Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
SREDNJA ŠKOLA " USKOPLJE"
GORNJI VAKUF - USKOPLJE · SREDNJOBOSANSKI KANTON · JIB 4236182220009
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 20 hilj. KM
- 38 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 19.811 KM | 38 | – | 0 |
| 2025 | 18.855 KM | 28 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR6.703 KM · 23 %, 8 ugovora
- JAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GORNJI VAKUF-USKOPLJE5.594 KM · 19 %, 1 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)3.930 KM · 13 %, 2 ugovora
- ELECTRONIC-KUNA D.O.O.3.880 KM · 13 %, 2 ugovora
- DIGITALIS D.O.O.2.717 KM · 9 %, 2 ugovora
- "NALTECO" D.O.O.2.180 KM · 7 %, 2 ugovora
- DEMA&S D.O.O. MOSTAR1.949 KM · 7 %, 1 ugovora
- JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O1.231 KM · 4 %, 10 ugovora
- MEBLE-IDEAL DOO. BUGOJNO999 KM · 3 %, 1 ugovora
- JKP "VIK" D.O.O. GORNJI VAKUF-USKOPLJE569 KM · 2 %, 11 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR | 8 | 6.703 KM | |
| JAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GORNJI VAKUF-USKOPLJE | 1 | 5.594 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 2 | 3.930 KM | |
| ELECTRONIC-KUNA D.O.O. | 2 | 3.880 KM | |
| DIGITALIS D.O.O. | 2 | 2.717 KM | |
| "NALTECO" D.O.O. | 2 | 2.180 KM | |
| DEMA&S D.O.O. MOSTAR | 1 | 1.949 KM | |
| JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O | 10 | 1.231 KM | |
| MEBLE-IDEAL DOO. BUGOJNO | 1 | 999 KM | |
| JKP "VIK" D.O.O. GORNJI VAKUF-USKOPLJE | 11 | 569 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.5 · 1.070 KM
avgust 2026.4 · 392 KM
juli 2026.2 · 3.805 KM
juni 2026.7 · 1.411 KM
- Radna odjeca543 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Telekomunikacijske usluge69 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Izdaci za električnu energiju366 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Usluge distribucije vode25 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Usluge odvoza otpada123 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Unajmljivanje sale Doma kulture150 KMDirektni sporazum17. 06. 2026.
- Toner za printer135 KMDirektni sporazum04. 06. 2026.
maj 2026.4 · 1.002 KM
april 2026.4 · 1.047 KM
mart 2026.6 · 1.811 KM
- Usluge prijevoza učenika na Federalno natjecanje u Livno207 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Knjigovodstvene usluge450 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Poštanske usluge45 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Izdaci za električnu energiju941 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Usluge distribucije vode44 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Usluge odvoza otpada123 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
januar 2026.6 · 9.275 KM
- Računalna oprema2.045 KMDirektni sporazum30. 01. 2026.
- Namještaj999 KMDirektni sporazum30. 01. 2026.
- Namještaj299 KMDirektni sporazum30. 01. 2026.
- Računalna oprema1.372 KMDirektni sporazum30. 01. 2026.
- Računalna oprema2.051 KMDirektni sporazum30. 01. 2026.
- OPREMA ZA VIDEO NADZOR2.509 KMDirektni sporazum26. 01. 2026.
decembar 2025.1 · 1.709 KM
avgust 2025.3 · 8.209 KM
juli 2025.2 · 139 KM
april 2025.2 · 181 KM
mart 2025.5 · 4.660 KM
- konzumacija jela i pića128 KMDirektni sporazum16. 03. 2025.
- nabava tonera171 KMDirektni sporazum14. 03. 2025.
- izrada godišnjeg obračuna za 2024. godinu400 KMDirektni sporazum10. 03. 2025.
- popravka plafona na glavnom hodniku1.980 KMDirektni sporazum07. 03. 2025.
- materijal za popravku plafona u odniku1.981 KMDirektni sporazum07. 03. 2025.
februar 2025.9 · 2.268 KM
- usluge telefona i interneta za 2. mjesec59 KMDirektni sporazum28. 02. 2025.
- usluge dostave pošte za 2. mjesec69 KMDirektni sporazum28. 02. 2025.
- usluge električne energije za 2 . mjesec1.498 KMDirektni sporazum28. 02. 2025.
- izdatci za vodu i kanalizaciju za 2. mjesec44 KMDirektni sporazum28. 02. 2025.
- usluge odvoza smeća za 2. mjesec123 KMDirektni sporazum28. 02. 2025.
- Objava obavijesti za natječaj108 KMDirektni sporazum18. 02. 2025.
- materijal za popravku vodovodne mreže158 KMDirektni sporazum18. 02. 2025.
- kupovina tonera171 KMDirektni sporazum18. 02. 2025.
- kupovina kartonskih ploča38 KMDirektni sporazum18. 02. 2025.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 4.000 KM
- 1 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 16. 01. 2026.
- budžet usvojen 17. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge4.000 KM · 1 · 100 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum4.000 KM · 1 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Izdaci za električnu energiju4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 08. 2026. · 65310000-9 - Distribucija električne struje
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke