Naručilac · Javni subjekt · Socijalna skrb
JAVNA USTANOVA "CENTAR ZA DNEVNO ZBRINjAVANjE DJECE I OMLADINE"
DOBOJ · JIB 4404398540008
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 5.758 KM
- 8 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5.758 KM | 8 | – | 0 |
| 2025 | 15.624 KM | 6 | – | 0 |
| 2024 | 8.469 KM | 7 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)8.705 KM · 41 %, 3 ugovora
- DOO BATO PETROL5.559 KM · 26 %, 1 ugovora
- NOVA BANKA AD BANJA LUKA2.092 KM · 10 %, 2 ugovora
- KOŠUTA DOO1.893 KM · 9 %, 2 ugovora
- UD ŽAD LIPAC1.200 KM · 6 %, 1 ugovora
- TROPIC MALOPRODAJA DOO888 KM · 4 %, 1 ugovora
- GRAWE OSIGURANJE AD BANJA LUKA399 KM · 2 %, 1 ugovora
- VODOVOD A.D. DOBOJ349 KM · 2 %, 1 ugovora
- UNIQA OSIGURANJE D.D. SARAJEVO310 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 3 | 8.705 KM | |
| DOO BATO PETROL | 1 | 5.559 KM | |
| NOVA BANKA AD BANJA LUKA | 2 | 2.092 KM | |
| KOŠUTA DOO | 2 | 1.893 KM | |
| UD ŽAD LIPAC | 1 | 1.200 KM | |
| TROPIC MALOPRODAJA DOO | 1 | 888 KM | |
| GRAWE OSIGURANJE AD BANJA LUKA | 1 | 399 KM | |
| VODOVOD A.D. DOBOJ | 1 | 349 KM | |
| UNIQA OSIGURANJE D.D. SARAJEVO | 1 | 310 KM |
Zadnji ugovori
21 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.1 · 1.234 KM
septembar 2026.1 · 1.754 KM
juni 2026.2 · 1.190 KM
maj 2026.1 · 550 KM
februar 2026.3 · 1.030 KM
novembar 2025.1 · 888 KM
maj 2025.1 · 858 KM
februar 2025.2 · 5.958 KM
januar 2025.2 · 7.920 KM
decembar 2024.4 · 3.125 KM
novembar 2024.2 · 5.299 KM
oktobar 2024.1 · 45 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 81 hilj. KM
- 22 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 23. 01. 2026.
- budžet usvojen 11. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge47 hilj. KM · 13 · 58 %
- Robe34 hilj. KM · 9 · 42 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum81 hilj. KM · 22 · 100 %
Najveće planirane stavke
- KANCELARIJSKI NAMJEŠTAJ6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 03. 2026. · 39130000-2 - Kancelarijski namještaj
- HIGIJENSKI MATERIJAL6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 08. 07. 2026. · 33760000-5 - Toaletni papir, maramice, peškiri i salvete
- MEDIJSKO OGLAŠAVANJE6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 03. 2026. · 79341000-6 - Usluge oglašavanja
- GORIVO ZA SLUŽBENI AUTOMOBIL6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 02. 2026. · 09134200-9 - Dizelsko gorivo
- ADVOKATSKE USLUGE6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 03. 2026. · 79110000-8 - Usluge pravnog savjetovanja i zastupanja
- KANCELARIJSKI MATERIJAL6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 02. 2026. · 22800000-8 - Papirni ili kartonski registratori, knjigovodstvene knjige, uvezi, obrasci i drugi štampani kancelarijski materijal
- USLUGE OPRAVKI I ODRŽAVANJE OBJEKTA6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 03. 2026. · 44140000-3 - Proizvodi srodni s građevinskim materijalima
- USLUGE PLATNOG PROMETA6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 05. 2026. · 66110000-4 - Bankarske usluge
- MATERIJAL ZA ODRŽAVANJE OBJEKTA ADAPTACIJA I ZAMJENA REZERVNIH DJELOVA6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 03. 2026. · 44500000-5 - Alat, brave, ključevi, šarke, vijci, lanac i opruge
- USLUGE OPRAVKI I ODRŽAVANJE OPREME5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 01. 2026. · 50320000-4 - Usluge popravaka i održavanja personalnih kompjutera
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke