osiguranja lica od nezgode1.103 KMDirektni sporazum07. 04. 2026.
- Nabavka goriva3.237 KMDirektni sporazum01. 04. 2026.
mart 2026.2 · 1.852 KM
decembar 2025.2 · 2.548 KM
avgust 2025.1 · 1.107 KM
juni 2025.1 · 6.000 KM
maj 2025.2 · 1.643 KM
april 2025.2 · 1.872 KM
mart 2025.3 · 9.651 KM
februar 2025.4 · 6.037 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 73 hilj. KM
- 22 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 06. 03. 2026.
- budžet usvojen 02. 02. 2026.
Po vrsti
- Robe51 hilj. KM · 11 · 70 %
- Usluge22 hilj. KM · 11 · 30 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum43 hilj. KM · 21 · 60 %
- Konkurentski zahtjev30 hilj. KM · 1 · 40 %
Najveće planirane stavke
- Nabavka hrane, pića i srodnih proizvoda29.500 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 09. 03. 2026. · 15000000-8 - Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
- Nabavka usluga hotela i restorana5.665 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 04. 2026. · 55000000-0 - Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
- Nabavka savjetodavnih usluga u zaštiti od požara5.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 13. 04. 2026. · 71317100-4 - Savjetodavne usluge u zaštiti od požara i eksplozije i kontrole požara i eksplozije
- Nabavka plina4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 09. 03. 2026. · 09122000-0 - Propan i butan
- Nabavka klimatizacijskih uređaja3.625 KM
Direktni sporazum · okvirno 16. 03. 2026. · 42512000-8 - Klimatizacijski uređaji
- Nabavka goriva3.400 KM
Direktni sporazum · okvirno 09. 03. 2026. · 09100000-0 - Goriva
- Nabavka kamera za videonadzor2.900 KM
Direktni sporazum · okvirno 06. 10. 2026. · 32323500-8 - Oprema za videonadzor
- Nabavka namještaja2.460 KM
Direktni sporazum · okvirno 16. 03. 2026. · 39100000-3 - Namještaj
- Opis nije prikazan (mogao bi sadržavati lično ime)2.400 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 03. 2026. · 79710000-4 - Usluge na području sigurnosti
- Nabavka usluga cestovnog prevoza1.700 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 04. 2026. · 60100000-9 - Usluge cestovnog prevoza
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke