Naručilac · Javni subjekt · Slobodno vrijeme, kultura i religija
JU GALERIJA "SRETEN STOJANOVIĆ"
PRIJEDOR · JIB 4400717840006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 17 hilj. KM
- 70 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16.877 KM | 70 | – | 0 |
| 2025 | 24.028 KM | 96 | – | 0 |
| 2024 | 7.678 KM | 25 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)26 hilj. KM · 63 %, 53 ugovora
- AD "TOPLANA" PRIJEDOR4.468 KM · 11 %, 20 ugovora
- MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE2.737 KM · 7 %, 19 ugovora
- ASA CENTRAL OSIGURANJE D.D. SARAJEVO2.090 KM · 5 %, 6 ugovora
- "ECS-EXPO CONSULTING SOLUTIONS" D.O.O. PRIJEDOR1.928 KM · 5 %, 11 ugovora
- MTEL A.D. BANJA LUKA1.324 KM · 3 %, 41 ugovora
- FOTO-PRINT ŽUNIĆ D.O.O ZA TRGOVINU ,FOTOGRAFSKE USLUGE I POSREDOVANJE1.001 KM · 2 %, 1 ugovora
- VODOVOD A.D. PRIJEDOR729 KM · 2 %, 19 ugovora
- 2A CONNECTIONS D.O.O.680 KM · 2 %, 3 ugovora
- SKULPTOR DOO247 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 53 | 25.978 KM | |
| AD "TOPLANA" PRIJEDOR | 20 | 4.468 KM | |
| MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE | 19 | 2.737 KM | |
| ASA CENTRAL OSIGURANJE D.D. SARAJEVO | 6 | 2.090 KM | |
| "ECS-EXPO CONSULTING SOLUTIONS" D.O.O. PRIJEDOR | 11 | 1.928 KM | |
| MTEL A.D. BANJA LUKA | 41 | 1.324 KM | |
| FOTO-PRINT ŽUNIĆ D.O.O ZA TRGOVINU ,FOTOGRAFSKE USLUGE I POSREDOVANJE | 1 | 1.001 KM | |
| VODOVOD A.D. PRIJEDOR | 19 | 729 KM | |
| 2A CONNECTIONS D.O.O. | 3 | 680 KM | |
| SKULPTOR DOO | 1 | 247 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.1 · 24 KM
septembar 2026.5 · 326 KM
- Usluge snabdijevanja električnom energijom59 KMDirektni sporazum30. 09. 2026.
- Telefonske usluge17 KMDirektni sporazum30. 09. 2026.
- Internet mreža45 KMDirektni sporazum30. 09. 2026.
- Usluge snabdijevanja vodom35 KMDirektni sporazum30. 09. 2026.
- Usluge održavanja veb stranice170 KMDirektni sporazum29. 09. 2026.
avgust 2026.17 · 3.838 KM
- Usluge održavanja veb stranice170 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Usluge snabdijevanja električnom energijom127 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Usluge snabdijevanja vodom35 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Usluge snabdijevanja toplotnom energijom203 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Telefonske usluge16 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Internet mreža45 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Ugostiteljske usluge725 KMDirektni sporazum28. 08. 2026.
- Usluge štampanja700 KMDirektni sporazum26. 08. 2026.
- Usluge štampanja674 KMDirektni sporazum12. 08. 2026.
- Usluge snabdijevanja električnom energijom117 KMDirektni sporazum01. 08. 2026.
- Usluge održavanja veb stranice170 KMDirektni sporazum01. 08. 2026.
- Usluge snabdijevanja vodom35 KMDirektni sporazum01. 08. 2026.
- Usluge snabdijevanja toplotnom energijom203 KMDirektni sporazum01. 08. 2026.
- Telefonske usluge18 KMDirektni sporazum01. 08. 2026.
- Internet mreža45 KMDirektni sporazum01. 08. 2026.
- Materijal za umjetnost287 KMDirektni sporazum01. 08. 2026.
- Usluge restorana268 KMDirektni sporazum01. 08. 2026.
juli 2026.1 · 656 KM
juni 2026.7 · 5.153 KM
- Usluge hotlskog smještaja339 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Usluge hotelskig smješaja155 KMDirektni sporazum27. 06. 2026.
- Usluge štampanja2.360 KMDirektni sporazum23. 06. 2026.
- Materijal za umjetnost247 KMDirektni sporazum19. 06. 2026.
- Materijal za umjetnost1.001 KMDirektni sporazum18. 06. 2026.
- Higijenski materijal122 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
- Pića i srodni proizvodi930 KMDirektni sporazum03. 06. 2026.
maj 2026.6 · 1.874 KM
- Ugostiteljske usluge73 KMDirektni sporazum27. 05. 2026.
- Usluge osiguranja radnika i imovine646 KMDirektni sporazum25. 05. 2026.
- Usluge hotelskog smještaja213 KMDirektni sporazum18. 05. 2026.
- Usluge štampanja656 KMDirektni sporazum18. 05. 2026.
- Ugostiteljske usluge270 KMDirektni sporazum15. 05. 2026.
- Ugostiteljske usluge16 KMDirektni sporazum15. 05. 2026.
april 2026.8 · 1.364 KM
- Ugostiteljske usluge233 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Usluge snabdijevanja električnom energijom34 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Usluge snabdijevanja vodom35 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Telefonske usluge16 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Internet mreža45 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Usluga održavanja veb stranice170 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Usluge snabdijevanja toplotnom energijom203 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- Usluge štampanja627 KMDirektni sporazum07. 04. 2026.
mart 2026.11 · 1.875 KM
- Telefonske usluge17 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Internet mreža38 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Usluge snabdijevanja toplotnom energijom203 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Usluge snabdijevanja električnom energijom187 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Usluge održavanja veb stranice170 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Usluge snabdijevanja vodom33 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Usluge štampanja152 KMDirektni sporazum25. 03. 2026.
- Ugostiteljske usluge227 KMDirektni sporazum24. 03. 2026.
- Materijal za umjetnost450 KMDirektni sporazum07. 03. 2026.
- Usluge osiguranja radnika i imovine143 KMDirektni sporazum03. 03. 2026.
- Usluge osiguranja radnika i imovine256 KMDirektni sporazum03. 03. 2026.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 59 hilj. KM
- 28 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 05. 01. 2026.
- budžet usvojen 15. 12. 2025.
Po vrsti
- Usluge35 hilj. KM · 16 · 58 %
- Robe25 hilj. KM · 12 · 42 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum50 hilj. KM · 25 · 85 %
- Posebne usluge (NPS)9.000 KM · 3 · 15 %
Najveće planirane stavke
- Usluge štampanja6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 01. 2026. · 79800000-2 - Štampanje i s tim povezane usluge
- Fotografska knjiga4.800 KM
Direktni sporazum · okvirno 06. 10. 2026. · 22110000-4 - Štampane knjige
- Ramovi za slike4.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 06. 10. 2026. · 39298000-7 - Kipići, ukrasi; ramovi za fotografije ili slike i ogledala
- Pića i srodni proizvodi4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 01. 2026. · 15900000-7 - Pića, duhan i srodni proizvodi
- Ugostiteljske usluge4.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 31. 01. 2026. · 55300000-3 - Usluge restorana i usluge posluživanja hranom
- Katalozi4.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 06. 10. 2026. · 22461000-9 - Katalozi
- Usluge snabdijevanja električnom energijom3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 31. 01. 2026. · 65310000-9 - Distribucija električne struje
- Materijal za umjetnost3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 31. 01. 2026. · 37820000-2 - Potrepštine za umjetnost
- Usluge hotelskog smještaja3.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 31. 01. 2026. · 55110000-4 - Usluge hotelskog smještaja
- Izrada fotografija2.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 06. 10. 2026. · 22900000-9 - Razni štampani materijal
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke