Naručilac · Javni subjekt · Socijalna skrb
JAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD STANARI
STANARI · JIB 4404534070002
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 15 hilj. KM
- 21 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15.068 KM | 21 | – | 0 |
| 2025 | 12.295 KM | 30 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- DOO ''VUKAJLOVIĆ'' STANARI6.711 KM · 34 %, 15 ugovora
- D.O.O. ZA PREVOZ, TRGOVINU I USLUGE "TODORIĆ LUX" RAŠKOVCI4.950 KM · 25 %, 1 ugovora
- VIT COMERC DOO2.800 KM · 14 %, 1 ugovora
- DRUŠTVO ZA OSIGURANJE "PREMIUM OSIGURANJE" A.D.1.150 KM · 6 %, 3 ugovora
- "FASTLINK" D.O.O. DOBOJ1.047 KM · 5 %, 1 ugovora
- DRINA OSIGURANJE A.D. MILIĆI842 KM · 4 %, 1 ugovora
- PARAGRAF LEX BA DOO740 KM · 4 %, 2 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)707 KM · 4 %, 3 ugovora
- DMP DOO DOBOJ407 KM · 2 %, 1 ugovora
- AUTOKOMERC V.S. DOO374 KM · 2 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| DOO ''VUKAJLOVIĆ'' STANARI | 15 | 6.711 KM | |
| D.O.O. ZA PREVOZ, TRGOVINU I USLUGE "TODORIĆ LUX" RAŠKOVCI | 1 | 4.950 KM | |
| VIT COMERC DOO | 1 | 2.800 KM | |
| DRUŠTVO ZA OSIGURANJE "PREMIUM OSIGURANJE" A.D. | 3 | 1.150 KM | |
| "FASTLINK" D.O.O. DOBOJ | 1 | 1.047 KM | |
| DRINA OSIGURANJE A.D. MILIĆI | 1 | 842 KM | |
| PARAGRAF LEX BA DOO | 2 | 740 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 3 | 707 KM | |
| DMP DOO DOBOJ | 1 | 407 KM | |
| AUTOKOMERC V.S. DOO | 1 | 374 KM |
Zadnji ugovori
51 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.5 · 6.104 KM
- Usluge prezova4.950 KMDirektni sporazum06. 10. 2026.
- Nabavka robe za dječiju nedjelju256 KMDirektni sporazum06. 10. 2026.
- Nabavka potrošnog materijala za dječiju nedjelju129 KMDirektni sporazum01. 10. 2026.
- Pranje vozila i vulkanizerske usluge85 KMDirektni sporazum01. 10. 2026.
- Nabavka naftnih derivata684 KMDirektni sporazum01. 10. 2026.
avgust 2026.1 · 203 KM
juli 2026.2 · 935 KM
juni 2026.1 · 1.570 KM
maj 2026.3 · 1.592 KM
april 2026.3 · 1.351 KM
mart 2026.1 · 487 KM
februar 2026.3 · 1.717 KM
januar 2026.2 · 1.111 KM
decembar 2025.6 · 1.049 KM
- Nabavka robe za Svjetski dan djeteta108 KMDirektni sporazum30. 12. 2025.
- Nabavka sredstava za čišćenje40 KMDirektni sporazum30. 12. 2025.
- Nabavka reklamnog materijala109 KMDirektni sporazum23. 12. 2025.
- Proslava poslovne Nove godine342 KMDirektni sporazum22. 12. 2025.
- Nabavka reklamnog materijala361 KMDirektni sporazum16. 12. 2025.
- Nabavka robe za Svjetski dan djeteta89 KMDirektni sporazum02. 12. 2025.
novembar 2025.1 · 407 KM
oktobar 2025.3 · 489 KM
septembar 2025.2 · 3.031 KM
juli 2025.3 · 1.321 KM
juni 2025.3 · 567 KM
maj 2025.5 · 1.173 KM
- Mobilna telefonija117 KMDirektni sporazum31. 05. 2025.
- Pretplata na elekronsku pravnu bazu345 KMDirektni sporazum21. 05. 2025.
- Nabavka kancelarijskog materijala497 KMDirektni sporazum19. 05. 2025.
- Nabavka tonera i ketridža57 KMDirektni sporazum15. 05. 2025.
- Kolektivno osiguranje radnika158 KMDirektni sporazum12. 05. 2025.
april 2025.3 · 1.636 KM
mart 2025.1 · 855 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 31 hilj. KM
- 34 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 22. 10. 2026.
- budžet usvojen 20. 07. 2026.
Po vrsti
- Robe19 hilj. KM · 20 · 63 %
- Usluge11 hilj. KM · 14 · 37 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum31 hilj. KM · 34 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Prevozne usluge (osim prezova otpada)5.800 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 09. 2026. · 60000000-8 - Prevozne usluge (osim prevoza otpada)
- Nabavka pogrebne opreme2.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 31. 12. 2026. · 39296000-3 - Pogrebne potrepštine
- Nabavka polica za arhivu1.810 KM
Direktni sporazum · okvirno 31. 07. 2026. · 39131100-0 - Police za arhivu
- Nabavka kancelarijskog namještaja1.600 KM
Direktni sporazum · okvirno 28. 02. 2026. · 39130000-2 - Kancelarijski namještaj
- Nabavka kancelarijskog namještaja1.600 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 04. 2026. · 39130000-2 - Kancelarijski namještaj
- Osiguranje motornih vozila1.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 28. 02. 2026. · 66514110-0 - Usluge osiguranja motornih vozila
- Nabavka kompjuterske opreme i potrebština1.100 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 04. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- Nabavka kompjuterske opreme i potrebština1.100 KM
Direktni sporazum · okvirno 28. 02. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- Nabavka pogrebne opreme1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 09. 2026. · 39296000-3 - Pogrebne potrepštine
- Održavanje službenog vozila1.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 11. 2026. · 50112000-3 - Usluge popravaka i održavanja vozila
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke