Naručilac · Javni subjekt · Ostalo
JP "RADIO TELEVIZIJA GRADISKA" GRADISKA
GRADIŠKA · JIB 4401041780001
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 39 hilj. KM
- 14 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 38.819 KM | 14 | – | 0 |
| 2025 | 36.023 KM | 23 | – | 0 |
| 2024 | 6.949 KM | 8 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)6.589 KM · 20 %, 4 ugovora
- "MIS TRADE" D.O.O. NOVAA TOPOLA5.975 KM · 18 %, 1 ugovora
- GRAWE OSIGURANJE AD BANJA LUKA5.897 KM · 18 %, 2 ugovora
- DRINA IMPEKS D.O.O.2.919 KM · 9 %, 1 ugovora
- MEDIJSKI SISTEM REPUBLIKE SRPSKE - SRNA DOO BIJELJINA2.400 KM · 7 %, 1 ugovora
- NETTIWO DOO2.399 KM · 7 %, 1 ugovora
- ADITON D.O.O.2.000 KM · 6 %, 1 ugovora
- AVITEH BH D.O.O.1.970 KM · 6 %, 1 ugovora
- DACOM TRADE DOO1.379 KM · 4 %, 1 ugovora
- ADRIATIC OSIGURANJE D.D. PODRUŽNICA BANJA LUKA1.067 KM · 3 %, 3 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 4 | 6.589 KM | |
| "MIS TRADE" D.O.O. NOVAA TOPOLA | 1 | 5.975 KM | |
| GRAWE OSIGURANJE AD BANJA LUKA | 2 | 5.897 KM | |
| DRINA IMPEKS D.O.O. | 1 | 2.919 KM | |
| MEDIJSKI SISTEM REPUBLIKE SRPSKE - SRNA DOO BIJELJINA | 1 | 2.400 KM | |
| NETTIWO DOO | 1 | 2.399 KM | |
| ADITON D.O.O. | 1 | 2.000 KM | |
| AVITEH BH D.O.O. | 1 | 1.970 KM | |
| DACOM TRADE DOO | 1 | 1.379 KM | |
| ADRIATIC OSIGURANJE D.D. PODRUŽNICA BANJA LUKA | 3 | 1.067 KM |
Zadnji ugovori
45 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.2 · 2.239 KM
septembar 2026.2 · 3.000 KM
juni 2026.2 · 5.867 KM
mart 2026.2 · 6.130 KM
februar 2026.2 · 2.183 KM
januar 2026.4 · 19 hilj. KM
- Javna nabavka usluga knjigovodstva i računovodstva5.000 KMDirektni sporazum30. 01. 2026.
- Javna nabavka sredstava za čišćenje i održavanje2.399 KMDirektni sporazum23. 01. 2026.
- Javna nabavka usluga vidljivosti i promocije i izrade vizuelnog identiteta6.000 KMDirektni sporazum23. 01. 2026.
- Javna nabavka usluga održavanja veb sajta i postavljanja sadržaja na veb sajt6.000 KMDirektni sporazum13. 01. 2026.
decembar 2025.6 · 2.871 KM
- Javna nabavka usluga održavanja400 KMDirektni sporazum30. 12. 2025.
- Nabavka roba potrošni materijal170 KMDirektni sporazum26. 12. 2025.
- Javna nabavka novogodišnjih paketića700 KMDirektni sporazum22. 12. 2025.
- Javna nabavka usluga osiguranja zaposlenih lica450 KMDirektni sporazum18. 12. 2025.
- Javna nabavka dijelova uadio i video opreme650 KMDirektni sporazum18. 12. 2025.
- Usluge održavanja veb sajta i postavljanja sadržaja na veb sajt500 KMDirektni sporazum15. 12. 2025.
novembar 2025.2 · 1.879 KM
oktobar 2025.1 · 456 KM
septembar 2025.3 · 3.302 KM
avgust 2025.1 · 5.975 KM
juli 2025.2 · 3.948 KM
maj 2025.2 · 1.980 KM
mart 2025.3 · 12 hilj. KM
februar 2025.3 · 4.050 KM
decembar 2024.6 · 5.183 KM
- Usluge osiguranja lica342 KMDirektni sporazum18. 12. 2024.
- Nabavka novogodišnjih paketića500 KMDirektni sporazum13. 12. 2024.
- Nabavka dijelova računarske opreme - mikrofoni691 KMDirektni sporazum13. 12. 2024.
- Nabavka elektroinstalacionog materijala1.050 KMDirektni sporazum04. 12. 2024.
- Revizorske usluge2.000 KMDirektni sporazum02. 12. 2024.
- Usluge popravke i održavanja600 KMDirektni sporazum02. 12. 2024.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 90 hilj. KM
- 28 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 12. 01. 2026.
- budžet usvojen 24. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge49 hilj. KM · 14 · 54 %
- Robe39 hilj. KM · 13 · 43 %
- Radovi2.000 KM · 1 · 2 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum84 hilj. KM · 27 · 93 %
- Posebne usluge (NPS)6.000 KM · 1 · 7 %
Najveće planirane stavke
- Javna nabavka kompjutera i opreme za montažu6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 11. 03. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
- Javna nabavka usluga održavanja veb sajta6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 12. 01. 2026. · 72415000-2 - Usluge upravljanja web-stranicom na kompjuteru domaćinu
- Javna nnabavka usluga restorana6.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 12. 01. 2026. · 55300000-3 - Usluge restorana i usluge posluživanja hranom
- Javna nabavka usluga knjigovodstva i računovodstva6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 03. 2026. · 79211100-7 - Knjigovodstvene usluge
- Javna nabavka usluga vidljivosti6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 12. 01. 2026. · 79822500-7 - Usluge grafičkog oblikovanja
- Javna nabavka usluga popravka i održavanja telekomunikacione infrastrukture5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 02. 2026. · 50332000-1 - Usluge popravaka i održavanja telekomunikacijske infrastrukture
- Javna nabavka dijelova audio i video opreme5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 01. 2026. · 32350000-1 - Dijelovi zvučne i videoopreme
- Javna nabavka goriva5.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 21. 02. 2026. · 09000000-3 - Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
- Javna nabavka usluga popravaka i održavanja3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 04. 03. 2026. · 50000000-5 - Usluge popravaka i održavanja
- Javna nabavka usluga informativnog servisa3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 06. 02. 2026. · 72313000-2 - Usluge skupljanja podataka
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke