Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA JAKOVA GOTOVCA NOVI TRAVNIK
NOVI TRAVNIK · SREDNJOBOSANSKI KANTON · JIB 4236209440006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 30 hilj. KM
- 13 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po mjesecima
Zasad imamo podatke samo za 2026., pa prikazujemo mjesece.
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29.979 KM | 13 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- OSKAR D.O.O.5.800 KM · 24 %, 1 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)4.360 KM · 18 %, 3 ugovora
- JU DOM ZDRAVLJA - NOVI TRAVNIK3.560 KM · 15 %, 1 ugovora
- TRSAT POLO D.O.O. NOVI TRAVNIK3.501 KM · 15 %, 1 ugovora
- FLOVER DIORO DOO BUGOJNO3.299 KM · 14 %, 1 ugovora
- XT-COMPUTERS DOO1.800 KM · 8 %, 1 ugovora
- GS-PRINT DOO1.489 KM · 6 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| OSKAR D.O.O. | 1 | 5.800 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 3 | 4.360 KM | |
| JU DOM ZDRAVLJA - NOVI TRAVNIK | 1 | 3.560 KM | |
| TRSAT POLO D.O.O. NOVI TRAVNIK | 1 | 3.501 KM | |
| FLOVER DIORO DOO BUGOJNO | 1 | 3.299 KM | |
| XT-COMPUTERS DOO | 1 | 1.800 KM | |
| GS-PRINT DOO | 1 | 1.489 KM |
Zadnji ugovori
13 najnovijih, po datumu ugovora
avgust 2026.1 · 3.560 KM
juli 2026.1 · 1.489 KM
juni 2026.2 · 4.400 KM
maj 2026.1 · 970 KM
april 2026.7 · 16 hilj. KM
- Usluge javnog informiranja-natječaji1.360 KMDirektni sporazum23. 04. 2026.
- Materijal za održavanje čistoće5.800 KMDirektni sporazum20. 04. 2026.
- Računari i računarska oprema1.800 KMDirektni sporazum08. 04. 2026.
- Usluge popravke i održavanje računara i računarske opreme1.000 KMDirektni sporazum08. 04. 2026.
- Usluge medija800 KMDirektni sporazum02. 04. 2026.
- Usluge hotelskog smještaja2.000 KMDirektni sporazum01. 04. 2026.
- Troškovi prijevoza3.299 KMDirektni sporazum01. 04. 2026.
mart 2026.1 · 3.501 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 131 hilj. KM
- 35 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 2
- stavki plana
- Plan objavljen
- 24. 02. 2026.
- budžet usvojen 01. 02. 2026.
Po vrsti
- Robe122 hilj. KM · 31 · 94 %
- Usluge8.400 KM · 4 · 6 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum94 hilj. KM · 33 · 72 %
- Konkurentski zahtjev37 hilj. KM · 2 · 28 %
Najveće planirane stavke
- Glazbeni instrumenti22.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 02. 2026. · 37310000-4 - Muzički instrumenti
- Kompjuterska oprema15.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 01. 02. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- Računovodstvene i revizorske usluge5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 79210000-9 - Računovodstvene i revizorske usluge
- Materijal za održavanje čistoće5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 39224000-8 - Metle i četke i razni drugi proizvodi
- Troškovi natjecanja učenika5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 55110000-4 - Usluge hotelskog smještaja
- Sistemacki pregled5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 85100000-0 - Usluge u području zdravstva
- Grijanje5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 09323000-9 - Gradsko grijanje
- Električna energija za 2026.g.5.999 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 09310000-5 - Električna energija
- Školski namještaj5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 39130000-2 - Kancelarijski namještaj
- Materijal za održavanje zgrade5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 44110000-4 - Građevinski materijali
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke