Naručilac · Javni subjekt · Slobodno vrijeme, kultura i religija
JAVNA USTANOVA SPORTSKO REKREACIONI CENTAR SLAVIJA
ISTOČNO NOVO SARAJEVO · GRAD ISTOČNO SARAJEVO · JIB 4400559750002
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 310 hilj. KM
- 20 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (7 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 309.751 KM | 20 | – | 0 |
| 2025 | 14.811 KM | 6 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- URBAN LINE DOO125 hilj. KM · 41 %, 3 ugovora
- TOP SPORT DOO58 hilj. KM · 19 %, 1 ugovora
- LKS DOO34 hilj. KM · 11 %, 1 ugovora
- SYSTECH D.O.O.32 hilj. KM · 11 %, 1 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)18 hilj. KM · 6 %, 6 ugovora
- HEMIJA PATENTING D.O.O.16 hilj. KM · 5 %, 1 ugovora
- "ECOS CERT" DOO BANJA LUKA6.000 KM · 2 %, 1 ugovora
- MARGO DOO6.000 KM · 2 %, 1 ugovora
- DIGITALNI OZON DOO5.990 KM · 2 %, 1 ugovora
- ELNOS TRADE D.O.O. BANJA LUKA3.218 KM · 1 %, 2 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| URBAN LINE DOO | 3 | 125.313 KM | |
| TOP SPORT DOO | 1 | 58.000 KM | |
| LKS DOO | 1 | 34.000 KM | |
| SYSTECH D.O.O. | 1 | 32.495 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 6 | 18.257 KM | |
| HEMIJA PATENTING D.O.O. | 1 | 16.000 KM | |
| "ECOS CERT" DOO BANJA LUKA | 1 | 6.000 KM | |
| MARGO DOO | 1 | 6.000 KM | |
| DIGITALNI OZON DOO | 1 | 5.990 KM | |
| ELNOS TRADE D.O.O. BANJA LUKA | 2 | 3.218 KM |
Zadnji ugovori
26 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.1 · 5.990 KM
juli 2026.5 · 86 hilj. KM
- Nabavka grafičke pripreme i štampanja banera6.000 KMDirektni sporazum30. 07. 2026.
- Nabavka audiovizuelne opreme (LED displeja, kontrolora i vizuelizacijskog servera) za potrebe sportske dvorane Istočno Sarajevo34.000 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 108. 07. 2026.
- Lot 2 - oprema za čišćenje i održavanje bazena26.310 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 107. 07. 2026.
- Lot 1 – sredstva za čišćenje i održavanje bazena16.000 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 107. 07. 2026.
- Nabavka usluge rekonstrukcije dijela krova na objektu dvoranu na Trgu Srbija br.13.700 KMDirektni sporazum05. 07. 2026.
juni 2026.3 · 43 hilj. KM
- Nabavka usluge za izradu procedura za sprovođenje Zakona o zaštiti ličnih podataka6.000 KMDirektni sporazum15. 06. 2026.
- Usluga nabavke i montaže sajli za zaštitnu mrežu4.200 KMDirektni sporazum13. 06. 2026.
- Nabavka i instalacija sistema za prodaju i automatsku validaciju ulaznica sa kontrolom pristupa32.495 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 102. 06. 2026.
maj 2026.5 · 161 hilj. KM
- Nabavka spasilačke opreme za bazen1.470 KMDirektni sporazum19. 05. 2026.
- Javna nabavka privremenih modularnih objekata sa montažom za potrebe bazena u Istočnom Novom Sarajevu49.503 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 118. 05. 2026.
- Nabavka radova sanacije sportskog parketa u sportskoj dvorani „Slavija“ Istočno Novo Sarajevo58.000 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 115. 05. 2026.
- Nabavka bazenskog mobilijara za potrebe bazena u Istočnom Novom Sarajevu49.500 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 111. 05. 2026.
- Nabavka jarbola za zastave2.869 KMDirektni sporazum08. 05. 2026.
mart 2026.4 · 7.633 KM
- Pregled i ispitivanje gromobranskih instalacija900 KMDirektni sporazum04. 03. 2026.
- Usisivač za mokro suvo usisavanje3.003 KMDirektni sporazum04. 03. 2026.
- Nabavka nabavka usluge reparacije sistema video nadzora2.862 KMDirektni sporazum03. 03. 2026.
- Nabavka kancelarijskih stolica869 KMDirektni sporazum03. 03. 2026.
februar 2026.1 · 5.767 KM
januar 2026.1 · 315 KM
decembar 2025.5 · 12 hilj. KM
- Nabavka reflektora i ugradnja843 KMDirektni sporazum30. 12. 2025.
- Nabavka usluge reparacije protivpožarnog sistema2.890 KMDirektni sporazum22. 12. 2025.
- Opravak kvara na rashladnoj mašini5.750 KMDirektni sporazum11. 12. 2025.
- nabavka sportske opreme1.953 KMDirektni sporazum05. 12. 2025.
- Usluga nadzora nad sanacijom grijawa i plinskih kotlova1.000 KMDirektni sporazum03. 12. 2025.
novembar 2025.1 · 2.374 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 520 hilj. KM
- 32 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 1
- stavki plana
- Plan objavljen
- 19. 01. 2026.
- budžet usvojen 31. 12. 2025.
Po vrsti
- Robe345 hilj. KM · 18 · 66 %
- Radovi112 hilj. KM · 2 · 22 %
- Usluge63 hilj. KM · 12 · 12 %
Po planiranom postupku
- Konkurentski zahtjev274 hilj. KM · 6 · 53 %
- Otvoreni postupak148 hilj. KM · 2 · 28 %
- Direktni sporazum98 hilj. KM · 24 · 19 %
Najveće planirane stavke
- Sportska oprema93.700 KM
Otvoreni postupak · okvirno 01. 04. 2026. · 37400000-2 - Proizvodi za sport i oprema
- Postavljanje parketa58.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 12. 04. 2026. · 45432113-9 - Postavljanje parketa
- Rekonstrukcija objekta54.200 KM
Otvoreni postupak · okvirno 01. 04. 2026. · 50000000-5 - Usluge popravaka i održavanja
- Nabavka privremenog modularnog objekta50.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 19. 04. 2026. · 44211100-3 - Modularne i prenosne zgrade
- Nabavka sredstava i opreme za čišćenje50.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 19. 04. 2026. · 24310000-0 - Bazne anorganske kemikalije
- Nabavka bazenskog mobilijara49.700 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 19. 04. 2026. · 24310000-0 - Bazne anorganske kemikalije
- Nabavka audiovizuelne opreme34.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 31. 05. 2026. · 32320000-2 - Televizijska i audiovizuelna oprema
- Nabavka i instalacija sistema za prodaju i automatsku validaciju ulaznica sa kontrolom pristupa32.500 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 08. 05. 2026. · 42961100-1 - Sistem ograničenja pristupa
- Elektroinstalaterski radovi6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 07. 2026. · 45311000-0 - Radovi električnog ožičenja i elektromontažni radovi
- Usluge obezbjeđenja prostora bazena6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 06. 2026. · 79713000-5 - Zaštitarske službe
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 7 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke